Walentynkowy tydzień w DERMOKLINICE i m.a.j. GABINETACH URODY

« wróć

Święto zakochanych już blisko. To znakomita okazja, by móc zrobić coś dla siebie i zarazem dla ukochanej osoby. W DERMOKLINICE i m.a.j. GABINETACH URODY czeka na Was specjalna oferta Walentynkowa.

 

W dniach 11-15 lutego 2019 r. dla wszystkich zakochanych przygotowaliśmy 50% zniżki na zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i kosmetologii.  W jaki sposób skorzystać z oferty walentynkowej?

 

Wystarczy, że z oferty DERMOKLNINIKI lub  oferty kosmetycznej m.a.j. GABINETY URODY wybierzecie zabieg/zabiegi dla siebie i zarezerwujecie wizytę w czasie walentynkowego tygodnia. Każde z Was otrzyma 25% upust cenowy od wartości wszystkich wykonanych usług. W sumie możecie więc otrzymać aż 50% zniżkę. Ale to nie wszystko! 

Dodatkowo przygotowaliśmy vouchery upominkowe. To idealny prezent walentynkowy. Do kart o wartości 250, 500  PLN dodaliśmy ospowiednio 50 i 100 PLN. Taki podarunek pozwoli ukochanej osobie, której dedykujesz prezent, wybrać zabiegi, które sprawią jej największą satysfakcję.

 

Zapraszamy na Walentynkowy Tydzień!

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą