5th CONGRESS OF THE PSORIASIS INTERNATIONAL NETWORK

« wróć

W dniach 7-9 lipca w Paryżu odbywał się 5th CONGRESS OF THE PSORIASIS INTERNATIONAL NETWORK. Zjazd naukowy skierowany był do praktykujących dermatologów zajmujących się leczeniem łuszczycy. Wzięło w nim ponad dwa tysiące lekarzy, w tym także przedstawicielki zespołu lekarskiego DERMOKLINIKI.

 

Spotkanie stanowiło forum wymiany doświadczeń w obszarze programów leczenia łuszczycy. Poruszano m.in. takie zagadnienia jak m.in.:cele terapeutyczne w łuszczycy, łuszczyca w pediatrii, fototerapia, miejscowe i ogólnoustrojowe leczenie w terapiach skojarzonych, oraz edukacja pacjenta. Prezentowano też najnowsze wyniki i badań klinicznych.

 

Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt wygłosiła referat pt. „Fototerapia u dzieci w kontekście leczenia łuszczycy”

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą