Zdrowie
i dobry wygląd są sexy...

Witamy w Dermoklinice

To wyjątkowe miejsce, w którym koncentrujemy się na skórze

Dermomen
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Mężczyzna vs upływający czas, czyli facet i medycyna estetyczna

Utrzymanie atrakcyjności i młodzieńczego wyglądu ma coraz większe znaczenie. Nie tylko dla kobiet. Dawno minęły już czasy, kiedy medycyna estetyczna była domeną pań, a wśród panów korzystanie z jej dobrodziejstw uchodziło co najmniej za niemęskie. Panowie coraz chętniej poddają się zabiegom mającym poprawić ich wygląd. Co dziesiąty pacjent dermatologii estetycznej to mężczyzna. W przeciwieństwie jednak do płci pięknej, powody dla których to robią, nie wynikają (a przynajmniej nie zawsze wynikają) z dążenia do ideału piękna w celu zaspokojenia własnych potrzeb. 

 

Dlaczego coraz częściej panowie wypowiadają walkę oznakom upływającego czasu? Atrakcyjny wygląd po prostu jest w cenie. Jest pożądany zarówno społecznie jak i w środowisku zawodowym. Atrakcyjne wizualnie osoby mają większe szanse na uzyskanie lepszej pozycji w pracy, ponieważ z estetyką podświadomie łączone są takie cechy jak inteligencja czy kompetencje. Po drugie młodsza konkurencja. By nie dać się odstawić na boczny tor, trzeba zadbać o kondycję, być „slim”, „fit” i ogólnie dobrze, atrakcyjnie wyglądać. Zastrzyki z kwasu hialuronowego, lifting laserem korzystanie z tych dobrodziejstw przez panów to już nic nadzwyczajnego. 

Innymi czynnikami, które wpływają na coraz większą popularność wykorzystania nowoczesnych metod na drodze do lepszego wyglądu panów, są schorzenia, których skutki niweluje medycyna estetyczna. Zmiany trądzikowe, atopowe zapalenie skory, łysienie skóry głowy, czy problem nadmiernej potliwości – to tylko niektóre z nich. 

 

Z myślą o Panach Dermoklinika Men Skin Care przygotowała specjalną ofertę. W menu bocznym znajdziecie szczegóły

 

Panowie nie ma się czego  wstydzić, warto zadbać o swoje zdrowie i wygląd!

 

Zapraszamy

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą