Zdrowie
i dobry wygląd są sexy...

Witamy w Dermoklinice

To wyjątkowe miejsce, w którym koncentrujemy się na skórze

Lekarze
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Zaangażowanie, kompetencje i empatia – nasz zespół jest do Państwa dyspozycji


Zespół Dermokliniki to wysoko wykwalifikowani, doświadczeni lekarze specjaliści i personel pomocniczy, który z największym zaangażowaniem i starannością wykonuje swoją pracę na rzecz drugiego człowieka. To wyjątkowe miejsce – „pracownię” zdrowej i pięknej skóry stworzyły:

Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt

Specjalista dermatolog-wenerolog, jest adiunktem Kliniki Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej głównym kierunkiem zainteresowań klinicznych i naukowych jest łuszczyca, atopowe zapalnie skóry, pokrzywka, nowotwory i alergie. Jej liczne publikacje poświęcone tym zagadnieniom znajdziemy w czasopismach medycznych krajowym oraz międzynarodowym zasięgu. Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venereology. W roku 2008 objęła funkcję Sekretarza Generalnego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, a od 2015 roku pełni funkcję Przewodniczącej Sekcji Farmakologii Klinicznej PTD. Od dwóch lat jest członkiem Zespołu Kwalifikującego d/s Leczenia Biologicznego Łuszczycy powołanego przez NFZ. Prof. Narbutt jest laureatka wielu prestiżowych stypendiów naukowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych m.in. American Academy of Dermatology, European Society for Dermatological Research; stypendium L'OREAL dla Kobiet i Nauki.

,


„Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania Pacjentów, którzy powierzyli nam swoje sprawy. Mamy świadomość ogromnej odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, dlatego w oparciu o doświadczenie i dostępną wiedzę medyczną, najlepiej jak potrafimy, służymy Państwu pomocą”.

Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak

Jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem, specjalistą dermatologiem dziecięcym oraz lekarzem specjalistą dermatologii estetycznej. Pełni funkcję adiunkta w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest autorką i współautorką wielu artykułów oryginalnych i poglądowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Jej praca naukowa skupia się głównie na problemie nowotworów skóry, łuszczycy, chorób skóry u dzieci. Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venereology. Odbyła staże zagraniczne (Francja, Wielka Brytania). W roku 2011 otrzymała prestiżowe stypendium L'OREAL dla Kobiet i Nauki, a w 2012 roku została laureatką konkursu Supertalenety w Medycynie. Od 2014 roku pełni funkcję wiceprzewodniczącej Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, a od 2015 wiceprzewodniczącej sekcji Onkologicznej PTD.


„Dokładamy wszelkich starań, by wysoko oceniali Państwo rezultaty naszej pracy, a one przynosiły zamierzone efekty, spełniając Państwa oczekiwania, życzenia, niekiedy pragnienia. A kiedy już tak się dzieje, każdy pozytywny rezultat jest dla nas źródłem autentycznej radości. I  właśnie to w naszej pracy jest najpiękniejsze”.

Dr n. med. Monika Kierstan

Jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem, odbyła staż specjalizacyjny w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W roku 2006 roku, na podstawie pracy doktorskiej, uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Dr n. med. Monika Kierstan jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology oraz International Dermoscopy Society. Brała udział w wielu konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii, jak również stażach zagranicznych (Włochy).

"W swoją pracę wkładamy entuzjazm i pasję, nie zapominając o nieustannym rozwoju. Doskonalimy się, poszerzamy nasze kwalifikacje, a wszystko po to, aby nadążyć za rozwojem nowatorskich metod leczenia i osiągać coraz lepsze rezultaty. Mamy ambicje proponować Państwu nowoczesne rozwiązania w szeroko rozumianej dermatologii”.

dr n. med. Michał Rogowski -Tylman

Jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem oraz lekarzem specjalistą dermatologii estetycznej. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Klinika   Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi) uzyskując tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa oraz doktora nauk medycznych. Oprócz diagnostyki i terapii dermatologicznej w dermatologii klinicznej zawodowo realizuje się na polu dermatologii estetycznej. Od ponad 5 lat wykonuje szeroki wachlarz zabiegów estetycznych. Zajmuje się m.in.: zabiegami wolumetrycznymi, poprawą kształtu policzków, czerwieni wargowej, owalu twarzy, mezoterapią, zabiegami laserowymi, toksyną botulinową, zabiegami z użyciem nici liftingujących. Umiejętności zawodowe zdobywał odbywając certyfikowane szkolenia specjalistyczne zarówno w Polsce i zagranicą. Oprócz praktyki lekarskiej prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy. Jest oficjalnym trenerem włoskiej marki Neauvia.

lek. Iwona Walczak - Koszela

Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem. Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Klinika Dermatologii i Wenerologii UM). Zajmuję się diagnostyką i terapią dermatologiczną (ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki znamion skórnych, stanów przednowotworowych i nowotworowych skóry) oraz dermatochirurgią i laseroterapią. Jako lekarz czynnie realizuje się także w obszarze dermatologii estetycznej. Z powodzeniem wykorzystuję praktykę i wiedzę zdobyte w Klinice. W codziennej pracy na rzecz Pacjentów opieram się na najbardziej aktualnej wiedzy medycznej. Nieprzerwalnie rozwijam się zawodowo aktywnie uczestnicząc w kursach oraz sympozjach naukowych. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

 

 

Zdrowie i piękno w rękach profesjonalistów

 

Wybierając Dermoklinikę, oddajecie się Państwo w ręce wysoko wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu medycznego. Nie tylko w przypadku leczenia schorzeń z zakresu dermatologii klinicznej, ale również wszelkich zabiegów z obszaru dermatologii estetycznej specjalistyczna lekarska wiedza jest warunkiem koniecznym do bezpiecznego korzystania z możliwości, jakie stwarza i oferuje nauka w parze z nowoczesną technologią.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą