Bądź piękna na wiosnę!

« wróć

 

 

Bądź piękna na wiosnę” - to najnowsza oferta zabiegów kosmetycznych i tych z obszaru dermatologii estetycznej, którą z myślą o swoich Pacjentkach przygotowały Dermoklinika i m.a.j. Gabinety Urody. Dzięki niej odpowiednie przygotowanie skóry do wiosny będzie o wiele prostsze, a rezultaty, jak sama oferta, naprawdę wyjątkowe. Przygotowaliśmy kilka propozycji, które pomogą Waszej skórze „obudzić się” po zimie i sprawią, że będziecie mogły poczuć się zdrowo i pięknie – słowem idealnie we własnej skórze. A wszystko to w atrakcyjnej ofercie cenowej! Dodatkowo pakiety zabiegowe sprawią, że będzie jeszcze korzystniej! Sprawdźcie!

 

Warto o nią  zadbać i sprawić, by odzyskała witalność, koloryt, blask i była po prostu piękna. W jaki sposób zrobić to najlepiej? Oczywiście nie powinnyśmy zapominać o codziennej starannej pielęgnacji. Warto jednak zastanowić się nad podarowaniem jej czegoś więcej niż podstawowe działania.

Przygotowaliśmy kilka propozycji

 

Osocze bogatopłytkowe to zregenerowana, pełna blasku skóra – naturalnie!

To metoda autologicznej odbudowy komórkowej. Polega na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z komórek krwi własnej pacjenta i ponownym ich wykorzystaniu przez organizm w celu uruchomienia procesów naprawczych skóry. Tym samym, w efekcie kuracji, skóra staje się lepiej ukrwiona, nawilżona i wyraźnie zregenerowana. Poprawa elastyczności, gęstości i napięcia skóry, likwidacja blizn, rozstępów oraz oznak jej starzenia się: zmarszczek i bruzd to tylko niektóre efekty zastosowania tej metody.

 

Ale kwas! – czyli peelengi kwasowe

Peelingi kwasowe to grupa zabiegów umożliwiająca złuszczenie naskórka lub/i głębokich warstw skóry. Pomagają zniwelować drobne zmarszczki. Wspomagają terapię przeciwtrądzikową, redukują blizny, likwidują rozszerzone pory. Dodatkowo substancje zawarte w kwasach  przenikają w głąb skóry i mają wpływ na przebudowę oraz produkcję kolagenu i elastyny, które są czynnikami podporowymi w skórze. W efekcie uzyskamy jej odmłodzenie i regenerację.

 

O skórę zadbaj - profesjonalnie

Peelingi kwasowe w połączeniu z zabiegami intensywnie nawilżającymi i regenerującymi oraz antyaging wykorzystującymi najnowsze osiągnięcia biotechnologii są sprzymierzeńcami w poprawie i  osiągnięciu dobrego wyglądu skóry oraz niwelowaniu oznak jej starzenia. Profesjonalne zabiegi kosmetyczne to działanie kompleksowe i lepsze wykorzystanie składników bioaktywnych. Pozwalają nie tylko szybciej, skuteczniej, ale w sposób bardziej efektywny jej się zregenerować. Sprawiają, że efekty tych zabiegów utrzymują się zdecydowanie dłużej.

 

Aby skorzystać z promocji „Bądź piękna na wiosnę”, do 15 kwietnia należy wybrać i zakupić zabieg lub pakiet zabiegów objętych specjalną ofertą cenową. Można będzie je zrealizować do końca maja.

Warto przygotować się do wiosny i być piękną na wiosnę!

Dermoklinika i m.a.j. Gabinety Urody – zapraszają!

 

Oferta obowiązuje od 24 marca do 15 kwietnia.

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą