Zdrowie jest pięknem!

Witamy w Dermoklinice

To wyjątkowe miejsce, w którym koncentrujemy się na skórze

AtoPsoriaDerm - targi dedykowane pacjentom z łuszczycą oraz atopowym zapaleniem skóry.

« wróć

2017-06-19

 

1 lipca w Centrum Kongresowym „Targi Kielce” odbędą się AtoPsoriaDerm - targi dedykowane pacjentom z łuszczycą oraz atopowym zapaleniem skóry. To pierwsze w Polsce kompleksowe wydarzenie dla osób z typu chorobami skóry oraz dla ich rodzin.

 

Targi łączą prezentację najnowszych produktów i urządzeń do pielęgnacji i leczenia skóry oraz wykłady ekspertów w dziedzinie dermatologii poświęcone AZS i łuszczycy. Część wykładowa stanowi kompendium wiedzy dla osób zmagających się z tymi chorobami jak i osób, które chcą pielęgnować swoją skórę zdrowo i bezpiecznie.

Wśród prelegentów cenieni eksperci dermatologii. W gronie zaproszonych gości znalazła się m.in.: dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw., która swój wykład poświęci Fototerapii – jednej z metod leczenia łuszczycy.

 

Organizatorem AtoPsoriaDerm są Świętokrzyskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę, zrzeszające osoby zmagające się z chorobami dermatologicznymi oraz Targi Kielce. Ambasadorem wydarzenia jest Michał Wiśniewski. Wstęp jest bezpłatny.

Więcej szczegółowych informacji na: http://www.targikielce.pl/pl/atopsoriaderm.htm 

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
dermoklinika.lodz@gmail.com

Godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek 09.00-20.00

piątek 09.00-16.00

sobota 10:00-14:00

Obsługujemy płatności kartą