Trądzik, leczenie blizn potrądzkikowych
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Trądzik jest przewlekłą chorobą skóry, która coraz częściej dotyka nie tylko nastolatków, ale również osoby dorosłe. Jego przyczyn i samych jego odmian jest kilka. Ale można sobie z nim poradzić przy wdrożeniu kompleksowego leczenia. Nasi lekarze specjaliści przygotują dla Ciebie skuteczną terapię, uzupełnioną o nowoczesną kosmetologię i rozwiązania dermatologii estetycznej, które pozwolą pozbyć się problemu nie tylko samego trądziku, ale również jego nieestetycznych pozostałości.
Są skuteczne sposoby na usuwanie blizn potrądzikowych. Nasi specjaliści zarekomendują Ci najlepsze rozwiązania. W ofercie mamy między innymi eksfoliujące peelingi kwasowe, które, oprócz złuszczania naskórka i rozjaśniania blizn, stymulują także produkcję kolagenu i elastyny. Leczenie blizn potrądzikowych w Dermoklinice może opierać się także na wykorzystaniu lasera frakcyjnego CO2 o działaniu rewitalizującym, ujędrniającym, wygładzającym oraz rozjaśniającym. Jest on szczególnie polecany osobom, którym zależy na szybkiej, kompleksowej regeneracji skóry i widocznej poprawie jej stanu. Usuwanie blizn potrądzikowych powinno odbywać się w seriach od 2 do 5 zabiegów, co pozwala uzyskać najlepsze rezultaty.

 

Chcesz uporać się z niedoskonałościami, które szpecą Twoją skórę? Leczenie blizn potrądzikowych w Dermoklinice pomoże Ci osiągnąć zamierzone efekty.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą