AiD 2017

« wróć

2017-05-19

 

Dziś w Kazimierzu Dolnym rozpoczęła się Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pn. Alergologia i Dermatoimmunologia Dzieci i Dorosłych. Wydarzenie skierowane jest do lekarzy dermatologów, alergologów, immunologów, pediatrów oraz internistów.  Komitet Naukowy, złożony z autorytetów i praktyków z dziedziny alergologii, immunologii i dermatologii zaprezentuje uczestnikom praktyczne podejście do przypadków z którymi spotykają się w codziennej pracy.

 

W sesji poświęconej chorobom zapalnym skóry Prof. zw. dr hab. n. med. Joanna Narbutt mówić będzie o łuszczycy w aspekcie choroby autoimmunizacyjnej. Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw. swoje wystąpienie poświęci zagadnieniom skutecznego leczenia przewlekłej pokrzywki spontanicznej.

 

Oprócz części wykłado-dyskustyjnej uczestnicy będą mogli wziąć udział w praktycznych warsztatach z obszarów immunodermatologii oraz alergologii.

Konferencja jest połączeniem długoletniej współpracy trzech Sekcji PTD. Jest to XXVIII Sympozjum Sekcji Alergologicznej PTD, VI Sympozjum Sekcji Immunodermatologii PTD oraz VIII Sympozjum Sekcji Dermatologii Dziecięcej PTD

 

Wydarzenie zakończy się w sobotę.

 Szczegółowe informacje na temat AiD 2017 znajdą Państwo na stronie: http://aid2017.pl/ 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą