DERMOKLINIKA ŚWIĘTOWAŁA 5 URODZINY

« wróć

Życzenia, gratulacje, dużo ciepłych słów i serdeczności – 23 kwietnia w hotelu Andel’s Łódz odbyła się uroczysta gala, podczas której świętowaliśmy jubileusz 5 lat istnienia DERMOKLINIKI. Spotkanie było okazją do podziękowań przyjaciołom, znajomym, pracownikom, partnerom biznesowym  - słowem osobom, które w ciągu tych 5 lat wspierały nas, wnosząc swój wkład na rzecz działalności i rozwoju placówki.

- Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w trudnych i lepszych chwilach, dziękujemy za konstruktywną krytykę, radę i nieustające wsparcie. Początki nie były łatwe, jednak te 5 lat pozwoliło nam stać się prężnie działającym ośrodkiem specjalizującym się w leczeniu chorób dermatologicznych. Wysoko oceniane rezultaty naszej pracy to zasługa zespołu, którego misją jest codzienna, ciężka, pełna poświęcenia praca na rzecz naszych Pacjentów. To także zasługa naszych mentorów którzy byli dla nas wsparciem, przekazywali wiedzę, doświadczenie i uczyli nas zawodu– mówiła  dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak. Właścicielki kliniki dziękowały wspólnie: Pani Prof. Annie Sysa-Jędrzejowskiej – To ona otwierała przed nami arkana dermatologii i sztuki lekarskiej. Jej ogromne doświadczenie wiedza i wsparcie stanowiły dla nas fundament w podjęciu decyzji o stworzeniu tej inicjatywy. Na ręce prof. Elżbiety Waszczykowskiej - przedstawicielki Kliniki Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, złożone zostały podziękowania dla koleżanek i kolegów-lekarzy kliniki UM za życzliwość i wsparcie. Podziękowania otrzymał także Prof. Andrzej Kaszuba: Pan Profesor to człowiek o niezwykłej empatii. To właśnie on przed pięciu laty z pełną życzliwością przekazał nam swoją wiedzę z działalności w tym obszarze i szczerze nas dopingował w podjęciu decyzji o rozpoczęciu własnej działalności w obszarze usług medycznych i badań klinicznych. Panie Profesorze – dziękujemy za inspirację, dobra radę i życzliwość - mówiły Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt, Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak i Dr n. med. Monika Kierstan.

Oprócz podziękowań były wspomnienia, był urodzinowy tort. Jubileuszowe podziękowania, dyplomy i prezenty otrzymali pracownicy DERMOKLINIKI. Galę uświetniło widowisko muzyczne Agnes Violin okrzykniętej polską Vanessą Mae. Artystka łączy klasyczne brzmienie jej autorskich diamentowych skrzypiec z nowoczesnymi aranżacjami utworów reprezentującymi różne gatunki i style muzyczne.

 

Wszystkim naszym gościom dziękujemy za moc dobrych życzeń które popłynęły do nas, przy okazji jubileuszu DERMOKLINIKI. Cieszymy się, że byliście z nami, dziękujemy za wspólne 5 lat!

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą