O nas
Zadzwoń  660 112 131  lub 42 230 90 30   albo  Zarezerwuj online


Koncepcja działania naszych gabinetów jest prosta; koncentruje się wokół urody, dobrego samopoczucia i relaksu. To miejsce odkrywania naturalnego zewnętrznego piękna. Sztuką jest to piękno odnaleźć, wyeksponować i podkreślić jego indywidualność w każdym człowieku. Zajmujemy się tym - urzeczywistniamy marzenia o pięknym wyglądzie.

 

Cieszymy się, że znaleźli Państwo drogę do Gabinetów Urody. Na kolejnych stronach poznacie bliżej nas i naszą ofertę i dowiecie się, dlaczego watro być naszym stałym gościem. A jeśli już zdecydujecie się Państwo na wizytę, dołożymy wszelkich starań, by każda z nich spełniła Państwa oczekiwania, a pobyt w Gabinetach Urody był jak najmilszym.

 

 

Będzie nam miło gościć Państwa.

Zespół Gabinetów Urody.

Kim jesteśmy?


Gabinety Urody to nowe miejsce na urodowej mapie Łodzi. Co warte podkreślenia, zbudowane w oparciu o wiedzę i doświadczenie profesjonalnych kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej, którzy od ponad 6 lat służą Pacjentom jednej z najbardziej znanych marek dermomedycznych w Łodzi – Dermokliniki.

 

Gabinety Urody powstały jako uzupełnienie oferty dermatologii estetycznej, realizowanej dotychczas przez Dermoklinikę. Są postawieniem przysłowiowej kropki nad i, a także ostatnim urodowym szlifem na drodze do najlepszego efektu w zakresie poprawy stanu zdrowia i urody. To także odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi z obszaru kosmetologii.

 

Gabinety Urody realizują usługi profesjonalnej kosmetyki i kosmetologii na najwyższym poziomie, wszystko po to, by móc uzyskiwać tak oczekiwane przez Państwa wymierne rezultaty zabiegów.

Co charakteryzuje naszą działalność?

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

 

powinno być pierwszym kryterium wyboru salonu, dlatego w trosce o naszych Klientów jest ono priorytetem naszych działań. Specjalistyczna wiedza jest warunkiem koniecznym do bezpiecznego korzystania z możliwości, jakie stwarza i oferują profesjonalna kosmetologia w parze z dermatologią estetyczną. Dlatego właśnie nasz zespół to doświadczony personel, posiadający niezbędne uprawnienia zawodowe oraz certyfikaty potwierdzające wysokie kwalifikacje. Wszystkie zabiegi estetyki dermatologicznej, stanowiące uzupełnienie oferty Gabinetów Urody, realizowane są przez lekarzy specjalistów.

 

Mamy świadomość, w jak bardzo dynamicznym tempie rozwija się kosmetologia i zmienia zawód kosmetologa, dlatego dbamy o nieustanny rozwój i podnoszenie kompetencji naszego zespołu.

 

W naszej działalności bierzemy odpowiedzialność nie tylko za dobre samopoczucie, ale przede wszystkim za zdrowie naszych gości, dlatego przywiązujemy niezwykłą wagę do procedur związanych z zapewnieniem najwyższego poziomu higienicznego bezpieczeństwa. Korzystamy głównie z materiałów jednorazowych. W przypadku narzędzi zabiegowych wielokrotnego użytku (np. nożyczki, cążki, pęsety itp.) wszystkie elementy sterylizujemy w autoklawie. To właśnie sterylizacja, a nie dezynfekcja, jest skuteczną metodą zachowania całkowitego bezpieczeństwa higieny zabiegu i tym samym zabezpieczenia przed chorobami o podłożu wirusowym czy grzybiczym.

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

 

to profesjonaliści, dla których kosmetyka i kosmetologia są czymś więcej niż zawodem są pasją. Wyróżniają ich najwyższej jakości standardy pracy w połączeniu z gruntowną wiedzą, umiejętnościami i praktyką. Zespół podstawowy, w uzasadnionych przypadkach, uzupełnia wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom komfort, profesjonalną opiekę i najlepsze doradztwo. Cenimy zaufanie, którym nas Państwo obdarzają i pracujemy w taki sposób, by z przyjemnością Państwo do nas wracali.

JAKOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ REKOMENDOWANYCH ROZWIĄZAŃ

JAKOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ REKOMENDOWANYCH ROZWIĄZAŃ

 

 

Nie tylko wysokie kwalifikacje personelu Gabinetów Urody są gwarancją efektów naszej pracy. Pracujemy na wysokiej klasy certyfikowanym sprzęcie. Z olbrzymią starannością dobieramy kosmetyki i preparaty pielęgnacyjne. Wybieramy jedynie produkty, których bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzają badania kliniczne. W Gabinetach Urody znajdziecie Państwo marki reprezentujące najwyższe kosmetyczne standardy. Wszystko to, w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami realizowanymi w kosmetologii, umożliwia wydobywanie naturalnego piękna i tym samym pozwala wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów.

OFERTA

KOMPLEKSOWA OFERTA W „USZYTA NA MIARĘ”

 

 

W ofercie Gabinetów Urody znajdziecie Państwo zabiegi kosmetyczne anti-aging oraz zabiegi z obszaru dermatologii estetycznej. Również Panowie znajdą u nas coś dla siebie. We współpracy z lekarzami dermatologami Dermokliniki opracowaliśmy profesjonalne programy pielęgnacyjne. Na ich podstawie tworzymy rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego rodzaju skóry. Mamy nadzieję, że nasza oferta zabiegów i wizyty w Gabinetach Urody będą sprzyjać osiągnięciu przez Państwa dobrego samopoczucia; zarówno ciała jak i ducha.

 

KLIMAT I ATMOSFERA

WYJĄTKOWE KLIMAT I ATMOSFERA

 

Gabinety Urody to miejsce, w którym będą Państwo mogli uwolnić się od stresu i zatrzymać na chwilę w codziennym biegu. U nas mogą Państwo oddać się przyjemności zabiegów pielęgnacyjnych i zrelaksować się, aby później z nową energią móc lepiej sprostać wymaganiom życia codziennego. Klimatyczne wnętrze, nastrojowa muzyka, życzliwy zespół tworzą wyjątkową atmosferę i komfortowe miejsce, w którym urzeczywistniają się marzenia o pięknym wyglądzie.

Uroda to nie tylko piękno, to także zdrowie. Dlatego bardzo ważna jest profilaktyka zdrowotna. Skóra jest naszym największym organem i chroni nas przed szkodliwym wpływem środowiska. Dlatego warto w sposób kompleksowy zadbać o nią, by optymalnie wspierać jej naturalne funkcje; wtedy na długo zachowa swój piękny wygląd.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą