Owal twarzy
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Poprawa owalu twarzy | Lifting twarzy Łódź

Z wiekiem skóra zaczyna tracić jędrność i przestaje być sprężysta oraz napięta. Proces zmniejszenia produkcji kolagenu i elastyny rozpoczyna się już po 25. roku życia, zatem pierwsze objawy starzenia się skóry mogą pojawić się bardzo szybko.


Interesują Cię lifting twarzy albo poprawa owalu twarzy? Odpowiedzią na te dwa estetyczne problemy jest laser frakcyjny. Przez pobudzenie procesu produkcji włókien kolagenowych zabieg skutecznie przyczynia się do odbudowy skóry, dzięki czemu zyskuje ona ujędrnienie, a zmarszczki są wygładzone. Skóra jest zrewitalizowana, wyraźnie młodsza.


Dermatologia estetyczna dysponuje także wieloma narzędziami, dzięki którym możliwa jest także skuteczna poprawa owalu twarzy. Opadające policzki, tzw. chomiki, podwójny podbródek, który nie znika, pomimo utraty zbędnych kilogramów, nie muszą już być problemem. Nasi lekarze specjaliści stosują różnorodne metody, które skutecznie poprawiają jędrność skóry, regenerują ją oraz przywracają jej odpowiednie napięcie i uniesienie. Dzięki nim, nie tylko wymodelujesz rysy twarzy, ale też zredukujesz istniejące zmarszczki. Sonoqueen to absolutny nr 1 wśród zabiegów liftingujących, najnowsza technologia w służbie nie tylko kobiecej urody, który daje spektakularne efekty. Zmarszczki są wygładzone, skóra ujędrniona, zregenerowana – słowem; wyraźnie młodsza, piękniejsza! A wszystko to bez skalpela, bólu i rekonwalescencji! Tuż po zabiegu można powrócić do codziennych aktywności, a jego dobroczynne dla kondycji skóry działanie zauważasz dzień po dniu! Poza tym oferujemy zabiegi z wykorzystaniem m.in. nici liftingujących, nici hialuronowych oraz wypełniaczy. Niezależnie od tego, czy szukasz liftingu twarzy, czy chodzi Ci o poprawę owalu twarzy, sprawdź możliwości dostępne w naszej klinice i wybierz metodę dla siebie.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą