HIV
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Leczenie wirusa HIV Łódź

Infekcja HIV to uogólnione zakażenie wywołane przez ludzki wirus upośledzenia odporności. Po kilku dniach lub tygodniach od zakażenia mogą wystąpić objawy ostrej infekcji wirusowej: gorączka, bóle mięśniowe, uczucie rozbicia.

 

Zakażenie wirusem HIV może objawiać się niespecyficznymi zmianami skórnymi błon śluzowych np. osutką, infekcją wirusem opryszczki, nawracającym liszajcem zakaźnym, zapaleniem mieszków włosowych, łupieżem pstrym, leukoplakią włochatą błony śluzowej jamy ustnej.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą