Grzybice
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Leczenie grzybicy Łódź

Zakażenie grzybicze najczęściej lokalizuje się na paznokciach stóp. Paznokcie takie charakteryzują się pogrubieniem, zmianą barwy na żółto-brązową lub zielonkawą, nadmiernym rogowaceniem i łamliwością.

 

Do zakażenia płytek paznokciowych usposabia ucisk mechaniczny, jak również osobnicza skłonność do zachorowań. Okres trwania grzybicy jest długi, nawet po całkowitym ustąpieniu objawów istnieje skłonność do nawrotów. W leczeniu grzybicy stosuje się preparaty złuszczające płytkę paznokciową, preparaty miejscowe, lakiery przeciwgrzybicze i doustne leki przeciwgrzybicze, które wykazują największą skuteczność i w przypadku dużych zmian są leczeniem z wyboru. Leczenie doustne trwa kilka miesięcy, jednak efektu kosmetycznego należy oczekiwać dopiero po około 9 miesiącach ze względu na czas wzrostu płytki paznokciowej. Ze względu na wybór odpowiedniego leku należy wykonać badanie mykologiczne (na obecność grzybów) przed leczeniem. W trakcie przyjmowania doustnych leków przeciwgrzybiczych konieczna jest okresowa kontrola wybranych parametrów krwi. Leczenie grzybicy Łódź.

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą