Choroby skóry

 

 

Poniżej oraz w menu bocznym znajdą Państwo listę problemów dermatologicznych w leczeniu których specjalizuje się Dermoklinika. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra lekarska pomoże Państwu skutecznie uporać się z nawet najtrudniejszymi dolegliwościami.

 

Dermatologia kliniczna to dziedzina, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry. Poniżej oraz w menu bocznym znajdziecie listę najpopularniejszych problemów dermatologicznych, w leczeniu których specjalizuje się Dermoklinika. Zapraszamy jednak do kontaktu we wszystkich sprawach które dotyczą zdrowia skóry.


Nasza wysoko wykwalifikowana kadra lekarska pomoże Państwu skutecznie uporać się z nawet najtrudniejszymi dolegliwościami dermatologicznymi. Wiemy, że nowoczesne leczenie chorób skóry powinno opierać się na działaniu kompleksowym, dlatego w Dermoklinice leczymy wielopłaszczyznowo. Koncepcja opieki zdrowotnej Dermokliniki łączy wiedzę i umiejętności wysokiej klasy lekarzy specjalistów z najnowszymi osiągnięciami w zakresie diagnostyki i profilaktyki jakimi dysponuje dermatologia kliniczna, uzupełniona o zabiegi profesjonalnej kosmetologii oraz dermatologii estetycznej. Nasi Pacjenci uzyskują dostęp do najnowocześniejszych terapii, jakie oferuje szerokorozumiana nowoczesna dermatologia.


Dermatologia kliniczna to nasza mocna strona! Zapraszamy na konsultacje dermatologiczne i wenerologiczne, konsultacje z chirurgii dermatologicznej, dermatologiczno-onkologicznej, dermatologiczno-trychologiczne (terapia chorób skóry głowy i włosów). Oprócz wizyt konsultacyjnych zapraszamy także na zabiegi z dermatochirurgii i różnego rodzaju fototerapię wykorzystywaną w leczeniu chorób skóry. Dermoklinika – Twojej skórze na zdrowie!

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą