DERRMOKLINIKA zaprasza na zabiegi laserowego usuwania naczynek laserem Vlight

« wróć

2017-06-05

 

Pajączki naczyniowe”, naczyniaki, oraz inne zmiany skórne powodowane przez rozszerzone naczynia krwionośne, w szczególności na twarzy, są dla Pacjentów często źródłem dyskomfortu. Najczęściej stosowaną metodą rozwiązania tego estetycznego problemu jest laseroterapia. Laserowe usuwanie naczynek jest bezpieczne i należy do najbardziej efektywnych sposobów likwidowania tego rodzaju niedoskonałości skórnych. DERRMOKLINIKA zaprasza na zabiegi laserowego usuwania naczynek laserem Vlight.

 

Zmiany naczyniowe widoczne na powierzchni skóry mogą mieć charakter wrodzony lub pojawić się w skutek działania różnych czynników zewnętrznych. Mogą mieć charakter pojedynczy lub przybierać naprawdę duże rozmiary. Do niedawna usuwanie naczynek na twarzy nastręczało wiele trudności, a profesjonalne zabiegi były zarezerwowane dla bardzo nasilonych zmian. Obecnie medycyna estetyczna z powodzeniem wykorzystuje nowoczesną technologię w postaci laseroterapii.

 

Na czym polega zabieg?

 

Zabieg polega na naświetlaniu rozszerzonego naczynka promieniem lasera (w VLight zastosowano wiązkę o długości światła 810 nm, ponieważ jest najbezpieczniejsza, a zarazem najskuteczniejsza), który gwałtownie podgrzewa krew w naczynku. W wyniku procesu termolizy wytwarzana jest energia cieplna, która wysusza ścianki naczynia krwionośnego powodując jego obkurczenie i trwałe zamknięcie. Poddane działaniu lasera naczynka ulegają zapadnięciu, dzięki czemu przestają być widoczne.

Zastosowana częstotliwość lasera charakteryzuje się wysokim poziomem pochłaniania przez hemoglobinę barwnik zawarty w czerwonych krwinkach, co gwarantuje skuteczność. Natomiast bezpieczeństwo zapewnia niski poziom absorpcji przez wodę zawartą w komórkach skóry. Metoda jest praktycznie bezbolesna - pacjenci mogą odczuwać jedynie mały dyskomfort związany z pieczeniem.

Po zabiegu mogą pojawić się obrzęki lub zasinienia, ale zazwyczaj znikają one samoistnie po upływie kilku godzin ewentualnie dni. W przypadku pojedynczych zmian wystarczy wykonanie jednego zabiegu.

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą