Walentynkowy tydzień w DERMOKLINICE i m.a.j. GABINETACH URODY

« wróć

Święto zakochanych już blisko. To znakomita okazja, by móc zrobić coś dla siebie i zarazem dla ukochanej osoby. W DERMOKLINICE i m.a.j. GABINETACH URODY czeka na Was specjalna oferta Walentynkowa.

 

W dniach 13-18 lutego 2017 r. dla wszystkich zakochanych przygotowaliśmy 50% zniżki na zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i kosmetologii.  W jaki sposób skorzystać z oferty walentynkowej?

 

Wystarczy, że z oferty DERMOKLNINIKI, DERMOKLINIKI MEN SKIN CARE lub  oferty kosmetycznej m.a.j. GABINETY URODY wybierzecie zabieg/zabiegi dla siebie i zarezerwujecie wizytę w czasie walentynkowego tygodnia. Każde z Was otrzyma 25% upust cenowy od wartości wszystkich wykonanych usług. W sumie możecie więc otrzymać aż 50% zniżkę. Ale to nie wszystko! Panie otrzymają dodatkowo podarunkową kartę zniżkową  na usługi kosmetyczne.

 

Dodatkowo przygotowaliśmy vouchery upominkowe. To idealny prezent walentynkowy. Karty o wartości 250, 500 lub 900 PLN pozwolą ukochanej osobie, której dedykujesz prezent, wybrać zabiegi, które sprawią jej największą satysfakcję.

 

Zapraszamy na Walentynkowy Tydzień!

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą