Zdrowie jest pięknem!

Witamy w Dermoklinice

To wyjątkowe miejsce, w którym koncentrujemy się na skórze

Nowości

Na lato DERMOKLINIKA przygotowała aż trzy zabiegowe nowości. W czerwcu, nasze portfolio poszerzyło się o Stimulate & Lift oraz  INTENSE FLUX od marki Neauvia Organic. W lipcu natomiast, premierowo w naszej ofercie Ellanse, wyjątkowej klasy wypełniacz z funkcją stymulacji produkcji kolagenu. Ellanse  to widoczne niemalże od razu rezultaty i efekty które utrzymują się przez rok! Więcej szczegółów na temat poszczególnych zabiegów znajdziecie poniżej.

Nie bez powodu te trzy zabiegowe nowości pojawiły się w naszej ofercie właśnie teraz. Są bowiem idealne na lato!

Zapraszamy także do zakładki PROMOCJE, znajdziecie tu inne propozycje, które bez obaw można wykonać latem. Przygotowaliśmy na nie specjalną ofertę cenową.

 

Ellanse - efekty na których Ci zależy i rewitalizacja skóry z każdym dniem!

Ellanse jest to pierwszy zaawansowany wypełniacz z funkcją stymulacji produkcji kolagenu oraz możliwością wyboru czasu utrzymywania się efektu zabiegowego. Tradycyjne wypełniacze skórne na bazie kwasu hialuronowego, są preparatami, które przyłączając wodę zwiększają objętość, a tym samym jedynie maskują linie, zmarszczki oraz fałdy. Ellanse działa inaczej. Jest preparatem na bazie polikaprolaktonu (PCL), który jest stosowany w leczeniu od ponad 20 lat. Ten dobrze znany, miękki polimer medyczny, używany jest w licznych produktach medycznych takich jak szwy, implanty, nici liftingujące czy kosmetyki do twarzy. Posiada wysoką lepkość oraz wyjątkową elastyczność dzięki czemu koryguje zmarszczki i fałdy, ale co ważniejsze, w przeciwieństwie do tradycyjnych wypełniaczy, stymuluje produkcję własnego kolagenu. Dzięki temu daje on długotrwałe i naturalne efekty odwracając tym samym oznaki starzenia i zapewniając młodzieńczy wygląd. Zabieg z użyciem Ellansé znacząco poprawia również jakość skóry. Skóra jest bardziej napięta, zagęszczona i gładka.

 

Efekt wypełnienia jest natychmiastowy i subtelnie narastający poprzez silne namnażanie własnego kolagenu. Twarz nie traci swej naturalności, a dodatkowo z każdym dniem jest odmładzana poprzez silny proces rewitalizacji. Produkt jest biokompatybilny, w pełni wchłaniany przez ciało, nie wywołuje alergii, ani efektów ubocznych, a po zabiegu z jego użyciem, można bezpośrednio wrócić do codziennych czynności. Doskonale sprawdza się w zabiegach prewencyjnych, poprawiających jakość skóry. Odpowiednie użycie Ellanese pozwala odtwarzać to, co skóra utraciła z wiekiem oraz korygować niedoskonałości, tak by przywrócić odpowiednie proporcje twarzy i uzyskać jak najlepszą harmonię.

 

Efekty działania Ellansé widoczne są w zależności od wariantu zastosowanego preparatu, od roku do 4 lat.

 

 

Wskazania

 • Skronie i łuki brwiowe
 • Policzki
 • Fałdy nosowo-wargowe
 • Linia żuchwy
 • Zmiana kształtu nosa
 • Linie marionetki
 • Modelowanie brody

 

 

Zalety Ellanse

 • Naturalny efekt pozabiegowy (bez ryzyka nadkorekty i zmiany rysów twarzy na „obce”)
 • Subtelnie narastający efekt zabiegu – szczególnie korzystny ze względu na odbiór społeczny
 • Połączenie regeneracji skóry z poprawą rysów twarzy
 • Niewymagane testy alergiczne (bez komponentów pochodzenia zwierzęcego, bakteryjnego czy ludzkiego)
 • Biozgodność i najwyższe bezpieczeństwo
 • Pełna eliminacja z organizmu naturalnymi ścieżkami metabolicznymi (bio-resorbowalność)

 

Mechanizm działania

 

Zabieg z użyciem Ellanse jest praktycznie bezbolesny. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Znieczulenie np. krem Elma nakłada się około godziny przed aplikowaniem preparatu. Preparat wprowadza się pod skórę poprzez wstrzyknięcie. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lokalne zaczerwienienie, obrzęk bądź siniak. Te efekty uboczne samoistnie znikają po 2-3 dniach.

 

Dla wielu osób będzie też ważne, że jest to wypełniacz w przypadku którego nie są stosowane komponenty pochodzenia zwierzęcego, bakteryjnego ani ludzkiego, co gwarantuje optymalną biozgodność i bezpieczeństwo. Nie ma zagrożenia reakcją alergiczną na preparat.

 

 

Przeciwwskazania do zastosowania preparatu

 • ciąża i okres karmienia
 • wirusowe infekcje i choroby drobnoustrojowe
 • choroby nowotworowe
 • problemy skórne, stany zapalne w okolicy podawania preparatu
 • alergie
 • choroby autoimmunologiczne np.cukrzyca

Nowości czerwca

 STYMULUJE, PODNOSI I REGENERUJE TWOJĄ SKÓRĘ

 

Zabieg Stimulate & Lift to luksusowy zabieg opracowany przez markę Neauvia Organic, który zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy. To kompozycja najwyższego stężenia kwasu hialuronowego i bardzo cennego minerału dla naszej skóry - hydroksyapatytu wapnia.

Stymulacja tą mieszanką składników zapewnia skórze widoczną poprawę napięcia, uniesienia opadającego owalu twarzy w wyniku procesu starzenia. Zabieg intensywnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu w naturalny, organiczny sposób osiągany jest  efekt zagęszczenia skóry oraz widoczny efekt uniesienia owalu twarzy.

Następuje proces trójwymiarowego nawilżenia skóry, dzięki kompozycji dwóch aminokwasów - glicyny i l-proliny, które utrwalają i podtrzymują swoistą siatkę kolagenową.

 Cała terapia składa się z  trzech zabiegów, z których pierwszy trwa około 60 minut, a dwa kolejne po około 45 minut.
.
W czasie pierwszej wizyty wykonuje się aplikację usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 1% hydroksyapatytu wapnia i mezoterapię nieusieciowanym kwasem hialuronowym z dodatkiem aminokwasów (glicyny i l-proliny) – ten zabieg trwa ok. 60 minut.
.
Po upływie odpowiednio 4 i 8 tygodni wskazane są kolejne dwie aplikacje nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem aminokwasów – te zabiegi są krótsze, trwają ok. 45 minut.

 Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym (najczęściej krem). 

EFEKTY ZABIEGU

 

 • widoczna poprawa napięcia skóry twarzy,
 • widoczny efekt uniesienia owalu,
 • poprawa gęstości tkanki,
 • długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie skóry,

 

KIEDY POJAWIĄ SIĘ EFEKTY I JAK DŁUGO SIĘ UTRZYMAJĄ?

 

Efekt wypełnienia ubytków tkankowych, napięcia oraz uniesienia jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Najlepszy rezultat uzyskujemy stopniowo do miesiąca po wykonanym zabiegu. Bardzo ważne jest, aby wykonać pełną procedurę zabiegową, czyli kontynuację nawilżenia tkanki skóry poprzez dwie kolejne aplikacje. Dzięki temu uzyskamy efekt nawilżonej skóry w trzech wymiarach.

Odczuwalny i zauważalny efekt nawilżenia nastąpi po około 5-7 dniach od zabiegu.

  

 INTENSE FLUX - EFEKTYWNA STYMULACJA SKÓRY DO JEJ NATURALNEJ ODBUDOWY

 

 • Inteligentny wypełniacz z kwasem hialuronowym
 • Wyróżna go niespotykana dotąd zdolność autonomicznego dopasowania się hydrożelu do potrzeb obszaru podania
 • Doskonałe właściwości reologiczne – wysoka plastyczność i sprężystość
 • Wysokie stężenie kwasu hialuronowego – 26 mg/ml
 • Długotrwały efekt

  

Zapisy: 692 065 698 lub 42 230 96 57. Rezerwacji wizyty można również dokonać online, przez system rezerwacyjny http://www.dermoklinika.pl/zapisy-online

ZAPRASZAMY

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
dermoklinika.lodz@gmail.com

Godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek 09.00-20.00

piątek 09.00-16.00

sobota 10:00-14:00

Obsługujemy płatności kartą