Zapisy online
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Umówienie wizyty on-line. Szybko, łatwo i o każdej porze!

 

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy system rezerwacji, za pomocą którego w szybki i wygodny sposób będą Państwo mogli umówić się na spotkanie z nami.

Z listy dostępnych usług należy wybrać tę usługę, która Państwa interesuje, lekarza, a także termin i godzinę spotkania z aktualnie dostępnych. Jeszcze tylko imię, nazwisko i kontakt do Państwa, przycisk „Wyślij”– i gotowe!


Jeśli z jakiś powodów, pomimo umówionej wizyty, nie mogą Państwo spotkać się z nami, prosimy o taką informację – dziękujemy. W przypadku chęci zmiany rezerwacji terminu online, w mailu potwierdzającym rezerwację należy wybrać anulowanie terminu,  a następnie "nową rezerwację" i inny dogodny dla Państwa termin wizyty.

 

 


  

SYSTEM REZERWACJI WIZYT ONLINE / 

 

ONLINE BOOKING

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą