Strzykawka alternatywą dla skalpela? Tak! - drobne poprawki krokiem do wielkiego efektu

« wróć

Dermatologia estetyczna zyskuje na znaczeniu i akceptacji. Również możliwości działania w dziedzinie procedur niechirurgicznych stają się coraz bardziej zróżnicowane, opierając się na działaniu nie tak bardzo inwazyjnym, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.

 

Skuteczna likwidacja zmarszczek, pełniejsze usta, poprawa owalu twarzy bez użycia skalpela? Tak! Obecnie wymierne, czasami wręcz spektakularne efekty w zakresie spowolnienia procesu biologicznego starzenia i poprawy wyglądu można osiągnąć dzięki zastosowaniu zrównoważonych działań prewencyjnych. Wszystko to może odbywać się bez interwencji chirurgicznej. Dermoklinika umożliwia wykorzystanie szerokiego spektrum nieinwazyjnego działania anti-aging. Począwszy od rewitalizacji skóry dzięki zastosowaniu np. nici hialuronowych, terapii osoczem bogatopłytkowym przez techniki iniekcji z kwasu hialuronowego do efektywnego procesu kompleksowej odbudowy skóry dzięki technice lasera CO2.

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami metod stosowanych w medycynie estetycznej, jakie przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Państwa potrzebach.


Jeżeli będą Państwo potrzebowali więcej szczegółów na temat wybranej metody zabiegu, zapraszamy do kontaktu z nami. Prześlemy Państwu szczegółowy materiał informacyjny. Zapraszamy również na konsultację, na której zaproponujemy najlepsze rozwiązanie odpowiednio dobrane do Państwa potrzeb i estetycznych oczekiwań.

Miło nam będzie gościć Państwa w Dermoklinice.

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą