DERMATOLOGIA ESTETYCZNA: 

Jesień z nowościami – nowe zabiegi  

w DERMOKLINICE

« wróć

2016-09-09

 

Na nadchodzącą jesień DERMOKLINIKA przygotowała dla Państwa dwie nowości – nowoczesne i skuteczne rozwiązania w walce z upływającym czasem. Pierwszy z nich to redremalizacja – innowacyjna metoda odnowy biologicznej skóry stworzona przez Szwajcarski Instytut Hyalual, druga to zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Plasma ARC Medika. Plasma ARC to „pogromca” głębokich zmarszczek umiejscowionych w okolicy oczu i ust. Dodatkowo usuwa blizny, rozstępy, zmiany i przebarwienia skórne.

Obie nasze propozycje pozwolą Państwu skutecznie zlikwidować niedoskonałości, poprawić stan skóry i cieszyć się wyjątkowymi rezultatami estetycznymi, m.in. młodszym wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i oczywiście na zabiegi do DERMOKLINIKI.

 

Redermalizacja to innowacyjna metoda prewencji starzenia się skóry opracowana przez Szwajcarski Instytut Hyalual. Opiera się na synergicznym działaniu kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Obie substancje, poprzez złożone procesy zachodzące na poziomie biochemicznym i strukturalnym komórki, wywierają wpływ na wszystkie podstawowe mechanizmy starzenia się skóry: regulują biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, blokują powstawanie wolnych rodników i zapobiegają odwodnieniu skóry.

 

Zabieg polega na iniekcji metodą mezoterapii preparatów  Xela Rederm® w obszary, których poprawę wyglądu chcemy uzyskać. Są to najczęściej  twarz, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Xela Rederm® poprawia odżywianie i właściwości ochronne skóry, zapobiega starzeniu się komórek skóry, stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny. Zabieg redermalizacji jest zatem efektywną metodą korekcji i profilaktyki zmian związanych z wiekiem. Pozwala na przywrócenie właściwej struktury i jakości skóry, poprawia jej sprężystość, elastyczność oraz stopień nawodnienia. Redermalizacja hamuje procesy starzenia się skóry nie tylko poprzez odpowiednie jej nawodnienie, ale również poprzez wpływ na procesy energetyczne w komórkach skóry. Jest to innowacyjne podejście do walki z procesami starzenia się skóry i otwiera nowe możliwości dla terapii anti-aging.

 

Efekty redermalizacji:

 

 • uzyskanie młodego, zdrowego wyglądu skóry
 • redukcja zmarszczek, efekt liftingu
 • rozjaśnienie skóry
 • poprawa elastyczności, gęstości i struktury skóry
 • lepsze nawilżenie głębokich warstw skóry

 

Poniżej znajdą Państwo ilustracje zastosowania preparatu.  

 

ACR Plasma Medika

 

Urządzenie Plasma ARC Medika wykorzystywane jest w dermatologii estetycznej w zabiegach „podnoszenia powiek” oraz niwelowaniu nawet głębokich zmarszczek umiejscowionych w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), czy liftingu owalu twarzy. Likwiduje blizny, rozstępy i przebarwienia skórne. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. ARC Medika znajduje zastosowanie nie tylko w dermatologii estetycznej, ale także w leczeniu schorzeń dermatologicznych, takich jak np. włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe, płciowe).

Plasma ARC Medika wytwarza wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania. Zastosowana plazma nie powoduje stanu zapalnego, krwawienia i nekrozy otaczających tkanek, ponieważ jej działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej skóry właściwej.

 

 

 

Wskazania do zabiegu:

 • blefaroplastyka - niechirurgiczny lifting powiek,
 • płytkie i głębokie zmarszczki – okolica oka,
 • płytkie i głębokie zmarszczki „palacza”, zmarszczki przy uszach,
 • lifting owalu twarzy,
 • blizny, rozstępy,
 • włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe, płciowe)

 

 

 

Zespół lekarzy dermatologów – specjalistów dermatologii estetycznej zaprasza na zabiegi do DERMOKLINIKI. Na wizytę można umówić się telefonicznie: 692 065 698 lub 42 230 96 57. Rezerwacji można również dokonać online: http://www.dermoklinika.pl/zapisy-online

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą