DERMOKLINIKA w mediach
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

"Wydarzenia" (POLSAT) o nowoczesnej terapii łuszczycy

O nowoczesnej terapii łuszczycy przy udziale leków nowej generacji i fantastycznych rezultatach leczenia biologicznego mówili we wczorajszych „Wydarzeniach” Polsatu: Prof. dr hab. n. med. Andrzej Kaszuba - Szef Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt - Konsultant Krajowy w Dziedzinie Dermatologii i Wenerologii/ Klinika Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi/ DERMOKLINIKA.

 


 

"Polska i Świat" Program Pierwszy Polskie Radio

O ochronie skóry przed szkodliwym działaniem słońca (promieni słonecznych UV) w audycji „Polska i Świat” Programu Pierwszego Polskiego Radia mówiła Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt - Konsultant Krajowy w Dziedzinie Dermatologii i Wenerologii w Łodzi /Uniwersytet Medyczny w Łodzi/ DERMOKLINIKA.

 


 

"Punkt Widzenia" TV TOYA Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Prof. zw. dr hab. n. med. Joanna Narbutt była gościem Elżbiety Grzeszczuk – Chętko w programie „Punkt Widzenia” TV TOYA. Rozmowa odbyła się przy okazji Światowego Dnia Chorego na Łuszczycę, obchodzonego 29 października.

 


 

 

 

"Pytanie na śniadanie" TVP2 JAK ZACHOWAĆ PIĘKNĄ CERĘ ŻYJĄC W MIEŚCIE?

Zanieczyszczone miejskie powietrze pełne spalin i toksyn, promieniowanie UV, klimatyzowane biura, stres i wszechobecny pośpiech to nie lada wyzwania dla urody. Szkodzą skórze, przyspieszają jej starzenie. O pielęgnacji skóry która spełnia wymagania dyktowane przez coraz szybsze tempo życia Prof. Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, - Dermoklinika w programie Pytanie na śniadanie w TVP2

 


 

 

 

"Potęga zdrowia" w TV TOYA - Opalaj się z głową!

Większość z nas lubi wygrzewać się na słońcu. Poprawia nam to nastrój i wygląd. Opalając się, najczęściej zapominamy, że jest to niezdrowe i może powodować zmiany nowotworowe np. czerniaka. O tym jak bezpiecznie korzystać z promieni słonecznych, jak się przed nimi chronić i o tym, jak rozpoznać niepokojące zmiany skórne w rozmowie z prof. dr hab. n. med. Aleksandrą Lesiak. Rozmowę uzupełnia felieton z prezentacją badania dermatoskopowego - dr n. med. Dorota Sobolewska-Sztychny oraz sonda uliczna w której pytamy łodzian o kwestie poruszane w programie.

 


 

 

 

"Koniunktura"

 

Prof. dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak była gościem Red. Elżbiety Grzeszczuk-Chętko tv TOYA w programie "Koniunktura". Tematem dzisiejszego wydania audycji był rozwijający się dynamicznie rynek usług z obaszaru medycyny estetycznej

 


 

 

 

 

O łuszczycy w „Pytaniu na śniadanie” w TVP2. Gościem programu była reprezentująca DERMOKLINIKĘ i UM w Łodzi Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt. O swoich zmaganiach z chorobą opowiadał m.in. dziennikarz sportowy Łukasz Matusik. Prof. Narbutt mówiła, że terapia dermatologiczna na obecnym etapie – nowe programy leczenia są coraz bardziej efektywne. Pozwalają skutecznie utrzymać chorobę pod kontrolą, a to umożliwia wielu chorym coraz lepiej z nią funkcjonować.

 


 

 

 

"W środku dnia" Radio Łódź - o kondycji skóry po lecie

Gościem audycji "W środku dnia” w Radiu Łódź była Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak z DERMOKLINIKI. Pani Doktor mówiła m.in. o kondycji i pielęgnacji skóry po lecie, o rozwadze w korzystaniu ze słońca, a także o znamionach barwnikowych i o tym dlaczego powinniśmy mieć je pod kontrolą.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą