O klinice
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Poznajcie nas Państwo!

Zapraszamy do obejrzenia filmów i zapoznania się z informacjami na temat DERMOKLINIKI

Dermatologia estetyczna w DERMOKLINICE

 

Dermoklinika to wyjątkowe miejsce, w którym koncentrujemy się na skórze.

Łączymy nowoczesne metody leczenia klasycznej dermatologii klinicznej z zapotrzebowaniem na estetykę, którą oferują zabiegi dermatologii estetycznej. Przy udziale najbardziej efektywnych metod leczenia pomagamy naszym Pacjentom osiągnąć nie tylko zdrowie, ale w dużej mierze wspieramy ich również w dążeniu do osiągnięcia zewnętrznego piękna.

 

 

Koncepcja opieki zdrowotnej Dermokliniki łączy wiedzę i umiejętności wysokiej klasy specjalistów z najnowszymi osiągnięciami w zakresie diagnostyki i profilaktyki dermatologii klinicznej, dermatologii estetycznej oraz profesjonalnej kosmetologii.

Cieszymy się, że zainteresowali się Państwo naszą kliniką. Na kolejnych stronach prezentujemy między innymi obszary jej działalności i zakres proponowanych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, nowatorskich metod leczenia oraz programów pielęgnacyjnych wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązywania dla nawet najbardziej problematycznej skóry. Wierzymy, że pobyt u nas pomoże Państwu spełnić Wasze życzenia i oczekiwania w zakresie poprawy stanu zdrowia i urody.

 

 

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by obok poczucia komfortu, zapewnić Państwu możliwe najlepsze leczenie, opiekę i doradztwo medyczne.

 


Zapraszamy na konsultacje. Jesteśmy do Państwa dyspozycji,

 

Zespół Dermokliniki

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą