Plazma
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Leczenie plazmą Łódź

 

 

Leczenie schorzeń dermatologicznych takich jak np. włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe, płciowe). Likwidacja blizn i rozstępów.

 

Urządzenie wytwarza wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania. Zastosowana plazma nie powoduje stanu zapalnego, krwawienia i nekrozy otaczających tkanek, ponieważ jej działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej skóry właściwej.

 

Za pomocą urządzenia usuwa się włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe, płciowe). Plazmę wykorzystuje się w dermatologii estetycznej między innymi w takich zabiegach jak estetyczne podniesienie powiek, lifting okolicy oka, ust, dolnej części twarzy czy owalu twarzy, a także zabiegach likwidujących blizny, rozstępy, zmiany i przebarwienia skórne to jednak nie wszystko. 

 

 

Wskazania do zabiegu:

• blefaroplastyka - nie-chirurgiczny lifting powiek,
• płytkie i głębokie zmarszczki – okolica oka,
• płytkie i głębokie zmarszczki „palacza”, zmarszczki przy uszach,
• lifting owalu twarzy,
• blizny, rozstępy,
• włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe, płciowe)

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą