NEAUVIA Organic w DERMOKLINICE

« wróć

Zespół lekarski naszej kliniki odbył szkolenie praktyczne z wykorzystania preparatów NEAUVIA Organic. Częścią spotkania były zabiegi oraz prezentacja efektów, uzyskiwanych dzięki zastosowaniu wypełniaczy tej medycznej marki. Szkolenie prowadził współpracujący z DERMOKLINIKĄ dr n. med. Michał Rogowski-Tylman, który  jest oficjalnym trenerem Neauvia.

 

NEAUVIA to to wypełniacze i rewitalizatory bioaktywne do opracowania których wykorzystano innowacyjne technologie zapewniające ich wyjątkową jakość. Charakteryzują je bezpieczeństwo oraz wysoka skuteczność w niwelowaniu różnego rodzaju niedoskonałości i problemów estetycznych.  Możliwości ich wykorzystania są bardzo szerokie począwszy od rewitalizacji skóry – regeneracji i ujędrniania wybranych jej obszarów przez redukcję rozstępów czy blizn po trądziku. To także skuteczne rozwiązanie m.in. redukcji zmarszczek i kurzych łapek, wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych, powiększaniu ust, liftingu konturu twarzy, modelowaniu podbródka, policzków czy nosa.

 

Jakie są efekty zabiegowe?

Poniżej studia przypadków:

 

Problem 1

Problemem Pacjentki były nieestetyczne pionowe zmarszczki umiejscowione pomiędzy brwiami w okolicy czołowej, tzw. „lwie zmarszczki”.

Efekt pozabiegowy: uzyskanie wyraźnej redukcji, poprawienie estetyki w wybranym obszarze.

 

Problem 2

 

Pacjentka chciała uzyskać powiększenie ust oraz zyskać symetrię prawej strony czerwieni wargowej.

Efekt pozabiegowy: większe, pełniejsze, naturalnie wyglądające usta z symetrycznym kształtem warg górnych.

 

 

 

Problem 3

 

Pacjentka chciała zniwelować bardzo głębokie bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki  oraz opadające kąciki ust.

Efekt pozabiegowy: Znacząca poprawa, bruzdy wyraźnie zmniejszone, problem "smutnego wyrazu twarzy' zniwelowany. 

 

 

Zabiegi wykorzystaniem preparatów NEAUVIA Organic są już dostępne w DERMOKLINICE.

Zapraszamy

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą