DERMATOLOGIA ESTETYCZNA: 

Jesień z nowościami – nowe zabiegi  

w DERMOKLINICE

« wróć

2016-09-09

 

Na nadchodzącą jesień DERMOKLINIKA przygotowała dla Państwa dwie nowości – nowoczesne i skuteczne rozwiązania w walce z upływającym czasem. Pierwszy z nich to redremalizacja – innowacyjna metoda odnowy biologicznej skóry stworzona przez Szwajcarski Instytut Hyalual, druga to zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Plasma ARC Medika. Plasma ARC to „pogromca” głębokich zmarszczek umiejscowionych w okolicy oczu i ust. Dodatkowo usuwa blizny, rozstępy, zmiany i przebarwienia skórne.

Obie nasze propozycje pozwolą Państwu skutecznie zlikwidować niedoskonałości, poprawić stan skóry i cieszyć się wyjątkowymi rezultatami estetycznymi, m.in. młodszym wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i oczywiście na zabiegi do DERMOKLINIKI.

 

Redermalizacja to innowacyjna metoda prewencji starzenia się skóry opracowana przez Szwajcarski Instytut Hyalual. Opiera się na synergicznym działaniu kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Obie substancje, poprzez złożone procesy zachodzące na poziomie biochemicznym i strukturalnym komórki, wywierają wpływ na wszystkie podstawowe mechanizmy starzenia się skóry: regulują biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, blokują powstawanie wolnych rodników i zapobiegają odwodnieniu skóry.

 

Zabieg polega na iniekcji metodą mezoterapii preparatów  Xela Rederm® w obszary, których poprawę wyglądu chcemy uzyskać. Są to najczęściej  twarz, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Xela Rederm® poprawia odżywianie i właściwości ochronne skóry, zapobiega starzeniu się komórek skóry, stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny. Zabieg redermalizacji jest zatem efektywną metodą korekcji i profilaktyki zmian związanych z wiekiem. Pozwala na przywrócenie właściwej struktury i jakości skóry, poprawia jej sprężystość, elastyczność oraz stopień nawodnienia. Redermalizacja hamuje procesy starzenia się skóry nie tylko poprzez odpowiednie jej nawodnienie, ale również poprzez wpływ na procesy energetyczne w komórkach skóry. Jest to innowacyjne podejście do walki z procesami starzenia się skóry i otwiera nowe możliwości dla terapii anti-aging.

 

Efekty redermalizacji:

 

 • uzyskanie młodego, zdrowego wyglądu skóry
 • redukcja zmarszczek, efekt liftingu
 • rozjaśnienie skóry
 • poprawa elastyczności, gęstości i struktury skóry
 • lepsze nawilżenie głębokich warstw skóry

 

Poniżej znajdą Państwo ilustracje zastosowania preparatu.  

 

ACR Plasma Medika

 

Urządzenie Plasma ARC Medika wykorzystywane jest w dermatologii estetycznej w zabiegach „podnoszenia powiek” oraz niwelowaniu nawet głębokich zmarszczek umiejscowionych w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), czy liftingu owalu twarzy. Likwiduje blizny, rozstępy i przebarwienia skórne. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. ARC Medika znajduje zastosowanie nie tylko w dermatologii estetycznej, ale także w leczeniu schorzeń dermatologicznych, takich jak np. włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe, płciowe).

Plasma ARC Medika wytwarza wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania. Zastosowana plazma nie powoduje stanu zapalnego, krwawienia i nekrozy otaczających tkanek, ponieważ jej działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej skóry właściwej.

 

 

 

Wskazania do zabiegu:

 • blefaroplastyka - niechirurgiczny lifting powiek,
 • płytkie i głębokie zmarszczki – okolica oka,
 • płytkie i głębokie zmarszczki „palacza”, zmarszczki przy uszach,
 • lifting owalu twarzy,
 • blizny, rozstępy,
 • włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe, płciowe)

 

 

 

Zespół lekarzy dermatologów – specjalistów dermatologii estetycznej zaprasza na zabiegi do DERMOKLINIKI. Na wizytę można umówić się telefonicznie: 692 065 698 lub 42 230 96 57. Rezerwacji można również dokonać online: http://www.dermoklinika.pl/zapisy-online

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą