Misja
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Dążenie do piękna leży w ludzkiej naturze


Marzenia o doskonałym ciele i nieskazitelnym wyglądzie są niemal tak stare jak ludzkość. Mimo że piękno jest niepowtarzalną i wyjątkową częścią natury, to sama natura nie zawsze jest doskonała...

Upływający czas, odznacza swe piętno na każdym z nas. Na twarzy pojawiają się różnego rodzaju niedoskonałości w postaci zmarszczek czy bruzd. Do tego dochodzą jeszcze utrata gęstości i elastyczności skóry. Ale nie tylko czas nie jest sprzymierzeńcem urody...

 

Problemy estetyczne mogą mieć również podłoże kliniczne. Dla wielu osób choroba lub estetyczny defekt stają się źródłem dyskomfortu czy wręcz cierpienia. Nie musi tak być. Mogą Państwo odzyskać fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie, pewność siebie, a tym samym znacznie podwyższyć jakość swojego życia. 

 

Niezależnie od podłoża problemu Dermoklinka jest miejscem, w którym pomożemy Państwu odzyskać zdrowie i piękny wygląd. Nie możemy obiecać, że zawsze będzie łatwo i szybko. Obiecujemy natomiast, że będziemy wspierać Państwa w powrocie do zdrowia i w osiągnięciu pożądanego obrazu piękna własnej osoby, tak, byście mogli Państwo poprzez swój wygląd jak najlepiej wyrażać siebie.

 

Dostarczanie nowatorskich i skutecznych metod leczenia z zakresu dermatologii klinicznej oraz możliwości i rozwiązań, jakimi dysponuje nowoczesna medycyna estetyczna w służbie naszym pacjentom – to misja i zarazem sens naszej pracy.

 

Zdrowie jest pięknem! Poczuj się pięknie we własnej skórze.

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą