Zdrowie jest pięknem!

Witamy w Dermoklinice

To wyjątkowe miejsce, w którym koncentrujemy się na skórze

PROMOCJE

W czerwcu przygotowaliśmy dla Was trzy nowości. Pierwsza  to zabieg laserowego usuwania naczynek – i tu mamy naprawdę wyjątkowe ceny!  Dwie kolejne to zabiegi preparatami NEUVIA. 

 

W naszej ofercie na czerwiec zostawiliśmy też zabiegi, z których korzystaliście w ramach wiosennej promocji, a cieszyły się one dużym zainteresowaniem z Waszej strony.

Poniżej więcej o nowościach i szczegóły dotyczące oferty promocyjnej.

 

DERMOKLINIKA zaprasza na zabiegi!

 

 

LASEROWE USUWANIE NACZYNEK - JUŻ OD 50 PLN

Pajączki naczyniowe”, naczyniaki, oraz inne zmiany skórne powodowane przez rozszerzone naczynia krwionośne, w szczególności na twarzy, są dla Pacjentów często źródłem dyskomfortu. Najczęściej stosowaną metodą rozwiązania tego estetycznego problemu jest laseroterapia. Laserowe usuwanie naczynek jest bezpieczne i należy do najbardziej efektywnych sposobów likwidowania tego rodzaju niedoskonałości skórnych. DERRMOKLINIKA zaprasza na zabiegi laserowego usuwania naczynek laserem Vlight.

 

Zmiany naczyniowe widoczne na powierzchni skóry mogą mieć charakter wrodzony lub pojawić się w skutek działania różnych czynników zewnętrznych. Mogą mieć charakter pojedynczy lub przybierać naprawdę duże rozmiary. Do niedawna usuwanie naczynek na twarzy nastręczało wiele trudności, a profesjonalne zabiegi były zarezerwowane dla bardzo nasilonych zmian. Obecnie medycyna estetyczna z powodzeniem wykorzystuje nowoczesną technologię w postaci laseroterapii.

Na czym polega zabieg?

 

Zabieg polega na naświetlaniu rozszerzonego naczynka promieniem lasera (w VLight zastosowano wiązkę o długości światła 810 nm, ponieważ jest najbezpieczniejsza, a zarazem najskuteczniejsza), który gwałtownie podgrzewa krew w naczynku. W wyniku procesu termolizy wytwarzana jest energia cieplna, która wysusza ścianki naczynia krwionośnego powodując jego obkurczenie i trwałe zamknięcie. Poddane działaniu lasera naczynka ulegają zapadnięciu, dzięki czemu przestają być widoczne.

 

 

Zastosowana częstotliwość lasera charakteryzuje się wysokim poziomem pochłaniania przez hemoglobinę barwnik zawarty w czerwonych krwinkach, co gwarantuje skuteczność. Natomiast bezpieczeństwo zapewnia niski poziom absorpcji przez wodę zawartą w komórkach skóry. Metoda jest praktycznie bezbolesna - pacjenci mogą odczuwać jedynie mały dyskomfort związany z pieczeniem.

Po zabiegu mogą pojawić się obrzęki lub zasinienia, ale zazwyczaj znikają one samoistnie po upływie kilku godzin ewentualnie dni. W przypadku pojedynczych zmian wystarczy wykonanie jednego zabiegu.


 

 

 STYMULUJE, PODNOSI I REGENERUJE TWOJĄ SKÓRĘ

 

Zabieg Stimulate & Lift to luksusowy zabieg opracowany przez markę Neauvia Organic, który zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy. To kompozycja najwyższego stężenia kwasu hialuronowego i bardzo cennego minerału dla naszej skóry - hydroksyapatytu wapnia.

Stymulacja tą mieszanką składników zapewnia skórze widoczną poprawę napięcia, uniesienia opadającego owalu twarzy w wyniku procesu starzenia. Zabieg intensywnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu w naturalny, organiczny sposób osiągany jest  efekt zagęszczenia skóry oraz widoczny efekt uniesienia owalu twarzy.

Następuje proces trójwymiarowego nawilżenia skóry, dzięki kompozycji dwóch aminokwasów - glicyny i l-proliny, które utrwalają i podtrzymują swoistą siatkę kolagenową.

 Cała terapia składa się z  trzech zabiegów, z których pierwszy trwa około 60 minut, a dwa kolejne po około 45 minut.
.
W czasie pierwszej wizyty wykonuje się aplikację usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 1% hydroksyapatytu wapnia i mezoterapię nieusieciowanym kwasem hialuronowym z dodatkiem aminokwasów (glicyny i l-proliny) – ten zabieg trwa ok. 60 minut.
.
Po upływie odpowiednio 4 i 8 tygodni wskazane są kolejne dwie aplikacje nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem aminokwasów – te zabiegi są krótsze, trwają ok. 45 minut.

 Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym (najczęściej krem). 

EFEKTY ZABIEGU

 

 • widoczna poprawa napięcia skóry twarzy,
 • widoczny efekt uniesienia owalu,
 • poprawa gęstości tkanki,
 • długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie skóry,

 

KIEDY POJAWIĄ SIĘ EFEKTY I JAK DŁUGO SIĘ UTRZYMAJĄ?

 

Efekt wypełnienia ubytków tkankowych, napięcia oraz uniesienia jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Najlepszy rezultat uzyskujemy stopniowo do miesiąca po wykonanym zabiegu. Bardzo ważne jest, aby wykonać pełną procedurę zabiegową, czyli kontynuację nawilżenia tkanki skóry poprzez dwie kolejne aplikacje. Dzięki temu uzyskamy efekt nawilżonej skóry w trzech wymiarach.

Odczuwalny i zauważalny efekt nawilżenia nastąpi po około 5-7 dniach od zabiegu.

  

 INTENSE FLUX - EFEKTYWNA STYMULACJA SKÓRY DO JEJ NATURALNEJ ODBUDOWY

 

 • Inteligentny wypełniacz z kwasem hialuronowym
 • Wyróżna go niespotykana dotąd zdolność autonomicznego dopasowania się hydrożelu do potrzeb obszaru podania
 • Doskonałe właściwości reologiczne – wysoka plastyczność i sprężystość
 • Wysokie stężenie kwasu hialuronowego – 26 mg/ml
 • Długotrwały efekt

  

  

NEUVIA ORGANIC - technologia XXI wieku służbie medycyny.

Koniec z kompromisami pomiędzy bezpieczeństwem, a trwałym efektem

TYLKO TERAZ W WIOSENNEJ OFERCIE CENOWEJ 800 PLN -> 650 PLN

 

Neauvia Organic to pierwsza na świecie linia wypełniaczy tak bliskich naturze. Do ich opracowania wykorzystano najnowocześniejsze technologie, zapewniające niezrównaną jakość i skuteczność. Zastosowanie niezwykle czystych surowców oraz nowych technologii produkcyjnych sprawia, że wypełniacze Neauvia to produkty zupełnie nowej generacji.

 

Intense Lips to produkt opracowany specjalnie z myślą o korekcie i nawilżeniu ust. Idealnie nadaje się do ich powiększania, konturowania i rewitalizacji. Zapewnia odporność na naprężenia mechanicznie, jakim poddawane są wargi, dzięki czemu miejsce aplikacji staje się niezwykle naturalne w dotyku. Stężenie preparatu pozwala osiągnąć optymalne rezultaty w niezwykle delikatnym obszarze jaki stanowią usta.

 

Długotrwały rezultat i efekt który Cię zaskoczy!

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG: 692 065 698 lub 42 230 96 57 albo  http://www.dermoklinika.pl/zapisy-online

 


 

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA LINERASE

TYLKO TERAZ W WIOSENNEJ OFERCIE CENOWEJ 1000 PLN -> 800 PLN

 

A dodatkowo upominek! Zabieg odmładzający RETIX C w prezencie!

Włókna kolagenowe są fundamentalnym budulcem m.in. skóry. Nasz organizm wytwarza kolagen w sposób naturalny, ale z wiekiem zdolność jego odtwarzania jest coraz mniejsza. Badania dowodzą, iż od 26 roku życia wytwarzanie włókien kolagenowych zaczyna się zmniejszać blisko o 1,5 % rocznie. Skutkiem tego jest pojawianie się pierwszych zmarszczek, skóra traci jędrność i elastyczność. Proces starzenia się skóry można spowolnić, zatrzymać a nawet odwrócić. Sprzymierzeńcem w przywróceniu dobrego wyglądu skórze jest dermatologia estetyczna i rozwiązanie jakie daje nam wykorzystanie preparatów kolagenowych. Dzięki nim w sposób efektywny możemy przywrócić piękno i zdrowy wygląd skóry. DERMOKLINIKA poleca zabiegi mezoterapii kolagenowej z zastosowaniem preparatu LINERASE.

 

LINERASE to kolagen przeznaczony do regeneracji i odbudowy tkanek. Preparat pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. Nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Sam zabieg mezoterapii kolagenowej jest właściwie bezbolesny - przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Efektem zabiegowym jest uzyskanie młodszego wyglądu skóry poprzez redukcję zmarszczek, poprawę jej elastyczności i gęstości. Rezultaty zabiegów utrzymują się co najmniej od roku do kilku lat. W przypadku regeneracji blizn efekty są trwałe.

 

Wskazania zabiegowe:

 • redukcja zmarszczek
 • poprawa elastyczności i sprężystości skóry
 • redukcja blizn potrądzikowych, zanikowych, pooperacyjnych
 • regeneracja i odbudowa ubytków skórnych,
 • redukcja rozstępów
 • redukcja uszkodzeń skóry

Kuracja obejmuje od 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki. Pierwsze efekty widoczne są już po 7-14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry, można cieszyć się efektami młodszego wyglądu.

 

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG: 692 065 698 lub 42 230 96 57 albo  http://www.dermoklinika.pl/zapisy-online

 

DO MEZOTERAPII KOLAGENOWEJ LINERASE DODAJEMY 

PREZENT DLA CIEBIE - ZABIEG ODMŁADZAJĄCY RETIX C

Retix C to intensywna terapia odmładzająca i odbudowująca skórę twarzy. Wykorzystuję się w w niej retinol, jeden z najskuteczniejszych składników anti-aging oraz witaminę C i koktajl antyoksydantów. 

 

WSKAZANIA: terapia odmładzająca, redukująca niedoskonałości, trądzik i przebarwienia.

EFEKTY:

 • Regulacja procesu rogowacenia naskórka
 • Odbudowa włókien kolagenu, elastyny i stymulacja odnowy komórek skóry
 • Wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry
 • Zagęszczenie i poprawa napięcia skóry
 • Zwiększenie poziomu jaj nawilżenia

 


 

 Suchość, ściągnięcie i drobne zmarszczki to oznaki potwierdzające, że skora pilnie potrzebuje nawilżenia i odżywienia 

 INNOWACYJNA METODA ODNOWY BIOLOGICZNEJ SKÓRY

TERAZ JUŻ OD 600 PLN!

 

  

Redremalizacja – innowacyjna metoda odnowy biologicznej skóry stworzona przez Szwajcarski Instytut Hyalual. Opiera się na synergicznym działaniu kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Obie substancje, poprzez złożone procesy zachodzące na poziomie biochemicznym i strukturalnym komórki, wywierają wpływ na wszystkie podstawowe mechanizmy starzenia się skóry: regulują biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, blokują powstawanie wolnych rodników i zapobiegają odwodnieniu skóry.

 

Efekty redermalizacji:

 

 • uzyskanie młodego, zdrowego wyglądu skóry
 • redukcja zmarszczek, efekt liftingu
 • rozjaśnienie skóry
 • poprawa elastyczności, gęstości i struktury skóry
 • lepsze nawilżenie głębokich warstw skóry

 

Poniżej znajdą Państwo ilustracje zastosowania preparatu.  

 

 


 

 

BOTOX

 W WIOSENNEJ OFERCIE TANIEJ! 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
dermoklinika.lodz@gmail.com

Godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek 09.00-20.00

piątek 09.00-16.00

sobota 10:00-14:00

Obsługujemy płatności kartą