Lekarze
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Zaangażowanie, kompetencje i empatia – nasz zespół jest do Państwa dyspozycji


Zespół Dermokliniki to wysoko wykwalifikowani, doświadczeni lekarze specjaliści i personel pomocniczy, który z największym zaangażowaniem i starannością wykonuje swoją pracę na rzecz drugiego człowieka. To wyjątkowe miejsce – „pracownię” zdrowej i pięknej skóry stworzyły:

Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt

Specjalista dermatolog-wenerolog, jest konsultantem krajowym w dziedzinie dermatologii i wenerologii, a także kierownikiem Kliniki Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej głównymi kierunkami zainteresowań klinicznych i naukowych są łuszczyca, atopowe zapalnie skóry, fotoprotekcja, pokrzywka, nowotwory i alergie. Jej liczne publikacje poświęcone tym zagadnieniom znajdziemy w czasopismach medycznych krajowym oraz międzynarodowym zasięgu. Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venereology. Jest także członkiem Zespołu Kwalifikującego d/s Leczenia Biologicznego Łuszczycy powołanego przez NFZ. Prof. Narbutt jest laureatka wielu prestiżowych stypendiów naukowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych m.in. American Academy of Dermatology, European Society for Dermatological Research; stypendium L'OREAL dla Kobiet i Nauki.

„Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania Pacjentów, którzy powierzyli nam swoje sprawy. Mamy świadomość ogromnej odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, dlatego w oparciu o doświadczenie i dostępną wiedzę medyczną, najlepiej jak potrafimy, służymy Państwu pomocą”.

Prof. dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak

Jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem, profesorem Kliniki Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Autorka i współautorka wielu artykułów oryginalnych i poglądowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Jej praca naukowa skupia się głównie na problemie nowotworów skóry, łuszczycy, chorób skóry u dzieci. Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venereology. Odbyła staże zagraniczne (Francja, Wielka Brytania). W roku 2011 otrzymała prestiżowe stypendium L'OREAL dla Kobiet i Nauki, a w 2012 roku została laureatką konkursu Supertalenety w Medycynie. Od 2014 roku pełni funkcję wiceprzewodniczącej Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, a od 2015 wiceprzewodniczącej sekcji Onkologicznej PTD. Od września 2018 pełni funkcję członka zarządu Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV-European Academy of Dermatology and Venerology). To jedno z największych i najważniejszych wydarzeń dedykowanych praktykom dermatologii.

„Dokładamy wszelkich starań, by wysoko oceniali Państwo rezultaty naszej pracy, a one przynosiły zamierzone efekty, spełniając Państwa oczekiwania, życzenia, niekiedy pragnienia. A kiedy już tak się dzieje, każdy pozytywny rezultat jest dla nas źródłem autentycznej radości. I  właśnie to w naszej pracy jest najpiękniejsze”.

Dr n. med. Monika Kierstan

Jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem, odbyła staż specjalizacyjny w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W roku 2006 roku, na podstawie pracy doktorskiej, uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Dr n. med. Monika Kierstan jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology oraz International Dermoscopy Society. Brała udział w wielu konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii, jak również stażach zagranicznych (Włochy).

"W swoją pracę wkładamy entuzjazm i pasję, nie zapominając o nieustannym rozwoju. Doskonalimy się, poszerzamy nasze kwalifikacje, a wszystko po to, aby nadążyć za rozwojem nowatorskich metod leczenia i osiągać coraz lepsze rezultaty. Mamy ambicje proponować Państwu nowoczesne rozwiązania w szeroko rozumianej dermatologii”.

Dr n. med. Michał Rogowski -Tylman

Jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem oraz lekarzem specjalistą dermatologii estetycznej. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Klinika   Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi) uzyskując tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa oraz doktora nauk medycznych. Oprócz diagnostyki i terapii dermatologicznej w dermatologii klinicznej zawodowo realizuje się na polu dermatologii estetycznej. Od ponad 5 lat wykonuje szeroki wachlarz zabiegów estetycznych. Zajmuje się m.in.: zabiegami wolumetrycznymi, poprawą kształtu policzków, czerwieni wargowej, owalu twarzy, mezoterapią, zabiegami laserowymi, toksyną botulinową, zabiegami z użyciem nici liftingujących. Umiejętności zawodowe zdobywał odbywając certyfikowane szkolenia specjalistyczne zarówno w Polsce i zagranicą. Oprócz praktyki lekarskiej prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy. Jest oficjalnym trenerem włoskiej marki Neauvia.

Dr n. med. Dorota Sobolewska-Sztychny

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi.  W 2013 roku rozpoczęłam specjalizację  w Klinice Dermatologii i Wenerologii, a w 2015 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych. Jestem autorką i współautorką licznych publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, a także laureatką kilku nagród w dziedzinie dermatologii na międzynarodowych konferencjach dla młodych naukowców.  Należę do wielu towarzystw naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz European Academy of Dermatology and Venereology). Poza diagnostyką i leczeniem ostrych, i przewlekłych chorób skóry, od kilku lat specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Doświadczenie i umiejętności w tej dziedzinie zdobywałam, na licznych, certyfikowanych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Cały czas poszerzam swoje kwalifikacje. W pracy zawodowej opieram się na holistycznym podejściu do Pacjenta, zgodnym z najbardziej aktualną wiedzą medyczną.

Dr Marlena Chmielnicka

 

Jestem specjalistą dermatologiem wenerologiem. Staż specjalizacyjny odbyłam w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry zarówno u pacjentów dorosłych jak i dzieci. Wykonuje dermatoskopię zmian barwnikowych, pozwalającą na wczesne wykrycie czerniaka oraz zabiegi z zakresu kriochirurgii i elektrokoagulacji brodawek, włókniaków i naczyniaków. Cały czas poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, sympozjach naukowych oraz certyfikowanych kursach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Dermatologów Wojskowych.

Lek. Marcin Noweta

Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem oraz lekarzem specjalistą dermatologii estetycznej. Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Klinika Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi). Obok DERMOKLINIKI, pracuję w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby. Jestem członkiem wielu towarzystw dermatologicznych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology), a także autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Pełnię także funkcję redaktora prowadzącego portalu dermatologicznego e-dermatologia.pl.

W pracy zawodowej zajmuję się leczeniem przewlekłych chorób skóry oraz wczesnej diagnostyce znamion oraz nowotworów skóry. Swoim pacjentom oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczenie i umiejętności zdobywałem na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawiam satysfakcję Pacjenta, dlatego systematycznie podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe.  

Lek. Irmina Olejniczak-Staruch

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2011 roku pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii. Posiadam doświadczenie w leczeniu ostrych i przewlekłych chorób skóry m.in. łuszczycy (ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnego leczenia), atopowego zapalenia skóry, wyprysku, różnych postaci trądziku, łojotokowego zapalenia skóry, chorób alergicznych, bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych, schorzeń włosów i paznokci. Wykonuję także zabiegi z zakresu krio- i elektrochirurgii, a także medycyny estetycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i laureatką stypendiów wyjazdowych na konferencjach dermatologicznych w kraju i za granicą. Jako współautorka prac oryginalnych oraz opisów przypadków w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych, swoją wiedzę teoretyczną z powodzeniem wykorzystuję w codziennej praktyce klinicznej. Opieram się na aktualnych wytycznych postępowania i najnowszej wiedzy uwzględniając indywidualne potrzeby każdego Pacjenta.

Dr Andrzej Kierstan- specjalista urolog

Jestem specjalistą urologiem. W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. Staż specjalizacyjny odbyłem w Katedrze Urologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr.2 im. WAM w Łodzi. W tej samej placówce pracuję obecnie. Realizuje również prywatną praktykę lekarskąw DERMOKLINICE.W roku 2009 uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie Urologii FEBU Felow of European Board of Urology. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Sekcji Endourologii i ESWL PTU, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Interstitial Cystitis Association.

Dr Paweł Kolano - specjalista chirurg

Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, zastępcą koordynatora zespołu chirurgicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Tomaszowskiego Centrum Zdrowia/ Szpitala w Tomaszowie Mazowieckim. Realizuję praktykę lekarską m.in. także w DERMOKLINICE.

Dr n. med. Piotr Pluta - specjalista chirurg onkolog

Jestem specjalistą chirurgii onkologicznej i ogólnej. Od 2017 roku pracuję w I Oddziale Chirurgii Onkologicznej w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii (WWCOiT) im. M. Kopernika w Łodzi, pełniąc funkcję koordynatora Breast Cancer Unit (BCU) – jednostki specjalizującej się w leczeniu chorych na raka piersi.Od 2002 do 2016 roku pracowałem w II Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitalu im. M. Kopernika w Łodzi – Klinice Chirurgii Onkologicznej UM w Łodzi. W Katedrze Onkologii od 2009 do 2016 roku pełniłem funkcję adiunkta dydaktycznego.W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. Pracę doktorską dotyczącą biopsji węzła chłonnego wartowniczego w raku piersi obroniłem w 2005 roku. Jestem autorem i współautorem ponad 40 prac naukowych dotyczących różnych aspektów leczenia chorych na nowotwory, jak i  biologii nowotworów. 

Dr n. med. Sylwia Olechnowicz-Tietz - specjalista reumatolog, internista

 

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego AM w Łodzi ( 08.01.2001).  W 2009 roku obroniłam pracę doktorską  pt: „ Ostry zespól wieńcowy jako pierwszy objaw przewlekłej choroby nerek”. W 2010 uzyskałam tytuł Specjalisty Chorób Wewnętrznych, a w 2014 roku Specjalisty Reumatologii. Staż specjalizacyjny z zakresu chorób wewnętrznych odbyła w Klinice Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego Szpitala Klinicznego im. WAM oraz w Oddziale Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego  Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Łodzi. Staż specjalizacyjny do specjalizacji z reumatologii odbyłam w Oddziale Reumatologii Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii w którym to pracuje na etacie starszego asystenta. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego.

 

Zdrowie i piękno w rękach profesjonalistów

 

Wybierając Dermoklinikę, oddajecie się Państwo w ręce wysoko wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu medycznego. Nie tylko w przypadku leczenia schorzeń z zakresu dermatologii klinicznej, ale również wszelkich zabiegów z obszaru dermatologii estetycznej specjalistyczna lekarska wiedza jest warunkiem koniecznym do bezpiecznego korzystania z możliwości, jakie stwarza i oferuje nauka w parze z nowoczesną technologią.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą