Zdrowie
i dobry wygląd są sexy...

Witamy w Dermoklinice

To wyjątkowe miejsce, w którym koncentrujemy się na skórze

Dermomen
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Mężczyzna vs upływający czas, czyli facet i medycyna estetyczna

Utrzymanie atrakcyjności i młodzieńczego wyglądu ma coraz większe znaczenie. Nie tylko dla kobiet. Dawno minęły już czasy, kiedy medycyna estetyczna była domeną pań, a wśród panów korzystanie z jej dobrodziejstw uchodziło co najmniej za niemęskie. Panowie coraz chętniej poddają się zabiegom mającym poprawić ich wygląd. Co dziesiąty pacjent dermatologii estetycznej to mężczyzna. W przeciwieństwie jednak do płci pięknej, powody dla których to robią, nie wynikają (a przynajmniej nie zawsze wynikają) z dążenia do ideału piękna w celu zaspokojenia własnych potrzeb. 

 

Dlaczego coraz częściej panowie wypowiadają walkę oznakom upływającego czasu? Atrakcyjny wygląd po prostu jest w cenie. Jest pożądany zarówno społecznie jak i w środowisku zawodowym. Atrakcyjne wizualnie osoby mają większe szanse na uzyskanie lepszej pozycji w pracy, ponieważ z estetyką podświadomie łączone są takie cechy jak inteligencja czy kompetencje. Po drugie młodsza konkurencja. By nie dać się odstawić na boczny tor, trzeba zadbać o kondycję, być „slim”, „fit” i ogólnie dobrze, atrakcyjnie wyglądać. Zastrzyki z kwasu hialuronowego, lifting laserem korzystanie z tych dobrodziejstw przez panów to już nic nadzwyczajnego. 

Innymi czynnikami, które wpływają na coraz większą popularność wykorzystania nowoczesnych metod na drodze do lepszego wyglądu panów, są schorzenia, których skutki niweluje medycyna estetyczna. Zmiany trądzikowe, atopowe zapalenie skory, łysienie skóry głowy, czy problem nadmiernej potliwości – to tylko niektóre z nich. 

 

Z myślą o Panach Dermoklinika Men Skin Care przygotowała specjalną ofertę. W menu bocznym znajdziecie szczegóły

 

Panowie nie ma się czego  wstydzić, warto zadbać o swoje zdrowie i wygląd!

 

Zapraszamy

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą