Aktualności

DZIEŃ PACJENTA Z ŁUSZCZYCĄ

2019-03-26

 

Co wiemy o łuszczycy i jak możemy lepiej leczyć pacjentów z tą chorobą? Jaka jest dostępność leczenia i  koszty programów terapeutycznych, a także o wielu społecznych aspektach tej choroby –  dyskutowano podczas odbywającej się w dziś (26.03.) w Warszawie konferencji pt. „Dzień Pacjenta z Łuszczycą”.  

więcej...

Bezpłatne warsztaty "Oswoić łuszczycę, czyli jak żyć a nie walczyć z chorobą

 2018-12-06

 

AMICUS Fundacja Łuszczycy i ŁZS, Prof. Joanna Narbutt - Konsultant Krajowa w dziedzinie dermatologii oraz Klinika Reumatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zapraszają na BEZPŁATNE warsztaty pn. "Oswoić łuszczycę, czyli jak żyć a nie walczyć z chorobą". To spotkanie dedykowane pacjentom z łuszczycą, osobom chorującym na choroby reumatyczne (w tym ŁZS) i  Acne Inversa (HS).  Warsztaty odbędą się 13 grudnia 2018 r. w Klinice Reumatologii na terenie Szpitala "Na Stokach" w Łodzi (ul. Pieniny 30) -  I piętro (sala wykładowa).

więcej...

Dziś Światowy Dzień Chorego na Łuszczycę

2018-10-29

 

29 października obchodzimy Światowy Dzień Chorego na Łuszczycę. Ta symboliczna data przypomina nam wszystkim o tym, jaką chorobą jest łuszczyca, a pacjentom daje sygnał, że nie są ze swoimi problemami sami. W Polsce na łuszczycę choruje ponad milion dwieście tysięcy osób, wśród nich jest około 1000 z ciężką postacią choroby. Mniej więcej 35% ogólnej liczby choruje również na łuszczycowe zapalenie stawów (ŁZS).

więcej...

Oferta promocyjna lipca

2018-07-05

 

Na lipiec przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji zabiegów dermatologi estetycznej w obniżonych, wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Absolutny nr 1 wśród zabiegów liftingujących - SonoQueen. To najnowszej generacji technologia HIFU w służbie NIE TYLKO kobiecej urody. Efekty? Spektakularne. Zmarszczki wygładzone, skóra ujędrniona, zregenerowana -  słowem wyraźnie młodsza, piękniejsza!Oprócz tego, mamy dla was -20% na wypełniacze, fantastyczną ofertę na botox oraz zabiegi korekcji, wypełniania i  powiększania ust!  Ale to nie wszystko! Zapoznajcie się ze szczegółami.

więcej...

Łuszczyca – choroba nie tylko skóry

2018-03-23

 

„Łuszczyca – choroba nie tylko skóry” - to tytuł odbywającej się właśnie w Rzeszowie konferencji naukowej, poświęconej szerokim aspektom tej autoimmunologicznej choroby, na którą obecnie choruje ponad milion Polaków.

więcej...

Jak bezpiecznie korzystać z medycyny estetycznej?

2018-03-21

 

Polskie Towarzystwo Dermatologiczne alarmuje, że rośnie liczba powikłań u kobiet po nieprawidłowo wykonanych zabiegach medycyny estetycznej. Kobiety cierpią w wyniku powikłań po zabiegach, które są wykonywane przez osoby bez wykształcenia  lekarskiego. Niezależnie od postulowanych zmian legislacyjnych, których wprowadzenie staje się koniecznością,  problem będzie narastać jeżeli przy wyborze miejsca wykonywania usług z zakresu  medycyny estetycznej kobiety nie będą się kierować określonymi zasadami gwarantującymi im bezpieczeństwo. O czym należy pamiętać korzystając z medycyny estetycznej? Zapoznajcie się z 10 zasadami bezpieczeństwa.

 

 

więcej...

NOWOŚĆ W DERMOKLINICE - Laser Harmony Baby Rejuve

2018-01-15

Cera naczynkowa z widocznymi zmianami? Pojawiające się „pajączki” i nawracający rumień są powodem Twojego estetycznego dyskomfortu? Skutecznie pożegnaj problem.  DERMOKLINIKA zaprasza na zabiegi laserem Harmony Baby Rejuve™ .

 

więcej...

29 pażdziernika Światowy Dzień Chorego na Łuszczycę

2017-10-29

Dziś 29 października obchodzimy Światowy Dzień Chorego na Łuszczycę .Ta symboliczna data przypomina nam wszystkim o tym, jaką chorobą jest łuszczyca, a pacjentom daje sygnał, że nie są ze swoimi problemami sami. W Polsce na łuszczycę choruje ponad milion osób, wśród nich jest około 1000 z ciężką postacią choroby.

więcej...

W Sejmie o łuszczycy – rozpoczął prace Zespół Parlamentarny ds. Łuszczycy

2017-10-18

 

Z inicjatywy Dagmary Samelskiej - Przewodniczącej  Unii Stowarzyszeń  chorych na Łuszczycę i ŁZS w Sejmie rozpoczął prace Zespół Parlamentarny ds. Łuszczycy.  11 października  odbyło się jego pierwsze posiedzenie pn.  Stan i perspektywy opieki zdrowotnej nad pacjentami z łuszczycą w Polsce. Spotkanie zgromadziło parlamentarzystów, przedstawicieli organizacji łuszczycowych, przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia i liczne grono ekspertów w dziedzinie dermatologii. Z ramienia tych ostatnich do prac zespołu zaproszona została Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt z Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej  UM w Łodzi, (DERMOKLINIKA – Centrum Medyczne).

więcej...

Zjazd Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

2017-10-13

 

W dniach 26–28 października 2017 roku, Łódź stanie się miastem dermatologów. W hotelu Andel’s odbywał się będzie Zjazd Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Wydarzenie dedykowane jest lekarzom tej specjalizacji, którzy pragną zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami polskiej dermatologii. To okazja do wymiany poglądów pomiędzy młodymi dermatologami, a uznanymi autorytetami w dziedzinie dermatologii eksperymentalnej i klinicznej.

więcej...

STANOWISKO POLSKIEGO TOWARZYSTWA DERMATOLOGICZNEGO w sprawie wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz diagnostyki i leczenia chorób dermatologicznych przez osoby nieposiadające wykształcenia lekarskiego

 2017-10-08

 

W związku z nasilającym się w ostatnich latach zjawiskiem wykonywania w Polsce zabiegów lekarskich z zakresu dermatologii estetycznej i szeroko rozumianejmedycyny estetycznej przez osoby bez wykształcenia lekarskiego widzimy pilną konieczność wprowadzenia nowych uregulowań prawnych w celu ochrony osób poddających się takim zabiegom przed ryzykiem utraty zdrowia i życia jako konsekwencjami nieumiejętnego wykonywania zabiegów przez osoby bez odpowiednich uprawnień.

więcej...

Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw. gościem programu "Pytanie na Śniadanie"

2017-09-26

 

Zanieczyszczone miejskie powietrze pełne spalin i toksyn, promieniowanie UV, klimatyzowane biura, stres i wszechobecny pośpiech to nie lada wyzwania dla urody. Szkodzą skórze, przyspieszają jej starzenie. O pielęgnacji skóry która spełnia wymagania dyktowane przez coraz szybsze tempo życia Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw. - Dermoklinika w dzisiejszym wydaniu Pytanie na śniadanieTVP2

 

 

więcej...

Zostań Ambasadorką DERMOKLINIKI

2017-09-18

 

Jesteś Pacjentką Dermokliniki? Korzystasz z naszej oferty i jesteś zadowolona z rezultatów leczenia lub efektów zabiegów dermatologii estetycznej? Zostań „Ambasadorką Dermokliniki”, poleć nas bliskiej osobie i wspólnie odbierzcie przygotowany dla Was upominek – 50% zniżki na dowolnie wybraną usługę dla każdej z Was.

 

 

więcej...

DERMOKLINIKA zaprasza na bezpłatną analizę składu ciała

2017-09-18

 

W jakiej kondycji zdrowotnej jest Twój organizm? Jaki jest Twój wiek metaboliczny? Jaka jest zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie, poziom tłuszczu, masa mięśniowa, poziom nawodnienia organizmu? Większość z nas nawet się nad tym nie zastanawiała. Kontrolujemy wagę, obliczamy BMI i…. na tym zazwyczaj się kończy. Warto jednak przyjrzeć się własnemu ciału z nieco bliższej perspektywy? Dla siebie i własnego zdrowia. Zbadanie poszczególnych parametrów może być wyjściową do zmiany nie zawsze dobrych nawyków żywieniowych na te prawidłowe. To ważne, bo racjonalna, dobrze zbilansowana dieta warunkuje stan naszego zdrowia i samopoczucia. Dermoklinika zaprasza na bezpłatną analizę składu ciała.

więcej...

Zestawy kosmetyków od LA ROCHE- POSAY w prezencie!

Mamy dla Was 3 różne zestawy kosmetyków od LA ROCHE- POSAY, a w nich produkty ochronne dla skóry  -zarówno te idealne na słoneczną pogodę, jak również te przeznaczone do codziennej pielęgnacji i regeneracji skóry wrażliwej. W jaki sposób można otrzymać prezent? To proste!  Wystarczy polubić profil DERMOKLINIKI i post konkursowy, następnie udostępnić go i wpisać w komentarzu: LA ROCHE– ABY ODMIENIĆ ŻYCIE SKÓRY WRAŻLIWEJ

Jeśli chcecie podarować prezent bliskiej osobie należy oznaczyć ją w komentarzu. Spośród Was 25 sierpnia wyłonimy osoby, które otrzymają prezenty. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Co przygotowaliśmy dla Was w zestawach? Zobaczcie:

 

więcej...

Dermatologia Estetyczna – nauka czy rzemiosło?

2017-06-27

 

Zastosowanie mezoterapii kolagenowej –w odmładzaniu skóry”  to tytuł wykładu jaki wygłosiła Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw. podczas odbywającej się w  dniach 23-24 czerwca 2017 w Gdyni IX Konferencji  Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.  Wydarzenie w tym roku obywało się  pod hasłem „Dermatologia Estetyczna – nauka czy rzemiosło”.

więcej...

Polskie Towarzystwo Dermatologiczne zajęło stanowisko w sprawie projektu „Ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami korzystania z solarium”.

2017-06-08

 

Zakaz korzystania z solariów dla osób niepełnoletnich, a także surowe kary za nieprzestrzeganie przepisów – zmian w w tym zakresie chce prezydent Andrzej Duda, który skierował do Sejmu projekt „Ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami korzystania z solarium”. Zakłada on m.in.: zakaz korzystania z urządzeń emitujących promieniowanie UV przez osoby poniżej 18 roku życia, zakaz promocji i reklamy tych usług, a także obowiązek informowania o ryzyku związanym z korzystaniem z urządzeń emitujących promieniowanie UV w miejscach oferujących takie usługi.

Polskie Towarzystwo Dermatologiczne zajęło stanowisko w sprawie projektu   - w pełni popiera  prezydencką inicjatywę. W opublikowanym dzisiaj (8.06.2017 r.) stanowisku PTD czytamy:

 

 

więcej...

DERRMOKLINIKA zaprasza na zabiegi laserowego usuwania naczynek laserem Vlight

2017-06-05

 

Pajączki naczyniowe”, naczyniaki, oraz inne zmiany skórne powodowane przez rozszerzone naczynia krwionośne, w szczególności na twarzy, są dla Pacjentów często źródłem dyskomfortu. Najczęściej stosowaną metodą rozwiązania tego estetycznego problemu jest laseroterapia. Laserowe usuwanie naczynek jest bezpieczne i należy do najbardziej efektywnych sposobów likwidowania tego rodzaju niedoskonałości skórnych. DERRMOKLINIKA zaprasza na zabiegi laserowego usuwania naczynek laserem Vlight

więcej...

AiD 2017

2017-05-19

 

Dziś w Kazimierzu Dolnym rozpoczęła się Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pn. Alergologia i Dermatoimmunologia Dzieci i Dorosłych. Wydarzenie skierowane jest do lekarzy dermatologów, alergologów, immunologów, pediatrów oraz internistów.  Komitet Naukowy, złożony z autorytetów i praktyków z dziedziny alergologii, immunologii i dermatologii zaprezentuje uczestnikom praktyczne podejście do przypadków z którymi spotykają się w codziennej pracy.

więcej...

Terapia fotodynamiczna w DERMOKLINICE

2017-05-18

 

DERMOKLINIKA uruchomiła właśnie kolejny program leczenia wykorzystujący fototerapię, czyli leczenie światłem. Ten rodzaj terapii zazwyczaj uzupełnia podstawowe postępowanie kliniczne. Po PUVA, UVB 311 nm (UVB-NB) oraz UVA-1, możemy zaproponować Państwu tzw. terapię fotodynamiczną. To innowacyjna, bezpieczna metoda wykorzystywana przy leczeniu różnego rodzaju chorób skóry, w tym także nowotworów i stanów przedrakowych. Oprócz zastosowania w dermatologii klinicznej  doskonale sprawdza się również w medycynie estetycznej.

więcej...

XI Edycja Polskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii

2017-05-11

 

Dziś Serocku pod Warszawą rozpoczyna się XI Edycja Polskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii Pa2.pl W komitecie naukowym  tego wydarzenia, a także wśród prelegentów  znalazły się m.in. Prof. dr hab. med. Joanna Narbutt oraz dr hab. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw. Trzydniowe sympozjum to blisko 70 wykładów podzielonych na  kilka sesji tematycznych 

więcej...

HOT TOPICS DERMATOLOGIA

2017-04-21

Najbardziej "palące" tematy dermatologii, wykłady, dyskusje, praktyczne warsztaty oraz ciekawe wydarzenia towarzyszące odbywają się w ramach konferencji  HOT TOPICS DERMATOLOGIA, rozpoczynającej się dzisiaj w Dźwirzynie.

więcej...

Szkoła Mistrzów Dermatologii

2017-03-29

 

24-25 marca 2017 roku w Pabianicach pod Łodzią odbywała się Szkoła Mistrzów Dermatologii. Przedsięwzięcie dedykowane   najzdolniejszym adeptom polskiej dermatologii ma służyć pogłębieniu wiedzy z zakresu dermatologii i wenerologii młodych lekarzy, a także pozwalać im nabywać umiejętności niezbędne w kształtowaniu przyszłej kariery zawodowej. 

więcej...

Top Medical Trends 2017

2017-03-23

 

W dniach 17–19 marca 2017 r. w Poznaniu odbywał się Top Medical Trends 2017. Wydarzenie zgromadziło blisko 5 tysięcy lekarzy różnych specjalności medycznych. Byli wśród nich konsultanci krajowi, prezesi towarzystw i członkowie gremiów naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Specjaliści dyskutowali o najnowszych osiągnięciach i trendach w różnych dziedzinach medycyny. 

więcej...

Polskie akcenty podczas zjazdu Amerykańskiej Akademii Dermatologicznej (AAD) 2017

2017-03-05

 

W dniach 3-7 marca w Orlando na Florydzie odbywa się Zjazd Amerykańskiej Akademii Dermatologicznej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest łuszczyca oraz choroby współwystępujące przy tym schorzeniu. Podczas konferencji lekarze dermatolodzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami na temat postępowania w konkretnych przypadkach medycznych.

więcej...

„Konwersacje Dermatologa z Alergologiem”

2017-03-02

Codzienna praktyka dermatologiczna – miejsce leków przeciwhistaminowych. Dermatologia w przypadkach” to tytuł wykładu Dr hab. n. med. Aleksandry Lesiak wygłoszonego ramach odbywających się w dniach 24-25 lutego 2017 w Bukowinie Tatrzańskiej, warsztatów pn. „Konwersacje Dermatologa z Alergologiem”. 

więcej...

Walentynkowy tydzień w DERMOKLINICE i m.a.j. GABINETACH URODY

2017-02-07

 

Święto zakochanych już blisko. To znakomita okazja, by móc zrobić coś dla siebie i zarazem dla ukochanej osoby. W DERMOKLINICE i m.a.j. GABINETACH URODY czeka na Was specjalna oferta Walentynkowa. Przygotowaliśmy dla Was 50% zniżki na zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i kosmetologii. 

więcej...

Rozwiązanbie konkursu: Odbierz prezent od AVENE

2017-01-30

 

Rozwiązaliśmy konkurs, w którym można było wygrać zestawy kosmetyków od AVENE. Wystarczyło polubić profil DERMOKLINIKI i post konkursowy, następnie udostępnić go i wpisać w komentarzu: Avene – dla zdrowia Twojej skóry, a także numer zestawu, który chcieliście otrzymać.

Jeśli prezent miał być przeznaczony dla bliskiej osoby należało oznaczyć ją w komentarzu. Kto otrzyma upominek od AVENE?

więcej...

Odbierz prezent od AVENE

2017-01-23

Ponad połowa populacji stwierdza u siebie wrażliwość i nadwrażliwość skóry. Nadwrażliwość może być powiązana z różnego rodzaju problemami np. atopią, alergią czy naczynkowością. Często dzieje się tak, że te problemy skórne współistnieją. Pielęgnacja takiej skóry nie jest łatwa, ale używając odpowiednich kosmetyków dbanie o nią i niwelowanie problemów wynikających z jej dysfunkcyjności jest łatwiejsze. Jedną z marek polecanych przez lekarzy dermatologów jest Avene. Mamy dla Was zestawy tych kosmetyków. 

 

więcej...

Innowacje w leczeniu łuszczycy – ocena dostępności w Polsce

2016-12-20

 

Innowacje w leczeniu łuszczycy – ocena dostępności w Polsce” – to tytuł seminarium poświęconego nowoczesnym terapiom w leczeniu łuszczycy, jakie odbywało się w Warszawie. Wydarzenie zorganizowane przez fundację Watch Health Care poświęcono m.in.: zagadnieniom dotyczącym realizacji w Polsce nowych programów leczenia łuszczycy, przede wszystkim kwestiom ich dostępności dla pacjentów. Wskazywano też bariery w dostępie do nowoczesnych terapii z jakimi najczęściej spotykają się osoby cierpiące na tę chorobę.

więcej...

„Moc Świątecznych Upominków“

2016-12-06

 

6 grudnia - popularne Mikołajki, czyli dzień wzajemnego obdarowywania się drobnymi podarunkami, to również dzień startu świątecznej akcji promocyjnej ”Moc Świątecznych Upominków”, dedykowanej klientkom DERMOKLINIKI oraz HEXELINE – jednej z ulubionych rodzimych marek modowych Polek. W ramach akcji, począwszy od dziś do 8 stycznia, klientki obydwu marek będą otrzymywały karty podarunkowe na zakupy i wybrane przez siebie zabiegi medycyny estetycznej. W jaki sposób można otrzymać prezent?

więcej...

FORUM URTICARIA - BERLIN 2016

2016-12-05

 

Międzynarodowi eksperci, specjaliści w dziedzinie pokrzywki, wśród nich naukowcy i lekarze z ponad 50 krajów z całego świata, spotkali się w dniach 29-30 listopada w Berlinie, na 5. FORUM URTICARIA 2016. W  gronie uczestników znalazły się m.in. przedstawicielki zespołu lekarskiego DERMOKLINIKI: Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt oraz Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak.

więcej...

Szkoła Dermatologii Onkologicznej

 2016-11-28

 

”Nieczerniakowe raki skóry (NMSC)– profilaktyka i wskazania do leczenia niechirurgicznego” to tytuł wykładu wygłoszonego przez dr hab. n. med. Aleksandrę Lesiak, podczas odbywającej się 26 listopada w Warszawie Szkoły Dermatologii Onkologicznej. SDO to nowe przedsięwzięcie naukowe Sekcji Dermatologii Onkologicznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Projekt ma na celu edukację lekarzy w kierunku zwiększenia wykrywalności oraz leczenia nowotworów skóry.Opiekę merytoryczną nad projektem sprawował Komitet Naukowy złożony z czołowych polskich autorytetów z dziedziny Onkologii, Hematologii i Dermatologii. W gronie tych ostatnich znalazła się m.in. prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt.

więcej...

Trudne życie z łuszczycą - o chorobie w "Pytaniu na śniadanie"

2016-11-15

Łuszczyca - przewlekła choroba skóry na którą cierpi już blisko milion osób w Polsce, była jednym z tematów dzisiejszego wydania „Pytania na  śniadanie” w TVP2. O swoich zmaganiach z chorobą opowiadał m.in. dziennikarz sportowy Łukasz Matusik. Gościem programu była również reprezentująca DERMOKLINIKĘ i UM w Łodzi Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt. Prof. Narbutt mówiła, że terapia dermatologiczna na obecnym etapie – nowe programy leczenia są coraz bardziej efektywne. Pozwalają skutecznie utrzymać chorobę  pod kontrolą, a to umożliwia wielu chorym coraz lepiej z nią funkcjonować.

więcej...

NEAUVIA Organic w DERMOKLINICE

2016-10-27

Zespół lekarski naszej kliniki odbył szkolenie praktyczne z wykorzystania preparatów NEAUVIA Organic. Częścią spotkania były zabiegi oraz prezentacja efektów, uzyskiwanych dzięki zastosowaniu wypełniaczy tej medycznej marki. Szkolenie prowadził współpracujący z DERMOKLINIKĄ dr n. med. Michał Rogowski-Tylman, który  jest oficjalnym trenerem Neauvia.

więcej...

Przystanek Zdrowa Łódź

2016-09-14

 

Pokazy ratownictwa medycznego, współdziałania służb w sytuacji zagrożenia, wystawy nowoczesnych pojazdów ratownictwa i stoisk służb mundurowych to tylko niektóre wydarzenia zorganizowanej 13 września XIV Międzynarodowej Konferencji „Pierwsza Pomoc i Ratownictwo w Dobie Zagrożeń”. Podobnie jak w ubiegłym roku częścią wydarzenia był „Przystanek Zdrowa Łódź” - bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców Łodzi i regionu. Swoje stoisko miała również DERMOKLINIKA. Nasi lekarze udzielali bezpłatnych konsultacji dermatologicznych, a także wykonywali badania dermatoskopowe znamion skórnych.

 

więcej...

DERMATOLOGIA ESTETYCZNA: 

Jesień z nowościami – nowe zabiegi  

w DERMOKLINICE

2016-09-09

 

Na nadchodzącą jesień DERMOKLINIKA przygotowała dla Państwa dwie nowości – nowoczesne i skuteczne rozwiązania w walce z upływającym czasem. Pierwszy z nich to redremalizacja – innowacyjna metoda odnowy biologicznej skóry stworzona przez Szwajcarski Instytut Hyalual, druga to zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Plasma ARC Medika. Plasma ARC to „pogromca” głębokich zmarszczek umiejscowionych w okolicy oczu i ust. Dodatkowo usuwa blizny, rozstępy, zmiany i przebarwienia skórne.

Obie nasze propozycje pozwolą Państwu skutecznie zlikwidować niedoskonałości, poprawić stan skóry i cieszyć się wyjątkowymi rezultatami estetycznymi, m.in. młodszym wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i oczywiście na zabiegi do DERMOKLINIKI.

 

 

więcej...

LINERASE – efektywny sposób na „przywrócenie młodości” skórze

2016-09-06

 

Włókna kolagenowe są fundamentalnym budulcem m.in. skóry. Nasz organizm wytwarza kolagen w sposób naturalny, ale z wiekiem zdolność jego odtwarzania jest coraz mniejsza. Badania dowodzą, iż od 26 roku życia wytwarzanie włókien kolagenowych zaczyna się zmniejszać blisko o 1,5 % rocznie. Skutkiem tego jest pojawianie się pierwszych zmarszczek, skóra traci jędrność i elastyczność. Proces starzenia się skóry można spowolnić, zatrzymać a nawet odwrócić. Sprzymierzeńcem w przywróceniu dobrego wyglądu skórze jest dermatologia estetyczna i rozwiązanie jakie daje nam wykorzystanie preparatów kolagenowych. Dzięki nim w sposób efektywny możemy przywrócić piękno i zdrowy wygląd skóry. DERMOKLINIKA poleca zabiegi mezoterapii kolagenowej z zastosowaniem preparatu LINERASE.

więcej...

ACR Plasma - nowe rodzaje zabiegów w DERMOKLINICE

2016-08-05

 

Już od września DERMOKLINIKA zaprasza na nowe rodzaje zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Plasma ARC Medika. Oprócz „podnoszenia powiek” proponujemy Państwu zabiegi niwelujące nawet głębokie zmarszczki umiejscowione w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), lifting owalu twarzy, a także te likwidujące blizny, rozstępy, zmiany i przebarwienia skórne.

więcej...

5th CONGRESS OF THE PSORIASIS INTERNATIONAL NETWORK

2016-07-12

 

W dniach 7-9 lipca w Paryżu odbywał się 5th CONGRESS OF THE PSORIASIS INTERNATIONAL NETWORK. Zjazd naukowy skierowany był do praktykujących dermatologów zajmujących się leczeniem łuszczycy. Wzięło w nim ponad dwa tysiące lekarzy, w tym także przedstawicielki zespołu lekarskiego DERMOKLINIKI.

więcej...

Konferencja Tête-à-tête z Dermatologią

2016-05-17

 

Wymiana wiedzy i doświadczeń związanych z tematyką zdrowia i piękna skóry przez znanych i wybitnych specjalistów lekarzy dermatologów z kraju i ze świata, to cel zorganizowanej przez Laboratoire Dermatologique BIODERMA konferencji „Tête-à-tête z Dermatologią”, która odbywała się 23-24 kwietnia w Warszawie.  Wśród zaproszonych gości była Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt.

więcej...

Konsultacje chirurgiczne i urologiczne

2016-05-17

 

Oprócz realizacji wizyt u lekarzy dermatologów i lekarzy dermatologów – specjalistów medycyny estetycznej DERMOKLINIKA zaprasza na konsultacje chirurgiczne i urologiczne. 

więcej...

Bądź piękna na wiosnę!

2016-03-23

 

Bądź piękna na wiosnę” - to najnowsza oferta zabiegów kosmetycznych i tych z obszaru dermatologii estetycznej, którą z myślą o swoich Pacjentkach przygotowały Dermoklinika i m.a.j. Gabinety Urody. Dzięki niej odpowiednie przygotowanie skóry do wiosny będzie o wiele prostsze, a rezultaty, jak sama oferta, naprawdę wyjątkowe. Przygotowaliśmy kilka propozycji, które pomogą Waszej skórze „obudzić się” po zimie i sprawią, że będziecie mogły poczuć się zdrowo i pięknie – słowem idealnie we własnej skórze. A wszystko to w atrakcyjnej ofercie cenowej! Dodatkowo pakiety zabiegowe sprawią, że będzie jeszcze korzystniej! Sprawdźcie!

więcej...

m.a.j. – Gabinety Urody Dermokliniki

2016-03-01

Maj w tym roku nadejdzie szybciej”, „ Rozkwitaj w Maj-u”, „Piękno rodzi się w Maj-u” – grafiki z tymi hasłami oraz dopiskiem „szczegóły wkrótce” pojawiały się od jakiegoś czasu na naszym facebookowym profilu. Czas podzielić się szczegółami. W tym przypadku „Maj” stanowiło nie tylko nawiązanie do jednego najpiękniejszych miesięcy w roku, to także nazwa miejsca – Gabinetów Urody, które mają wydobywać naturalne piękno zewnętrzne.

więcej...

TYdzień Kobiet

2016-03-01

8 marca – dzień, w którym wszystkie Panie obchodzą swoje święto, niemal za chwilę. Z tej okazji w Dermoklinice i nowootwartych m.a.j. Gabinetach Urody przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. To w sumie 50% zniżki na konsultacje, a także dowolnie wybrane zabiegi z obszaru dermatologii estetycznej i profesjonalnej kosmetologii. Na Tydzień Kobiet w  zapraszamy od 8 do 15 marca.

więcej...

Dermoklinika partnerem łódzkich programów społecznych

2016-02-19

Dermoklinika rozpoczęła współpracę z Urzędem Miasta przy realizacji programów społecznych, kierowanych do mieszkańców Łodzi. Zostaliśmy partnerem „Łódzkiej Karty Dużej Rodziny”, „Miejskiej Karty Seniora” oraz programu „Młodzi w Łodzi”. Dla naszych Pacjentów, którzy jednocześnie są uczestnikami tych programów, oznacza to 20% zniżkę na konsultacje medyczne.

więcej...

Walentynkowy tydzień w Dermoklinice

2016-02-01

Święto zakochanych już blisko. To znakomita okazja, by móc zrobić coś dla siebie i zarazem dla ukochanej osoby. W Dermoklinice czeka na Was specjalna oferta Walentynkowa.

więcej...

Dermoklinika z Fit Fabric – Program „Mocna Karta”

2015-12-10

Dermoklinika dołączyła do partnerów „Mocnej Karty” sieci klubów fitness – Fit Fabric. Nasi pacjenci, którzy są użytkownikami karty oraz pozostali klienci tych klubów, zyskują stałą 15% zniżkę na konsultacje medyczne i dowolnie wybrane zabiegi z obszaru dermatologii estetycznej.

więcej...

"Mikołajki na okrągło"

2015-12-05

DERMOKLINIKA zaprasza do fitfabric na „Mikołajki na okrągło”. Będzie, zdrowo, aktywnie i z mocą (także dodatkowych atrakcji :)  Przygotowaliśmy dla Was 200 podarunkowych kart zniżkowych na dowolnie wybrane zabiegi w DERMO :)

 

więcej...

1 grudnia - Światowy Dzień Walki z AIDS

2015-12-01

1 grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z AIDS. Ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 1988 roku, ten dzień jest  dniem solidarności z osobami, które są nosicielami wirusa i chorymi na AIDS.

więcej...

Zbadaj się – zadbaj o siebie i innych

2015-12-01

Szacuje się, że 30-35 tys. Polaków jest zakażonych HIV, a 50% z nich o tym nie wie i może nieświadomie zakażać. Warto wykonać test i poznać swój status serologiczny. Wczesne rozpoznanie zakażenia HIV zwiększa szanse na skuteczne leczenie.

więcej...

Bądź młoda jesienią - zregenerowana, pełna blasku, wyraźnie młodsza twarz – naturalnie!

 „Bądź piękna na jesień”- to najnowsza oferta, jaką  Dermoklinika, przygotowała z myślą o swoich Pacjentkach. W ramach akcji, do końca listopada z zabiegów osocza bogatopłytkowego będzie można skorzystać na specjalnych warunkach. Warto, bo metoda ta otworzyła dermatologii estetycznej zupełnie nowe możliwości w wyjątkowo skutecznym „przywracaniu młodości” skóry. Wszystko to w sposób małoinwazyjny, bezpieczny i całkiem naturalny.

więcej...

Klinicznie i estetycznie, czyli dualne programy leczenia

Nowoczesna dermatologia to działanie kompleksowe, wielopłaszczyznowe, opierające się na programach leczenia tradycyjnej dermatologii klinicznej, wspomaganych rozwiązaniami dermatologii estetycznej. Działając w taki sposób można osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Aby spełnić najważniejsze wymagania całościowego i kompleksowego leczenia naszych Pacjentów, Dermoklinika realizuje dualne programy leczenia przewlekłych chorób dermatologicznych. 

 

więcej...

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą