DERMOKLINIKA zaprasza na bezpłatną analizę składu ciała

« wróć

W jakiej kondycji zdrowotnej jest Twój organizm? Jaki jest Twój wiek metaboliczny? Jaka jest zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie, poziom tłuszczu, masa mięśniowa, poziom nawodnienia organizmu? Większość z nas nawet się nad tym nie zastanawiała. Kontrolujemy wagę, obliczamy BMI i…. na tym zazwyczaj się kończy. Warto jednak przyjrzeć się własnemu ciału z nieco bliższej perspektywy? Dla siebie i własnego zdrowia. Zbadanie poszczególnych parametrów może być wyjściową do zmiany nie zawsze dobrych nawyków żywieniowych na te prawidłowe. To ważne, bo racjonalna, dobrze zbilansowana dieta warunkuje stan naszego zdrowia i samopoczucia. Dermoklinika zaprasza na bezpłatną analizę składu ciała.

 

 

Zapraszamy w  dniach 19 i 26 września. Na wizytę można umówić się pod numerami telefonów 42 230 96 57 lub 692 065 698 

 

Warto wiedzieć więcej, bo nieprawidłowości w strukturze ciała mogą niekiedy świadczyć o zaburzeniach metabolicznych i być początkiem wielu chorób. Analiza jest przeznaczona dla tych, którzy mają trudność z utrzymaniem prawidłowej masy ciała lub z upływającymi latami widzą zmiany w swoim wyglądzie. To wreszcie propozycja dla tych, którzy chcą zrzucić kilka „dodatkowych” kilogramów, rozpoczynają pracę nad swoją sylwetką, albo tych, którzy po prostu preferują aktywny tryb życia, dbają o zdrowie i dobre samopoczucie. Analiza składu ciała połączona z regularnymi badaniami krwi jest świetną formą monitorowania stanu naszego zdrowia.

 

W jaki sposób odbywa się analiza?

 

Do badania dietetyk wykorzystuje analizator przypominający zwykłą wagę, na której Pacjent staje bosymi stopami. Urządzenie wykorzystuje metodę BIA, tj. bioimpedancji elektrycznej czyli  oporu elektrycznego tkanek organizmu, przez które przepuszczany jest prąd elektryczny o bardzo niskim stężeniu. Analiza bioimpedancji umożliwia ocenę zmian składu ciała pomiędzy poszczególnymi tkankami. To zaś pozwala odpowiednio korygować dietę.

Metoda jest nieinwazyjna i w pełni bezpieczna.

 

Jakie parametry możemy monitorować w ramach analizy składu ciała?

 • Waga
 • Tkanka mięśniowa
 • Tkanka tłuszczowa w %
 • Całkowita zawartość wody w organizmie w %
 • BMR, zapotrzebowanie energetyczne
 • Wskaźnik podstawowej przemiany materii kcal
 • Wiek Metaboliczny
 • Waga kości w kg
 • Tkanka wisceralną (brzuszna)
 • BMI Indeks masy ciała
 • Masa kości w kg

Przeciwskazania:

 • ciąża
 • defibrylatory i stymulatory serca
 • epilepsja

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą