PROMOCJE
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

OFERTA PROMOCYJNA LIPCA

 

 

Na lipiec przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji zabiegów dermatologi estetycznej w obniżonych, wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Absolutny nr 1 wśród zabiegów liftingujących - SonoQueen. To najnowszej generacji technologia HIFU w służbie NIE TYLKO kobiecej urody. Efekty? Spektakularne. Zmarszczki wygładzone, skóra ujędrniona, zregenerowana -  słowem wyraźnie młodsza, piękniejsza!

Oprócz tego, mamy dla was -20% na wypełniacze, fantastyczną ofertę na botox oraz zabiegi korekcji, wypełniania i  powiększania ust! 

 

Ale to nie wszystko! Ponieważ lato to słońce, my przypominamy o jego nieco ciemniejszej stronie. Wraz z wakacyjnymi wyjazdami i wzmożoną ekspozycją skóry na promienie słoneczne wato odwiedzić gabinet dermatologiczny i skontrolować znamiona barwnikowe tzw. pieprzyki. Zapraszamy na dermatoskopię. To krótkie, niebolesne, nieinwazyjne badanie, które pozwala sprawdzić charakter znamion.  W lipcu dermatoskopia niezakeżnie od ilości znamion, które chcielibyście skontrolować w cenie 150 PLN. I jeszcze jedna propozycja-zabieg ostrzykiwania z toksyny botulinowej przy nadmiernej potliwości. Szybkie działanie, natychmiastowe efekty!

 

Więcej szczegółów znajdziecie poniżej!

Zapraszamy!

 

 

 

 

SONOQUEEN - PRAWDZIWIE KRÓLEWSKI ZABIEG

LIFTING BEZ SKALPELA

BEZ BÓLU!

BEZ REKONWALESCENCJI!

 

 

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, za­mknięty w formie komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała. Zabieg w przeciwieństwie do laseroterapii bez żadnych obaw  możesz wykonać latem! DERMOKLINIKA zaprasza!

ZASTOSOWANIE SONOQUEEN:

 

 • Lifting twarzy i ujędrnianie ciała
 • Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
 • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
 • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
 • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
 • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
 • Redukcja tzw. „drugiego podbródka” Rozświetlenie skóry
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Spowolnienie procesu starzenia skóry

 

CZYM JEST TECHNOLOGIA HIFU ZASTOSOWANA W SONOQUEEN?

 

HIFU to skupiona energia ultradźwiękowa, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

 

Twarz i okolice oczu - 5000 PLN -> 3750 PLN

Okolice oczu - 3500 -> 2600 PLN

Twarz i podbródek - 5500 -> 4100 PLN

Brzuch - 6000 PLN -> 4500 PLN

Dekolt - 4000 PLN -> 3000 PLN

Linia żuchwy - 3000 PLN -> 2750 PLN

Piersi - 5000 PLN -> 3750 PLN

Pośladki - 4000 PLN -> 3000 PLN

Szyja - 3000 PLN -> 2250 PLN

Uda - 6000 PLN -> 4500 PLN

WYPEŁNIACZE

 

 

 

Efekty starzenia się skóry związane z utratą jej objętości?  Przez cały lipiec mamy dla was -20% na wypełniacze. Zapraszamy na zabiegi. Pamiętajcie - mała poprawka może być krokiem do wielkiego efektu.

 

 • Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych 700 PLN
 • Korekcja zmarszczek marionetki 700 PLN
 • Ujędnrnianie, modelowanie policzków 1000 PLN
 • Korekcja lini żuchwy 1000 PLN

BOTOX - Likwidacja zmasrszczek

Walka ze zmarszczkami szybko, skutecznie i mało inwazyjnie? Tak! Toksyna botulinowa. Jest sprzymierzeńcem w niwelowaniu oznak upływającego czasu na twarzy i szyi. Działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, mięśnie rozluźniają się i zmarszczki na jakiś czas ulegają rozprostowaniu.
Do normalnej aktywności i codziennych obowiązków można powrócić zaraz po zabiegu. Efekt zabiegu widoczny jest po paru dniach i utrzymuje się 4-12 miesięcy. Krótszy efekt zwykle dotyczy okolicy kurzych łapek.

Wskazania:
• zmarszczki wokół oczu tzw. ”kurze łapki” oraz powieki dolnej
• zmarszczki poprzeczne czoła
• zmarszczki między brwiami tzw. „lwie” zmarszczki
• zmarszczki wokół ust i na brodzie 
• zmarszczki na szyi.

 

 • jedna okolica -> 450 PLN
 • dwie okolice -> 700 PLN
 • trzy okolice - > 800 PLN

KOREKCJA, POWIĘKSZANIE, MODELOWANIE UST

 

 

 

Usta to atrybut kobiecości. Przyciągają wzrok, rozbudzają zmysły, czasami wręcz wodzą na pokuszenie… Wiedzą coś o tym Panowie, wiedzą także Panie, dlatego chętnie korzystają z możliwości, by były one jeszcze piękniejsze, pełne wyrazu i zmysłowości. Teraz zabieg korekcji, wypełniania, powiększania ust w zjawiskowej promocyjnej ofercie 

 

Korekcja, powiększanie, modelowanie ust

-> 700 PLN

 


 

DERMATOSKOPIA - BADANIE ZNAMION

Badanie dermatoskopowe polega na oglądaniu skóry - znamienia lub innej zmiany skórnej pod powiększeniem za pomocą dermatoskopu. Urządzenie powiększające obraz działające światłem kołowo spolaryzowanym umożliwia bardzo dokładną diagnostykę. Ten rodzaj badania pozwala dokładnie określić które znamiona są typowe, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę i które można usunąć np. za pomocą elektrochirugii. Zmiany które mogą mieć podłoże nowotworowe kierowane są do badania histopatologicznego.

 

 • Dermatoskopia - badanie znamion w lipcu 150 PLN

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI - TOLSYNA BOTULINOWA

 

 

 

Właściwości toksyny botulinowej wykorzystywane są nie tylko w dermatologii estetycznej; jej zastosowanie przynosi także bardzo dobre rezultaty w niwelowaniu nadmiernej potliwości w obrębie pach i dłoni. Zabieg polega na kilku drobnych wstrzyknięciach, jest prawie bezbolesny. Do normalnej aktywności i codziennych obowiązków można powrócić zaraz po zabiegu.

 

Azzalure, BOTOX

 • pachy 1500 PLN -> 1100 PLN
 • dłonie 1500 PLN -> 1100 PLN

 

 


 

Zapisy: 692 065 698 lub 42 230 96 57. Rezerwacji wizyty można również dokonać online, przez system rezerwacyjny http://www.dermoklinika.pl/zapisy-online

ZAPRASZAMY

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą