Cosmelan - przebarwienia, piegi, plamy barwnikowe – pozbądź się ich. Ciesz się rozjaśnioną i odmłodzoną skórą

« wróć

2016-09-09

 

Koniec z bezskuteczną walką z plamami i przebarwieniami skóry. DERMOKLINIKA zaprasza na zabiegi Cosmelanem. To obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji wybielających terapii depigmentacyjnych dostępnych na rynku.

 

Cosmelan jest nowoczesną i bezpieczną terapią depigmentacyjną. Mechanizm działania tego rozwiązania jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę -  enzym uczestniczący w procesie formowania barwnika melaniny (barwnika skóry). Dzięki tym substancjom możliwe jest zahamowanie produkcji melaniny, a nawet cofnięcie niektórych procesów jej syntezy. Preparat dodatkowo zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Wykazuje także działanie regenerujące oraz wygładzające.

 

Jak wygląda zabieg?

 

Terapia składa się z dwóch etapów. Pierwszy odbywa się w klinice; wtedy lekarz ustala fototyp skóry pacjentki, omawia z nią przebieg leczenia i inicjuje kurację. Jej kontynuacją jest stosowanie w domu przez określony czas dermokosmetyków otrzymanych od lekarza. Ważne jest, by terapii nie przerwać w założonym czasie. W trakcie trwania kuracji nie można jednocześnie stosować żadnych innych środków wybielających i złuszczających. W przeciwnym razie planowane efekty terapeutyczne nie zostaną osiągnięte.

 

Na jakie obszary twarzy jest polecany Cosmelan?

 

Cosmelan polecany jest na cały obszar twarzy, jak również na inne miejsca na ciele, takie jak dłonie, ramiona, dekolt, na których występują przebarwienia.

 

Jakie są efekty zabiegu?

 

Po rozpoczęciu kuracji pierwsze efekty są widoczne po ok. tygodniu. Zależy to od fototypu skóry. U osób z ciemną karnacją plamy znikają po 8 do 10 dniach. W 98 proc. przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95 proc. Przeprowadzenie zabiegu nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, a jedynie ją przerywa na okres prowadzonej terapii. W celu uzyskania długotrwałego efektu zabiegu należy się stosować do zaleceń pozabiegowych przekazanych przez lekarza. Aby zabezpieczyć skórę przed powstawaniem przebarwień ważne jest, by nakładać krem Cosmelan 2/Dermamelan krem po każdej ekspozycji słonecznej, nawet po zakończeniu kuracji.

 

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

 

Przeciwwskazaniami do zabiegu są ciąża, depilacja (przeciwwskazanie względne), epilacja laserowa (ok. 2 tygodni przerwy), trądzik w fazie aktywnej (przeciwwskazanie względne), słońce/ekspozycja na promieniowanie UV (przeciwwskazanie względne), opryszczka w fazie aktywnej, aktywne stany zapalne, peelingi chemiczne (ok. tygodnia przerwy), Roacutan (ok. 6 miesięcy przerwy), pochodne witaminy A stosowane zewnętrznie (ok. 2 tygodni przerwy).

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą