Zostań Ambasadorką DERMOKLINIKI

« wróć

Jesteś Pacjentką Dermokliniki? Korzystasz z naszej oferty i jesteś zadowolona z rezultatów leczenia lub efektów zabiegów dermatologii estetycznej? Zostań „Ambasadorką Dermokliniki”, poleć nas bliskiej osobie i wspólnie odbierzcie przygotowany dla Was upominek – 50% zniżki na dowolnie wybraną usługę dla każdej z Was.

 

„Ambasadorka Dermokliniki” to program, który przygotowaliśmy z myślą o stałych Pacjentkach. Jeśli cieszysz się pozytywnymi rezultatami realizowanego u nas leczenia klinicznego lub zabiegów, poleć nas bliskiej osobie. W podziękowaniu za rekomendację otrzymasz od nas 50% zniżki na konsultację medyczną lub dowolnie wybrany zabieg z obszaru dermatologii estetycznej. Ale to nie wszystko! Zostając „Ambasadorką Dermokliniki”, uzyskujesz także możliwość podarowania osobie, której nas polecasz, 50% zniżki na dowolnie wybraną pierwszą usługę z oferty Dermokliniki. W ten sposób osoba Ci bliska na własnej skórze będzie mogła przekonać się o skuteczności programów leczenia i zabiegów wykonywanych w Dermoklinice.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą