Bądź młoda jesienią - zregenerowana, pełna blasku, wyraźnie młodsza twarz – naturalnie!

« wróć

Bądź piękna na jesień”- to najnowsza oferta, jaką  Dermoklinika, przygotowała z myślą o swoich Pacjentkach.  W ramach akcji, do końca listopada z zabiegów osocza bogatopłytkowego będzie można skorzystać na specjalnych warunkach. Warto, bo metoda ta otworzyła dermatologii estetycznej zupełnie nowe możliwości w wyjątkowo skutecznym „przywracaniu młodości” skóry. Wszystko to w sposób małoinwazyjny, bezpieczny i całkiem naturalny.

Spektrum zastosowania osocza bogatopłytkowego jest dosyć szerokie. Poprawa elastyczności, gęstości i napięcia skóry, likwidacja blizn, rozstępów oraz oznak jej starzenia się: zmarszczek i bruzd
– to tylko niektóre efekty, uzyskiwane dzięki zastosowaniu metody autologicznej odbudowy komórkowej. Swoje zastosowanie, obok dermatologii estetycznej, znajduje również w ortopedii, okulistyce i implantologii stomatologicznej.

Osocze bogatopłytkowe – zregenerowana, pełna blasku, wyraźnie młodsza twarz – naturalnie!

Metoda polega na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z komórek krwi własnej pacjenta i ponownym ich wykorzystaniu przez organizm w celu uruchomienia procesów naprawczych skóry. Osocze zawiera liczne czynniki wzrostu, które stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych oraz przyśpieszają powstawanie nowych komórek naskórka. Tym samym, w efekcie kuracji, skóra staje się lepiej ukrwiona, nawilżona i wyraźnie zregenerowana.

 

 –Biostymulowanie skóry do samodzielnej regeneracji, dzięki zastosowaniu osocza bogatopłtowego, cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych pacjentów. Po pierwsze z uwagi na wymierne efekty w poprawie stanu skóry i spełnianiu oczekiwań związanych z estetyką, po drugie z uwagi na bezpieczeństwo tej metody –mówi dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak z Dermokliniki. Immunologiczna neutralność i biokompatybilność rozwiązania zupełnie eliminują ryzyko reakcji uczuleniowych czy powikłań. Dlatego terapię osoczem bogatopłytkowym polecamy osobom, które wykazują skłonność do alergii oraz pacjentom, którzy w dermatologii estetycznej poszukują naturalnych rozwiązań – dodaje dr Lesiak.


Zabieg podzielony jest na dwa etapy. Pierwszym jest pozyskanie osocza bogatopłytkowego. W tym celu pobiera się od pacjenta, tuż przed planowanym zabiegiem, niewielką ilość krwi. W etapie drugim probówka z krwią umieszczona zostaje w specjalistycznej wirówce medycznej w celu separacji osocza od pozostałych, cięższych frakcji krwi. Po kilku minutach wirowania uzyskuje się oddzielenie osocza, które następnie za pomocą cienkich igieł do mezoterapii aplikuje się pacjentowi w wybrane strefy.

Rezultaty zabiegów to kompleksowa rewitalizacja skóry, likwidacja oznak starzenia: bruzd, zmarszczek, poprawia jej napięcia, gęstości, kolorytu wygładzenie oraz ujednolicenie jej struktury. Metoda doskonale sprawdza w przyspieszeniu procesu gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą