m.a.j. – Gabinety Urody Dermokliniki

« wróć

2016-03-01

Maj w tym roku nadejdzie szybciej”, „ Rozkwitaj w Maj-u”, „Piękno rodzi się w Maj-u” – grafiki z tymi hasłami oraz dopiskiem „szczegóły wkrótce” pojawiały się od jakiegoś czasu na naszym facebookowym profilu. Czas podzielić się szczegółami. W tym przypadku „Maj” stanowiło nie tylko nawiązanie do jednego najpiękniejszych miesięcy w roku, to także nazwa miejsca – Gabinetów Urody, które mają wydobywać naturalne piękno zewnętrzne.

 

Już działają, choć oficjalne otwarte zostaną 8 marca m.a.j. – Gabinety Urody Dermokliniki. Ich działalność koncentrować się będzie wokół urody, relaksu i dobrego samopoczucia. To nowe miejsce na urodowej mapie Łodzi, ale zbudowane w oparciu o wiedzę i doświadczenie profesjonalnych kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej, którzy od ponad 5 lat służą pacjentom Dermokliniki.

 - Gabinety Urody powstały jako uzupełnienie oferty dermatologii estetycznej, realizowanej dotychczas przez Dermoklinikę. To także odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi z obszaru kosmetologii – mówi dr n. med. Monika Kierstan z Dermokliniki. – Chcemy dawać naszym Klientom coś więcej, wychodzić poza standardową ofertę salonów kosmetycznych. Nasza dotychczasowa działalność daje nam takie możliwości, dlatego zespół kosmetologów i lekarzy dermatologów wspólnie opracował autorskie, profesjonalne kompleksowe programy pielęgnacyjne – dodaje dr Kierstan.

W ofercie Gabinetów Urody znajdą się zabiegi twarzy i ciała, w tym także anti-aging, zabiegi związane z pielęgnacją dłoni i stóp, m.in. manicure i pedicure. Oprócz tego przedłużanie rzęs, regulacja brwi i makijaż na różne okazje. W naszej ofercie również Panowie znajdą coś dla siebie.

Gabinety Urody to miejsce, w którym będą Państwo mogli oddać się przyjemności zabiegów pielęgnacyjnych, uwolnić się od stresu, zrelaksować i zatrzymać na chwilę w codziennym biegu. Dołożyliśmy wszelkich starań, by klimatyczne wnętrze, nastrojowa muzyka oraz życzliwy zespół tworzyły wyjątkową atmosferę i komfortowe miejsce, w którym będziecie Państwo mogli urzeczywistniać marzenia o pięknym wyglądzie.

 

 

Poznajcie nas bliżej na: www.majgabinety.pl

Jesteśmy również na facebooku.

 

 

 

 

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą