1 grudnia - Światowy Dzień Walki z AIDS

« wróć

1 grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z AIDS. Ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 1988 roku, ten dzień jest  dniem solidarności z osobami, które są nosicielami wirusa i chorymi na AIDS. W tym dniu na całym świecie odbywały się się m.in. konferencje, happeningi oraz akcje edukacyjne dotyczące profilaktyki HIV/AIDS.

W Łódzkiem organizatorem Wojewódzkich Obchodów tego dnia było Regionalne Centrum Polityki Społecznej. Szczegółowy program znajdziecie tutaj:

http://www.rcpslodz.pl/admin/zdjecia/file/2015/

ObchodyDniaAIDS.pdf

 

 

Międzynarodowym symbolem świadomości o HIV i AIDS jest czerwona wstążka. Symbolika wyraża zainteresowanie, troskę, nadzieję i wsparcie. To także wyraz solidarności z osobami żyjącymi z HIV lub AIDS.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą