ACR Plasma - nowe rodzaje zabiegów w DERMOKLINICE

« wróć

Już od września DERMOKLINIKA zaprasza na nowe rodzaje zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Plasma ARC Medika. Oprócz „podnoszenia powiek” proponujemy Państwu zabiegi niwelujące nawet głębokie zmarszczki umiejscowione w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), lifting owalu twarzy, a także te likwidujące blizny, rozstępy, zmiany i przebarwienia skórne.

 

 

 

Sesje zabiegowe przeprowadzane są z wykorzystaniem urządzenia które wytwarza wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania. Zastosowana plazma nie powoduje stanu zapalnego, krwawienia i nekrozy otaczających tkanek, ponieważ jej działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej skóry właściwej

 

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Estetyczne podniesienie powiek, lifting okolicy oka, ust, dolnej części twarzy czy owalu twarzy, a także zabiegi likwidujące blizny, rozstępy, zmiany i przebarwienia skórne to jednak nie wszystko. ARC Medika znajduje zastosowanie nie tylko w dermatologii estetycznej, ale także w leczeniu schorzeń dermatologicznych takich jak np. włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe, płciowe)

 

O zaletach tego nie-chirugicznego rozwiązania mówi Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

 

 

Wskazania do zabiegu:

• blefaroplastyka - nie-chirurgiczny lifting powiek,
• płytkie i głębokie zmarszczki – okolica oka,
• płytkie i głębokie zmarszczki „palacza”, zmarszczki przy uszach,
• lifting owalu twarzy,
• blizny, rozstępy,
• włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe, płciowe)

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą