Strzykawka alternatywą dla skalpela? Tak! - drobne poprawki krokiem do wielkiego efektu

« wróć

Dermatologia estetyczna zyskuje na znaczeniu i akceptacji. Również możliwości działania w dziedzinie procedur niechirurgicznych stają się coraz bardziej zróżnicowane, opierając się na działaniu nie tak bardzo inwazyjnym, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.

 

Skuteczna likwidacja zmarszczek, pełniejsze usta, poprawa owalu twarzy bez użycia skalpela? Tak! Obecnie wymierne, czasami wręcz spektakularne efekty w zakresie spowolnienia procesu biologicznego starzenia i poprawy wyglądu można osiągnąć dzięki zastosowaniu zrównoważonych działań prewencyjnych. Wszystko to może odbywać się bez interwencji chirurgicznej. Dermoklinika umożliwia wykorzystanie szerokiego spektrum nieinwazyjnego działania anti-aging. Począwszy od rewitalizacji skóry dzięki zastosowaniu np. nici hialuronowych, terapii osoczem bogatopłytkowym przez techniki iniekcji z kwasu hialuronowego do efektywnego procesu kompleksowej odbudowy skóry dzięki technice lasera CO2.

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami metod stosowanych w medycynie estetycznej, jakie przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Państwa potrzebach.


Jeżeli będą Państwo potrzebowali więcej szczegółów na temat wybranej metody zabiegu, zapraszamy do kontaktu z nami. Prześlemy Państwu szczegółowy materiał informacyjny. Zapraszamy również na konsultację, na której zaproponujemy najlepsze rozwiązanie odpowiednio dobrane do Państwa potrzeb i estetycznych oczekiwań.

Miło nam będzie gościć Państwa w Dermoklinice.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą