DERRMOKLINIKA zaprasza na zabiegi laserowego usuwania naczynek laserem Vlight

« wróć

2017-06-05

 

Pajączki naczyniowe”, naczyniaki, oraz inne zmiany skórne powodowane przez rozszerzone naczynia krwionośne, w szczególności na twarzy, są dla Pacjentów często źródłem dyskomfortu. Najczęściej stosowaną metodą rozwiązania tego estetycznego problemu jest laseroterapia. Laserowe usuwanie naczynek jest bezpieczne i należy do najbardziej efektywnych sposobów likwidowania tego rodzaju niedoskonałości skórnych. DERRMOKLINIKA zaprasza na zabiegi laserowego usuwania naczynek laserem Vlight.

 

Zmiany naczyniowe widoczne na powierzchni skóry mogą mieć charakter wrodzony lub pojawić się w skutek działania różnych czynników zewnętrznych. Mogą mieć charakter pojedynczy lub przybierać naprawdę duże rozmiary. Do niedawna usuwanie naczynek na twarzy nastręczało wiele trudności, a profesjonalne zabiegi były zarezerwowane dla bardzo nasilonych zmian. Obecnie medycyna estetyczna z powodzeniem wykorzystuje nowoczesną technologię w postaci laseroterapii.

 

Na czym polega zabieg?

 

Zabieg polega na naświetlaniu rozszerzonego naczynka promieniem lasera (w VLight zastosowano wiązkę o długości światła 810 nm, ponieważ jest najbezpieczniejsza, a zarazem najskuteczniejsza), który gwałtownie podgrzewa krew w naczynku. W wyniku procesu termolizy wytwarzana jest energia cieplna, która wysusza ścianki naczynia krwionośnego powodując jego obkurczenie i trwałe zamknięcie. Poddane działaniu lasera naczynka ulegają zapadnięciu, dzięki czemu przestają być widoczne.

Zastosowana częstotliwość lasera charakteryzuje się wysokim poziomem pochłaniania przez hemoglobinę barwnik zawarty w czerwonych krwinkach, co gwarantuje skuteczność. Natomiast bezpieczeństwo zapewnia niski poziom absorpcji przez wodę zawartą w komórkach skóry. Metoda jest praktycznie bezbolesna - pacjenci mogą odczuwać jedynie mały dyskomfort związany z pieczeniem.

Po zabiegu mogą pojawić się obrzęki lub zasinienia, ale zazwyczaj znikają one samoistnie po upływie kilku godzin ewentualnie dni. W przypadku pojedynczych zmian wystarczy wykonanie jednego zabiegu.

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą