„Zmęczone spojrzenie" obrzęki, cienie pod oczami
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Usuwanie cieni pod oczami | zabiegi na obrzęk pod oczami Łódź

Zniewalające spojrzenie to prawdziwy atut każdej kobiety, ponieważ oczy to zwierciadło duszy. Mimo że nie zapominasz o codziennej domowej pielęgnacji okolic oczu, to worki, cienie i obrzęki nie ustępują…Nawet wystarczająca ilość snu nie jest w stanie poprawić wyglądu skóry okolic oczu? Nasi specjaliści zaproponują Ci skuteczne i bezpieczne zabiegi na obrzęki pod oczami lub cienie, pozwalające skutecznie usunąć ten problem. Jednym z najczęściej wybieranych zabiegów jest rewitalizacja skóry „Light eyes”. To odżywczy koktajl z kwasu hialuronowego, witaminy C, jagód, rozmarynu oraz heksapeptydów. Zabieg pozwala pozbyć się ciemnych obwódek wokół oczu, zlikwidować nieestetyczne obrzęki i cieszyć się elastyczną, nawilżoną oraz piękną cerą.


Dobrym sposobem na skuteczne usuwanie cieni pod oczami są iniekcje w okolicę podoczodołową, które niwelują widoczność rozszerzonych naczynek krwionośnych, a także zaburzeń pigmentowych, będących przyczyną nieestetycznego problemu. Polecamy także niechirurgiczny lifting okolicy oka wykonywany przy pomocy urządzenia Plasma ARC Medika. Tego typu zabiegi na obrzęk pod oczami są wysoce skuteczne i zapewniają bardzo dobre rezultaty. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię usuwanie cieni pod oczami, czy inne zabiegi dedykowane tej okolicy na twarzy, sprawdź naszą ofertę już teraz!

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą