Nowości
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

SUNEKOS to innowacja wśród preparatów kwasu hialuronowego. Specjalnie opatentowana kompozycja sześciu aminokwasów w zestawieniu z mało i wysoko cząsteczkowym kwasem hialuronowym w odpowiednich proporcjach. oddziałują na wewnętrzne struktury skóry, pobudzając ją do intensywnej regeneracji. 

 

 

W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, a w rezultacie redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej. Ten produkt stymuluje  fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry, która możliwa jest jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom, w połączeniu z kwasem hialuronowym, co gwarantuje Sunekos. Potrzebne do syntezy kolagenu aminokwasy to przede wszystkim glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna. Walina i lizyna umożliwiają natomiast wytwarzanie elastyny – dodaje. Siła Sunekos tkwi zatem w jego unikalnym składzie, który różni się od tych, które znamy już z innych produktów tego typu.

Preparat podawany jest w postaci iniekcji w skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. 

 

Wskazania:
• redukcja zmarszczek
• redukcja ubytków w skórze
• redukcja cieni pod oczami
• regeneracja i odbudowa skóry
• ujędrnienie i zagęszczenie skóry
• nawilżenie jej głębokich i powierzchniowych warstw

 
Efekty można zaobserwować już po 10 dniach od pierwszego zabiegu.
Dla uzyskania optymalnych rezultatów  zalecane jest wykonanie 3 zabiegów

 

PAKIET 3 ZABIEGÓW W WYJĄTKOWEJ CENIE NA START 2000 PLN!

 

 


 

NOWOŚĆ - Neauvia Explosion to nowy zabieg dedykowany delikatnej skórze szyi i dekoltu!

Skóra szyi jest cieńsza i delikatniejsza niż w innych partiach ciała, jest także pozbawiona gruczołów łojowych i z tego powodu łatwo się odwadnia. To właśnie na szyi i dekolcie najszybciej widać oznaki upływającego czasu. Skóra tych stref szybciej traci swoją elastyczność i jędrność, szybciej też pojawiają się na niej zmarszczki i inne niedoskonałości. Nie zawsze, tak jak w przypadku, twarzy pamiętamy o jej właściwej pielęgnacji...

 

 

Teraz, dzięki zabiegowi Explosion od Neauvia możesz zadbać o tak wrażliwą skórę.

Neauvia Explosion to unikalne połączenie mezoterapii Hydro Deluxe oraz produktu zawierającego usieciowany kwas hialuronowy Neauvia Rheology.

 

Rezultaty zabiegu:

 • Rewitalizacja skóry szyi i dekoltu
 • Bardzo silne nawilżenie skóry
 • Redukcja wiotkości
 • Efekt wypełnienia i poprawy napięcia skóry

 

 ZABIEG W PROMOCYJNEJ CENIE 1000 PLN

 


 

Fibryna bogatopłytkowa – zregenerowana, wyraźnie młodsza skóra- naturalnie!

Rewitalizacja i biostymulacja skóry twarzy, szyi i dekoltu  – wyraźna poprawa jej wyglądu, redukcja zmarszczek, a także leczenie blizn, rozstępów oraz  znakomite efekty w terapii zapobiegającej łysieniu -DERMOKLINIKA zaprasza na zabieg z wykorzystaniem autologicznej (z krwi Pacjenta) fibryny bogatopłytkowej. To rozwiązanie  szczególnie polecane dla alergików i osób ceniących naturalne metody umożliwiające regenerację i odżywienie skóry.

 

Metoda  oparta jest  na wykorzystaniu uwalnianych stopniowo i w dłuższym czasie czynników wzrostu i komórek macierzystych, pozyskiwanych bezpośrednio z krwi Pacjenta. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy najwyższy potencjał stymulowania regeneracji tkanek, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa i eliminacji np. ryzyka uczulenia. Fibryna wraz z płytkami krwi, płytkopochodnymi czynnikami wzrostu oraz komórkami macierzystymi tworzy przestrzenną strukturę. Czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste uwalniane z przestrzeni siatki fibrynowej silnie stymulują odnowę biologiczną tkanek (np. skóry). Preparat podaje się przez iniekcję.

 

Efektem zabiegu jest głęboka regeneracja i rewitalizacja skóry, poprawa jej jędrności,  spłycenie bruzd zmarszczek.  Skóra jest lepiej odżywiona, intensywnie nawilżona, odzyskuje jędrność oraz młodzieńczy, promienny wygląd. Fibryna bogatopłytkowa znakomicie sprawdza się nie tylko biostymukacji skóry twarzy, ale także w leczeniu blizn, rozstępów, oraz terapii zapobiegającej łysieniu. 

 

Zabieg można łączyć z osoczem bogatopłytkowym,  wypełniaczami, zabiegiem laserowym, mikronakłuciami.

 

 

 

SONOQUEEN - PRAWDZIWIE KRÓLEWSKI ZABIEG

LIFTING BEZ SKALPELA

BEZ BÓLU!

BEZ REKONWALESCENCJI!

 

 

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, za­mknięty w formie komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała.

 

 

 

ZASTOSOWANIE SONOQUEEN:

 

 • Lifting twarzy i ujędrnianie ciała
 • Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
 • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
 • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
 • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
 • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
 • Redukcja tzw. „drugiego podbródka” Rozświetlenie skóry
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Spowolnienie procesu starzenia skóry

 

CZYM JEST TECHNOLOGIA HIFU ZASTOSOWANA W SONOQUEEN?

 

HIFU to skupiona energia ultradźwiękowa, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

 

 

OFERTA PROMOCYJNA: NA START 25 % od ceny regularnej: 

 

Twarz - 3500 PLN -> 2600 PLN

Okolice oczu - 3500 -> 2600 PLN

Twarz i okolice oczu - 5000 PLN -> 3750 PLN

Twarz i podbródek - 5500 -> 4100 PLN

Brzuch - 6000 PLN -> 4500 PLN

Dekolt - 4000 PLN -> 3000 PLN

Linia żuchwy - 3000 PLN -> 2750 PLN

Piersi - 5000 PLN -> 3750 PLN

Pośladki - 4000 PLN -> 3000 PLN

Szyja - 3000 PLN -> 2250 PLN

Uda - 6000 PLN -> 4500 PLN

 


 

Laser Harmony Baby Rejuve

Cera naczynkowa z widocznymi zmianami? Pojawiające się „pajączki” i nawracający rumień są powodem Twojego estetycznego dyskomfortu? Skutecznie pożegnaj problem.  DERMOKLINIKA zaprasza na zabiegi laserem Harmony Baby Rejuve™ .

Urządzenie wykorzystując wiązkę laserową przekazywaną w zmienione komórki wpływa na hemoglobinę (czerwony barwnik krwi) oraz melaninę (barwnik skóry). W wyniku zabiegu zmiany skórne ulegają zniszczeniu, a zastępują je zdrowe komórki. Laser dedykowany jest do terapii usuwania popękanych naczynek w obrębie twarzy, rumienia, trądziku różowatego, naczyniaków, poikilodermii (intensywny rumień z plamami w postaci przebarwień na szyi i dekoldzie).Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt.

 

Efektami kuracji są:

 • poprawa wyglądu/ redukcja zmian naczyniowych,
 • dodatkowym efektem jest fotoodmłodzenie skóry

 

Ilość zabiegów

Zależy od ilości i rodzaju zmian. Optymalną ilość ustala lekarz  - najczęściej kuracja składa się z serii od 1 do 4 zabiegów wykonywanych w odstępach około 4 tygodni.

DermaQuest

W DERMOKLINICE jak i części kosmetycznej DERMOKLINIKI - m.a.j. GABINETACH URODY pojawiła się nowa kosmetyczna marka DermaQuest. DermaQuest oferuje prestiżowe programy terapeutyczne oparte na peelingach chemicznych, które uzupełnione są substancjami aktywnymi biologicznie. To kompleksowe rozwiązania dedykowane takim problemom skóry jak: zmarszczki, przebarwienia, utrata jędrności, skóra sucha, trądzik, trądzik różowaty i inne. 

 

Do DERMOKLINIKI zapraszamy na wykonywane przez naszych lekarzy dermatologów peelingi średnio-głębokie oraz głębokie. Nasze kosmetolożki zapraszają natomiast do m.a.j. GABINETÓW URODY na peelingi powierzchniowe:  dyniowy i oparty na ekstrakcie z kwiatów hibiskusa.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz zabieg najlepszy dla potrzeb Twojej skóry.

 

 

SILNA EKSFOLIACJA I EFEKT ANTI-AGE

TCA [7%], BHA [2%] + Retinol [4%] to bardzo silny peeling chemiczny oparty na kwasie trichlorooctowym [7%], kwasie salicylowym [2%] oraz retinolu w bardzo silnym stężeniu [ 4%].

 

To intensywny peeling, który znacząco zmienia strukturę naskórka i wpływa na silną stymulację skóry właściwej poprzez zastosowanie czystej formy witaminy A. TCA powoduje całkowitą koagulację warstwy rogowej, przez co wnikanie retinolu do skóry jest bardzo intensywne, a efekt terapeutyczny osiągany w szybkim czasie. Peeling niweluje defekty skóry w postaci nierównej powierzchni, blizn, rozstępów oraz zmarszczek utrwalonych.Zastosowanie silnej koncentracji czystego retinolu wpływa na przebudowę macierzy skóry właściwej, co skutkuje poprawą jędrności, spłyceniem blizn i zniwelowaniem rozstępów. Docelowe efekty serii zabiegów są porównywalne do terapii laserowych.

Skóra po zabiegu jest mocno napięta oraz w ciągu 48 godzin może ulec zbrązowieniu, co jest naturalnym efektem. Skóra na drugi dzień po zabiegu zaczyna pękać i łuszczyć się, dlatego ważne jest, aby bezwzględnie stosować się do zaleceń terapeuty i używać odpowiednich preparatów pozabiegowych DermaQuest. Do 7 dni po zabiegu, skóra jest wrażliwa i lekko zaczerwieniona, a pierwsze efekty terapeutyczne widoczne są po 14 dniach po zabiegu.

 

Wskazania:

 • Skóra gruba z zaznaczonymi zmarszczkami i utratą jędrności
 • Rozstępy i blizny
 • Obszary zmienione przebytym trądzikiem - rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, blizny potrądzikowe, przebarwienia pozapalne, zaskórniki zamknięte
 • Wzmożona produkcja sebum (nadmierny łojotok)
 • Skóra gruba uszkodzona promieniowaniem UV (fotostarzenie)

 

Rezultaty:

 • Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie intensywne do bardzo intensywnego
 • Możliwe zbrązowienie miejsc poddawanych zabiegowi
 • Spłycenie blizn i wyrównanie powierzchni
 • Spłycenie blizn potrądzikowych
 • Spłycenie zmarszczek i poprawa jędrności skóry
 • Rozjaśnienie przebarwień i poprawa kolorytu
 • Obkurczenie porów, zmniejszenie łojotoku
Jessner's Peel - skóra z problemem trądziku

Jessner's Peel

 

Peeling medyczny o silnym działaniu keratolitycznym, seboregulującym i przeciwzmarszczkowym, zawierający wiele substancji aktywnych wspomagających działanie złuszczające. Kombinacja rezorcyny z kwasem salicylowym i kwasem mlekowym wykazuje wzmożone właściwości złuszczające.

W formule dodatkowo zastosowano komórki macierzyste z lilaka pospolitego, które są inhibitorami bakterii Propionibacterium Acnes oraz hamują aktywość 5-alfa reduktazy, niwelując przyczynę zmian trądzikowych.

Płyn Jessnera wywołuje zmiany w naskórku podobne do obserwowanych po zastosowaniu retinoidów. Efekt zastosowania peelingu jest widoczny w momencie wykonywania zabiegu poprzez zniwelowanie wielkości i wypukłości krost, szczególnie podskórnych stanów zapalnych. Peeling powoduje efekt “frostingu”, czyli zbielenia skóry.

Zabieg dedykowany jest skórom problematycznym z nawracającym trądzikiem zaskórnikowo-grudkowym oraz po przebytym trądziku pozapalnym, który pozostawił na skórze blizny, przebarwienia i nierówną strukturę.

 

Wskazania:

 • Trądzik pospolity zaskórnikowo-grudkowy na twarzy, dekolcie, plecach
 • Obszary zmienione przebytym trądzikiem - rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, blizny potrądzikowe, przebarwienia pozapalne, zaskórniki zamknięte
 • Wzmożona produkcja sebum (nadmierny łojotok)
 • Skóra uszkodzona promieniowaniem UV (fotostarzenie)
 • Alternatywna terapia dla leczenia retinoidami

 

Rezultaty:

 • Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie intensywne do bardzo intensywnego
 • Szybsze gojenie się krost i grudek
 • Zmniejszenie liczby zaskórników
 • Spłycenie blizn potrądzikowych
 • Obkurczenie ujść gruczołów łojowych
 • Rozjaśnienie skóry i przebarwień
Retexture Brite Peel - skóra z problemem przebarwień

Retexture Brite Peel to holistyczna terapia wybielająco-pojędrniająca o ponadprzeciętnej efektywności. Chemiczny zabieg Retexture Brite Peel, bazuje na wysokich stężeniach alfa i beta-hydroksykwasów. Przyśpiesza przejście melaniny do wyższych warstw naskórka, który ulega późniejszej eksfoliacji. Zabieg jest złożony i wieloetapowy, co przyczynia się do jego spektakularnych efektów. W trakcie zabiegu do skóry wprowadzane są silne inhibitory tyrozynazy, które hamują syntezę melaniny i ograniczają jej dystrybucję do naskórka. Kluczowym elementem zabiegu jest dwuetapowe zastosowanie czystego retinolu w formie alkoholowej oraz w postaci aktywnego serum z 1% heksylorezorcynolem o sile działania 4% hydrochinonu.

Technologia liposomów pozwala na dogłębne i sukcesywne dostarczanie skórze substancji aktywnych nawet do kilkunastu godzin po zabiegu. Czysta forma retinolu aktywuje syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, przez co znacząco spłycają się zmarszczki, a także następuje poprawa jędrności i elastyczności skóry. Etap gabinetowy to początek kuracji, a jej najbardziej efektywną część stanowi Retexture Serum, które Pacjent stosuje w domu. Kosmeceutyk należy wprowadzić do pielęgnacji wieczornej już w pierwszym dniu po zabiegu. Jest to etap w trakcie którego przebarwienia rozjaśniają się o 60–80%, dzięki inhibicji tyrozynazy, przyspieszeniu keratynizacji i zakwaszaniu środowiska naskórkowego.

Ponieważ głównym czynnikiem aktywującym powstawanie przebarwień jest promieniowanie UV, w trakcie kuracji i 2 tygodnie po jej zakończeniu należy bezwzględnie stosować SheerZinc SPF 30 lub SunArmor SPF 50.

 

Wskazania:

 • Hiperpigmentacja pochodzenia: hormonalnego, posłonecznego, potrądzikowego
 • Silna utrata jędrności i elastyczności skóry
 • Silnie zaznaczone fotostarzenie i nierówna struktura

Rezultaty:

 • Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie na poziomie umiarkowanym do intensywnego
 • Znaczące rozjaśnienie przebarwień i poprawa kolorytu skóry
 • Poprawa jędrności i elastyczności
 • Spłycenie linii i zmarszczek
 • Wyrównanie powierzchni i tekstury naskórka

 

 

 


 

Zapisy: 692 065 698 lub 42 230 96 57. Rezerwacji wizyty można również dokonać online, przez system rezerwacyjny http://www.dermoklinika.pl/zapisy-online

ZAPRASZAMY

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą