Rozstępy
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Usuwanie rozstępów Łódź

Rozstępy to zmiany skórne, które najczęściej występują w rejonie ud, pośladków, piersi, brzucha, a także na rękach czy plecach. Ich pojawienie się jest spowodowane zerwaniem włókien kolagenowych i elastynowych w skórze, np. wskutek szybkiego przyrostu masy ciała lub czynników hormonalnych.


Zależy Ci na widocznej poprawie kondycji skóry i zlikwidowaniu szpecących linii? Dermoklinika zaprasza na usuwanie rozstępów, między innymi za pomocą lasera frakcyjnego CO2. Ta metoda dogłębnie zregeneruje skórę, pobudzi produkcję kolagenu i elastyny, czyli substancji odpowiedzialnych za jędrność oraz sprężystość ciała. Dzięki zastosowaniu wiązki lasera można uzyskać wyraźne wygładzenie powierzchni skóry, a w efekcie redukcję nieestetycznych zmian. Bardzo dobre efekty w usuwaniu rozstępów przynosi tzw. karboksyterapia. Metoda ta polega na wykonywaniu iniekcji dwutlenku węgla. Najlepsze rezultaty osiąga się po serii zabiegów.

 

Masz dość szpecących skórę linii? Nasi specjaliści pomogą Ci skutecznie się ich pozbyć .

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą