Niechirurgiczna korekta brody (podbródek)
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Niechirurgiczna korekta brody i podbródka Łódź

Masz problem z podwójnym podbródkiem, którego nie są w stanie zlikwidować nawet dieta i intensywne ćwiczenia fizyczne? Osiągasz dobre rezultaty na siłowni, jednak okolice żuchwy nadal pozostawiają wiele do życzenia? W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może być niechirurgiczna korekta podbródka. Metoda lipolizy iniekcyjnej wykorzystuje miejscowe iniekcje z roztworu fosfatydylocholiny – naturalnej substancji rozpuszczającej tłuszcz, którą wstrzykuje się w najbardziej newralgiczne partie, dzięki czemu możemy łatwo pozbyć się zbędnego tłuszczu z wybranych przez nas stref. Natomiast by skorygować kształt brody czy okolice żuchwy, czyli wykonać niechirurgiczną korektę brody, używa się wypełniaczy kwasu hialuronowego. Takim nowoczesnym wypełniaczem jest np. Ellanse. On nie tylko doskonale modeluje, ale także pobudza proces produkcji kolagenu. Dzięki zabiegowi cera wygląda młodziej, a efekt korekty brody jest natychmiastowy!

 

Myślisz o małej estetycznej poprawce - likwidacji drugiego podbródka lub niechirurgicznej korekcie brody? Dermoklinika zna skuteczne sposoby na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów!

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą