Badania kliniczne
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Działolność Dermokliniki koncentruje w dwóch obszarach: podmiotu leczniczego (dermatologia kliniczna oraz estetyczna) oraz ośrodka działającego w obszarze badań klinicznych.

 

Dział badań klinicznych przy współpracy z zagranicznymi ośrodkami badawczymi z Europy i USA prowadzi badania nad nowymi programami leczenia najcięższych przewlekłych dermatologicznych schorzeń. Obecnie prowadzone są badania w kierunku łuszczycy i atopowego zapalenia skóry. Innowacyjne programy leczenia mają między innymi na celu włączanie nowej generacji leków biologicznych, a tym samym zastąpienie nimi dotychczasowego,nieefektywnego leczenia miejscowego.

Pacjenci ośrodka objęci badaniami otrzymują dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia, bezpłatną opiekę medyczną ośrodka oraz diagnostykę.

 

Ośrodek realizacji badań klinicznych uruchomiony został w 2012 roku. Do chwili obecnej przeprowadzono w nim 16 rożnego rodzaju badań klinicznych, w których wzięło udział blisko 300 osób.  Ta część działalności Dermokliniki bardzo dynamicznie się rozwija, przed nami realizacja kolejnych projektów.

 

Pracą w dziale badań klinicznych kieruje:

Pani Anna Ciach

tel: 698 141 595

fax: 42 636 06 61

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą