Grzybice
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Leczenie grzybicy Łódź

Zakażenie grzybicze najczęściej lokalizuje się na paznokciach stóp. Paznokcie takie charakteryzują się pogrubieniem, zmianą barwy na żółto-brązową lub zielonkawą, nadmiernym rogowaceniem i łamliwością.

 

Do zakażenia płytek paznokciowych usposabia ucisk mechaniczny, jak również osobnicza skłonność do zachorowań. Okres trwania grzybicy jest długi, nawet po całkowitym ustąpieniu objawów istnieje skłonność do nawrotów. W leczeniu grzybicy stosuje się preparaty złuszczające płytkę paznokciową, preparaty miejscowe, lakiery przeciwgrzybicze i doustne leki przeciwgrzybicze, które wykazują największą skuteczność i w przypadku dużych zmian są leczeniem z wyboru. Leczenie doustne trwa kilka miesięcy, jednak efektu kosmetycznego należy oczekiwać dopiero po około 9 miesiącach ze względu na czas wzrostu płytki paznokciowej. Ze względu na wybór odpowiedniego leku należy wykonać badanie mykologiczne (na obecność grzybów) przed leczeniem. W trakcie przyjmowania doustnych leków przeciwgrzybiczych konieczna jest okresowa kontrola wybranych parametrów krwi. Leczenie grzybicy Łódź.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą