Zdrowie jest pięknem!

Witamy w Dermoklinice

To wyjątkowe miejsce, w którym koncentrujemy się na skórze

PROMOCJE

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA LINERASE

 

TYLKO TERAZ W LETNIEJ OFERCIE CENOWEJ 1000 PLN -> 800 PLN

 

Włókna kolagenowe są fundamentalnym budulcem m.in. skóry. Nasz organizm wytwarza kolagen w sposób naturalny, ale z wiekiem zdolność jego odtwarzania jest coraz mniejsza. Badania dowodzą, iż od 26 roku życia wytwarzanie włókien kolagenowych zaczyna się zmniejszać blisko o 1,5 % rocznie. Skutkiem tego jest pojawianie się pierwszych zmarszczek, skóra traci jędrność i elastyczność. Proces starzenia się skóry można spowolnić, zatrzymać a nawet odwrócić. Sprzymierzeńcem w przywróceniu dobrego wyglądu skórze jest dermatologia estetyczna i rozwiązanie jakie daje nam wykorzystanie preparatów kolagenowych. Dzięki nim w sposób efektywny możemy przywrócić piękno i zdrowy wygląd skóry. DERMOKLINIKA poleca zabiegi mezoterapii kolagenowej z zastosowaniem preparatu LINERASE.

 

LINERASE to kolagen przeznaczony do regeneracji i odbudowy tkanek. Preparat pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. Nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Sam zabieg mezoterapii kolagenowej jest właściwie bezbolesny - przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Efektem zabiegowym jest uzyskanie młodszego wyglądu skóry poprzez redukcję zmarszczek, poprawę jej elastyczności i gęstości. Rezultaty zabiegów utrzymują się co najmniej od roku do kilku lat. W przypadku regeneracji blizn efekty są trwałe.

 

Wskazania zabiegowe:

 • redukcja zmarszczek
 • poprawa elastyczności i sprężystości skóry
 • redukcja blizn potrądzikowych, zanikowych, pooperacyjnych
 • regeneracja i odbudowa ubytków skórnych,
 • redukcja rozstępów
 • redukcja uszkodzeń skóry

Kuracja obejmuje od 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki. Pierwsze efekty widoczne są już po 7-14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry, można cieszyć się efektami młodszego wyglądu.

 

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG: 692 065 698 lub 42 230 96 57 albo  http://www.dermoklinika.pl/zapisy-online

 


 

INIEKCJE Z BOTOXU

 

 

W LETNIEJ OFERCIE CENOWEJ 

 

 

1 okolica - 350 PLN

2 okolice - 600 PLN

3 okolice - 700 PLN

 


 

Powiększanie i modelowanie ust - Neauvia Organic Intense Lips

 

NEUVIA ORGANIC - TECHNOLOGIA XXI WIEKU W SŁUŻBIE MEDYCYNY 

KONIEC Z KOMPROMISAMI MIĘDZY BEZPIECZEŃSTWEM, A TRWAŁYM EFEKTEM

W LETNIEJ OFERCIE CENOWEJ 800 PLN -> 650 PLN

 

Neauvia Organic to pierwsza na świecie linia wypełniaczy tak bliskich naturze. Do ich opracowania wykorzystano najnowocześniejsze technologie, zapewniające niezrównaną jakość i skuteczność. Zastosowanie niezwykle czystych surowców oraz nowych technologii produkcyjnych sprawia, że wypełniacze Neauvia to produkty zupełnie nowej generacji.

 

Intense Lips to produkt opracowany specjalnie z myślą o korekcie i nawilżeniu ust. Idealnie nadaje się do ich powiększania, konturowania i rewitalizacji. Zapewnia odporność na naprężenia mechanicznie, jakim poddawane są wargi, dzięki czemu miejsce aplikacji staje się niezwykle naturalne w dotyku. Stężenie preparatu pozwala osiągnąć optymalne rezultaty w niezwykle delikatnym obszarze jaki stanowią usta.

 

Długotrwały rezultat i efekt który Cię zaskoczy!


 

REDERMALIZACJA

 INNOWACYJNA METODA ODNOWY BIOLOGICZNEJ SKÓRY

TERAZ JUŻ OD 600 PLN!

 

  

Redremalizacja – innowacyjna metoda odnowy biologicznej skóry stworzona przez Szwajcarski Instytut Hyalual. Opiera się na synergicznym działaniu kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Obie substancje, poprzez złożone procesy zachodzące na poziomie biochemicznym i strukturalnym komórki, wywierają wpływ na wszystkie podstawowe mechanizmy starzenia się skóry: regulują biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, blokują powstawanie wolnych rodników i zapobiegają odwodnieniu skóry.

 

Efekty redermalizacji:

 

 • uzyskanie młodego, zdrowego wyglądu skóry
 • redukcja zmarszczek, efekt liftingu
 • rozjaśnienie skóry
 • poprawa elastyczności, gęstości i struktury skóry
 • lepsze nawilżenie głębokich warstw skóry

 

Poniżej znajdą Państwo ilustracje zastosowania preparatu.  

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
dermoklinika.lodz@gmail.com

Godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek 09.00-20.00

piątek 09.00-16.00

sobota 10:00-14:00

Obsługujemy płatności kartą