DERMOKLINIKA ŚWIĘTOWAŁA 5 URODZINY

« wróć

Życzenia, gratulacje, dużo ciepłych słów i serdeczności – 23 kwietnia w hotelu Andel’s Łódz odbyła się uroczysta gala, podczas której świętowaliśmy jubileusz 5 lat istnienia DERMOKLINIKI. Spotkanie było okazją do podziękowań przyjaciołom, znajomym, pracownikom, partnerom biznesowym  - słowem osobom, które w ciągu tych 5 lat wspierały nas, wnosząc swój wkład na rzecz działalności i rozwoju placówki.

- Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w trudnych i lepszych chwilach, dziękujemy za konstruktywną krytykę, radę i nieustające wsparcie. Początki nie były łatwe, jednak te 5 lat pozwoliło nam stać się prężnie działającym ośrodkiem specjalizującym się w leczeniu chorób dermatologicznych. Wysoko oceniane rezultaty naszej pracy to zasługa zespołu, którego misją jest codzienna, ciężka, pełna poświęcenia praca na rzecz naszych Pacjentów. To także zasługa naszych mentorów którzy byli dla nas wsparciem, przekazywali wiedzę, doświadczenie i uczyli nas zawodu– mówiła  dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak. Właścicielki kliniki dziękowały wspólnie: Pani Prof. Annie Sysa-Jędrzejowskiej – To ona otwierała przed nami arkana dermatologii i sztuki lekarskiej. Jej ogromne doświadczenie wiedza i wsparcie stanowiły dla nas fundament w podjęciu decyzji o stworzeniu tej inicjatywy. Na ręce prof. Elżbiety Waszczykowskiej - przedstawicielki Kliniki Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, złożone zostały podziękowania dla koleżanek i kolegów-lekarzy kliniki UM za życzliwość i wsparcie. Podziękowania otrzymał także Prof. Andrzej Kaszuba: Pan Profesor to człowiek o niezwykłej empatii. To właśnie on przed pięciu laty z pełną życzliwością przekazał nam swoją wiedzę z działalności w tym obszarze i szczerze nas dopingował w podjęciu decyzji o rozpoczęciu własnej działalności w obszarze usług medycznych i badań klinicznych. Panie Profesorze – dziękujemy za inspirację, dobra radę i życzliwość - mówiły Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt, Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak i Dr n. med. Monika Kierstan.

Oprócz podziękowań były wspomnienia, był urodzinowy tort. Jubileuszowe podziękowania, dyplomy i prezenty otrzymali pracownicy DERMOKLINIKI. Galę uświetniło widowisko muzyczne Agnes Violin okrzykniętej polską Vanessą Mae. Artystka łączy klasyczne brzmienie jej autorskich diamentowych skrzypiec z nowoczesnymi aranżacjami utworów reprezentującymi różne gatunki i style muzyczne.

 

Wszystkim naszym gościom dziękujemy za moc dobrych życzeń które popłynęły do nas, przy okazji jubileuszu DERMOKLINIKI. Cieszymy się, że byliście z nami, dziękujemy za wspólne 5 lat!

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą