Zdrowie jest pięknem!

Witamy w Dermoklinice

To wyjątkowe miejsce, w którym koncentrujemy się na skórze

Misja

Dążenie do piękna leży w ludzkiej naturze


Marzenia o doskonałym ciele i nieskazitelnym wyglądzie są niemal tak stare jak ludzkość. Mimo że piękno jest niepowtarzalną i wyjątkową częścią natury, to sama natura nie zawsze jest doskonała...

Upływający czas, odznacza swe piętno na każdym z nas. Na twarzy pojawiają się różnego rodzaju niedoskonałości w postaci zmarszczek czy bruzd. Do tego dochodzą jeszcze utrata gęstości i elastyczności skóry. Ale nie tylko czas nie jest sprzymierzeńcem urody...

 

Problemy estetyczne mogą mieć również podłoże kliniczne. Dla wielu osób choroba lub estetyczny defekt stają się źródłem dyskomfortu czy wręcz cierpienia. Nie musi tak być. Mogą Państwo odzyskać fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie, pewność siebie, a tym samym znacznie podwyższyć jakość swojego życia. 

 

Niezależnie od podłoża problemu Dermoklinka jest miejscem, w którym pomożemy Państwu odzyskać zdrowie i piękny wygląd. Nie możemy obiecać, że zawsze będzie łatwo i szybko. Obiecujemy natomiast, że będziemy wspierać Państwa w powrocie do zdrowia i w osiągnięciu pożądanego obrazu piękna własnej osoby, tak, byście mogli Państwo poprzez swój wygląd jak najlepiej wyrażać siebie.

 

Dostarczanie nowatorskich i skutecznych metod leczenia z zakresu dermatologii klinicznej oraz możliwości i rozwiązań, jakimi dysponuje nowoczesna medycyna estetyczna w służbie naszym pacjentom – to misja i zarazem sens naszej pracy.

 

Zdrowie jest pięknem! Poczuj się pięknie we własnej skórze.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
dermoklinika.lodz@gmail.com

Godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek 09.00-20.00

piątek 09.00-16.00

sobota 10:00-14:00

Obsługujemy płatności kartą