Cellulit
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Usuwanie cellulitu Łódź

Cellulit, zwany potocznie skórką pomarańczową, to defekt skórny, który spowodowany jest nieprawidłowym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej. Na problem ten skarżą się nie tylko osoby z nadwagą, ale również szczupłe; według statystyk aż 85% kobiet cierpi na cellulit. Pojawiające się na udach, pośladkach, biodrach czy ramionach obrzęki i zgrubienia mogą być przyczyną prawdziwych kompleksów. Nowoczesna dermatologia estetyczna zna skuteczne sposoby usuwania cellulitu. Jednym z najczęściej stosowanych jest karboksyterapia. Zabieg polega na ostrzykiwaniu zmienionych partii skóry dwutlenkiem węgla. Jest nieinwazyjny oraz bezbolesny i może być stosowany także w celu odmłodzenia skóry czy pobudzenia krążenia. Narzędziem w walce z usuwaniem cellulitu jest także mezoterapia, czyli zabieg wprowadzania pod skórę małych dawek substancji odżywczych i leczniczych. Obie metody są wysoce skuteczne i przynoszą natychmiastowe rezultaty.


Chcesz cieszyć się jędrną, gładką i piękną skórą? Specjaliści z Dermokliniki wskażą Ci najlepsze rozwiązanie, które pomoże zlikwidować cellulit.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą