m.a.j. – Gabinety Urody Dermokliniki

« wróć

2016-03-01

Maj w tym roku nadejdzie szybciej”, „ Rozkwitaj w Maj-u”, „Piękno rodzi się w Maj-u” – grafiki z tymi hasłami oraz dopiskiem „szczegóły wkrótce” pojawiały się od jakiegoś czasu na naszym facebookowym profilu. Czas podzielić się szczegółami. W tym przypadku „Maj” stanowiło nie tylko nawiązanie do jednego najpiękniejszych miesięcy w roku, to także nazwa miejsca – Gabinetów Urody, które mają wydobywać naturalne piękno zewnętrzne.

 

Już działają, choć oficjalne otwarte zostaną 8 marca m.a.j. – Gabinety Urody Dermokliniki. Ich działalność koncentrować się będzie wokół urody, relaksu i dobrego samopoczucia. To nowe miejsce na urodowej mapie Łodzi, ale zbudowane w oparciu o wiedzę i doświadczenie profesjonalnych kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej, którzy od ponad 5 lat służą pacjentom Dermokliniki.

 - Gabinety Urody powstały jako uzupełnienie oferty dermatologii estetycznej, realizowanej dotychczas przez Dermoklinikę. To także odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi z obszaru kosmetologii – mówi dr n. med. Monika Kierstan z Dermokliniki. – Chcemy dawać naszym Klientom coś więcej, wychodzić poza standardową ofertę salonów kosmetycznych. Nasza dotychczasowa działalność daje nam takie możliwości, dlatego zespół kosmetologów i lekarzy dermatologów wspólnie opracował autorskie, profesjonalne kompleksowe programy pielęgnacyjne – dodaje dr Kierstan.

W ofercie Gabinetów Urody znajdą się zabiegi twarzy i ciała, w tym także anti-aging, zabiegi związane z pielęgnacją dłoni i stóp, m.in. manicure i pedicure. Oprócz tego przedłużanie rzęs, regulacja brwi i makijaż na różne okazje. W naszej ofercie również Panowie znajdą coś dla siebie.

Gabinety Urody to miejsce, w którym będą Państwo mogli oddać się przyjemności zabiegów pielęgnacyjnych, uwolnić się od stresu, zrelaksować i zatrzymać na chwilę w codziennym biegu. Dołożyliśmy wszelkich starań, by klimatyczne wnętrze, nastrojowa muzyka oraz życzliwy zespół tworzyły wyjątkową atmosferę i komfortowe miejsce, w którym będziecie Państwo mogli urzeczywistniać marzenia o pięknym wyglądzie.

 

 

Poznajcie nas bliżej na: www.majgabinety.pl

Jesteśmy również na facebooku.

 

 

 

 

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą