Cosmelan - przebarwienia, piegi, plamy barwnikowe – pozbądź się ich. Ciesz się rozjaśnioną i odmłodzoną skórą

« wróć

2016-09-09

 

Koniec z bezskuteczną walką z plamami i przebarwieniami skóry. DERMOKLINIKA zaprasza na zabiegi Cosmelanem. To obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji wybielających terapii depigmentacyjnych dostępnych na rynku.

 

Cosmelan jest nowoczesną i bezpieczną terapią depigmentacyjną. Mechanizm działania tego rozwiązania jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę -  enzym uczestniczący w procesie formowania barwnika melaniny (barwnika skóry). Dzięki tym substancjom możliwe jest zahamowanie produkcji melaniny, a nawet cofnięcie niektórych procesów jej syntezy. Preparat dodatkowo zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Wykazuje także działanie regenerujące oraz wygładzające.

 

Jak wygląda zabieg?

 

Terapia składa się z dwóch etapów. Pierwszy odbywa się w klinice; wtedy lekarz ustala fototyp skóry pacjentki, omawia z nią przebieg leczenia i inicjuje kurację. Jej kontynuacją jest stosowanie w domu przez określony czas dermokosmetyków otrzymanych od lekarza. Ważne jest, by terapii nie przerwać w założonym czasie. W trakcie trwania kuracji nie można jednocześnie stosować żadnych innych środków wybielających i złuszczających. W przeciwnym razie planowane efekty terapeutyczne nie zostaną osiągnięte.

 

Na jakie obszary twarzy jest polecany Cosmelan?

 

Cosmelan polecany jest na cały obszar twarzy, jak również na inne miejsca na ciele, takie jak dłonie, ramiona, dekolt, na których występują przebarwienia.

 

Jakie są efekty zabiegu?

 

Po rozpoczęciu kuracji pierwsze efekty są widoczne po ok. tygodniu. Zależy to od fototypu skóry. U osób z ciemną karnacją plamy znikają po 8 do 10 dniach. W 98 proc. przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95 proc. Przeprowadzenie zabiegu nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, a jedynie ją przerywa na okres prowadzonej terapii. W celu uzyskania długotrwałego efektu zabiegu należy się stosować do zaleceń pozabiegowych przekazanych przez lekarza. Aby zabezpieczyć skórę przed powstawaniem przebarwień ważne jest, by nakładać krem Cosmelan 2/Dermamelan krem po każdej ekspozycji słonecznej, nawet po zakończeniu kuracji.

 

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

 

Przeciwwskazaniami do zabiegu są ciąża, depilacja (przeciwwskazanie względne), epilacja laserowa (ok. 2 tygodni przerwy), trądzik w fazie aktywnej (przeciwwskazanie względne), słońce/ekspozycja na promieniowanie UV (przeciwwskazanie względne), opryszczka w fazie aktywnej, aktywne stany zapalne, peelingi chemiczne (ok. tygodnia przerwy), Roacutan (ok. 6 miesięcy przerwy), pochodne witaminy A stosowane zewnętrznie (ok. 2 tygodni przerwy).

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą