Zdrowie jest pięknem!

Witamy w Dermoklinice

To wyjątkowe miejsce, w którym koncentrujemy się na skórze

DERRMOKLINIKA zaprasza na zabiegi laserowego usuwania naczynek laserem Vlight

« wróć

2017-06-05

 

Pajączki naczyniowe”, naczyniaki, oraz inne zmiany skórne powodowane przez rozszerzone naczynia krwionośne, w szczególności na twarzy, są dla Pacjentów często źródłem dyskomfortu. Najczęściej stosowaną metodą rozwiązania tego estetycznego problemu jest laseroterapia. Laserowe usuwanie naczynek jest bezpieczne i należy do najbardziej efektywnych sposobów likwidowania tego rodzaju niedoskonałości skórnych. DERRMOKLINIKA zaprasza na zabiegi laserowego usuwania naczynek laserem Vlight.

 

Zmiany naczyniowe widoczne na powierzchni skóry mogą mieć charakter wrodzony lub pojawić się w skutek działania różnych czynników zewnętrznych. Mogą mieć charakter pojedynczy lub przybierać naprawdę duże rozmiary. Do niedawna usuwanie naczynek na twarzy nastręczało wiele trudności, a profesjonalne zabiegi były zarezerwowane dla bardzo nasilonych zmian. Obecnie medycyna estetyczna z powodzeniem wykorzystuje nowoczesną technologię w postaci laseroterapii.

 

Na czym polega zabieg?

 

Zabieg polega na naświetlaniu rozszerzonego naczynka promieniem lasera (w VLight zastosowano wiązkę o długości światła 810 nm, ponieważ jest najbezpieczniejsza, a zarazem najskuteczniejsza), który gwałtownie podgrzewa krew w naczynku. W wyniku procesu termolizy wytwarzana jest energia cieplna, która wysusza ścianki naczynia krwionośnego powodując jego obkurczenie i trwałe zamknięcie. Poddane działaniu lasera naczynka ulegają zapadnięciu, dzięki czemu przestają być widoczne.

Zastosowana częstotliwość lasera charakteryzuje się wysokim poziomem pochłaniania przez hemoglobinę barwnik zawarty w czerwonych krwinkach, co gwarantuje skuteczność. Natomiast bezpieczeństwo zapewnia niski poziom absorpcji przez wodę zawartą w komórkach skóry. Metoda jest praktycznie bezbolesna - pacjenci mogą odczuwać jedynie mały dyskomfort związany z pieczeniem.

Po zabiegu mogą pojawić się obrzęki lub zasinienia, ale zazwyczaj znikają one samoistnie po upływie kilku godzin ewentualnie dni. W przypadku pojedynczych zmian wystarczy wykonanie jednego zabiegu.

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
dermoklinika.lodz@gmail.com

Godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek 09.00-20.00

piątek 09.00-16.00

sobota 10:00-14:00

Obsługujemy płatności kartą