Zdrowie jest pięknem!

Witamy w Dermoklinice

To wyjątkowe miejsce, w którym koncentrujemy się na skórze

Strzykawka alternatywą dla skalpela? Tak! - drobne poprawki krokiem do wielkiego efektu

« wróć

Dermatologia estetyczna zyskuje na znaczeniu i akceptacji. Również możliwości działania w dziedzinie procedur niechirurgicznych stają się coraz bardziej zróżnicowane, opierając się na działaniu nie tak bardzo inwazyjnym, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.

 

Skuteczna likwidacja zmarszczek, pełniejsze usta, poprawa owalu twarzy bez użycia skalpela? Tak! Obecnie wymierne, czasami wręcz spektakularne efekty w zakresie spowolnienia procesu biologicznego starzenia i poprawy wyglądu można osiągnąć dzięki zastosowaniu zrównoważonych działań prewencyjnych. Wszystko to może odbywać się bez interwencji chirurgicznej. Dermoklinika umożliwia wykorzystanie szerokiego spektrum nieinwazyjnego działania anti-aging. Począwszy od rewitalizacji skóry dzięki zastosowaniu np. nici hialuronowych, terapii osoczem bogatopłytkowym przez techniki iniekcji z kwasu hialuronowego do efektywnego procesu kompleksowej odbudowy skóry dzięki technice lasera CO2.

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami metod stosowanych w medycynie estetycznej, jakie przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Państwa potrzebach.


Jeżeli będą Państwo potrzebowali więcej szczegółów na temat wybranej metody zabiegu, zapraszamy do kontaktu z nami. Prześlemy Państwu szczegółowy materiał informacyjny. Zapraszamy również na konsultację, na której zaproponujemy najlepsze rozwiązanie odpowiednio dobrane do Państwa potrzeb i estetycznych oczekiwań.

Miło nam będzie gościć Państwa w Dermoklinice.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
dermoklinika.lodz@gmail.com

Godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek 09.00-20.00

piątek 09.00-16.00

sobota 10:00-14:00

Obsługujemy płatności kartą