Bądź piękna na wiosnę!

« wróć

 

 

Bądź piękna na wiosnę” - to najnowsza oferta zabiegów kosmetycznych i tych z obszaru dermatologii estetycznej, którą z myślą o swoich Pacjentkach przygotowały Dermoklinika i m.a.j. Gabinety Urody. Dzięki niej odpowiednie przygotowanie skóry do wiosny będzie o wiele prostsze, a rezultaty, jak sama oferta, naprawdę wyjątkowe. Przygotowaliśmy kilka propozycji, które pomogą Waszej skórze „obudzić się” po zimie i sprawią, że będziecie mogły poczuć się zdrowo i pięknie – słowem idealnie we własnej skórze. A wszystko to w atrakcyjnej ofercie cenowej! Dodatkowo pakiety zabiegowe sprawią, że będzie jeszcze korzystniej! Sprawdźcie!

 

Warto o nią  zadbać i sprawić, by odzyskała witalność, koloryt, blask i była po prostu piękna. W jaki sposób zrobić to najlepiej? Oczywiście nie powinnyśmy zapominać o codziennej starannej pielęgnacji. Warto jednak zastanowić się nad podarowaniem jej czegoś więcej niż podstawowe działania.

Przygotowaliśmy kilka propozycji

 

Osocze bogatopłytkowe to zregenerowana, pełna blasku skóra – naturalnie!

To metoda autologicznej odbudowy komórkowej. Polega na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z komórek krwi własnej pacjenta i ponownym ich wykorzystaniu przez organizm w celu uruchomienia procesów naprawczych skóry. Tym samym, w efekcie kuracji, skóra staje się lepiej ukrwiona, nawilżona i wyraźnie zregenerowana. Poprawa elastyczności, gęstości i napięcia skóry, likwidacja blizn, rozstępów oraz oznak jej starzenia się: zmarszczek i bruzd to tylko niektóre efekty zastosowania tej metody.

 

Ale kwas! – czyli peelengi kwasowe

Peelingi kwasowe to grupa zabiegów umożliwiająca złuszczenie naskórka lub/i głębokich warstw skóry. Pomagają zniwelować drobne zmarszczki. Wspomagają terapię przeciwtrądzikową, redukują blizny, likwidują rozszerzone pory. Dodatkowo substancje zawarte w kwasach  przenikają w głąb skóry i mają wpływ na przebudowę oraz produkcję kolagenu i elastyny, które są czynnikami podporowymi w skórze. W efekcie uzyskamy jej odmłodzenie i regenerację.

 

O skórę zadbaj - profesjonalnie

Peelingi kwasowe w połączeniu z zabiegami intensywnie nawilżającymi i regenerującymi oraz antyaging wykorzystującymi najnowsze osiągnięcia biotechnologii są sprzymierzeńcami w poprawie i  osiągnięciu dobrego wyglądu skóry oraz niwelowaniu oznak jej starzenia. Profesjonalne zabiegi kosmetyczne to działanie kompleksowe i lepsze wykorzystanie składników bioaktywnych. Pozwalają nie tylko szybciej, skuteczniej, ale w sposób bardziej efektywny jej się zregenerować. Sprawiają, że efekty tych zabiegów utrzymują się zdecydowanie dłużej.

 

Aby skorzystać z promocji „Bądź piękna na wiosnę”, do 15 kwietnia należy wybrać i zakupić zabieg lub pakiet zabiegów objętych specjalną ofertą cenową. Można będzie je zrealizować do końca maja.

Warto przygotować się do wiosny i być piękną na wiosnę!

Dermoklinika i m.a.j. Gabinety Urody – zapraszają!

 

Oferta obowiązuje od 24 marca do 15 kwietnia.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą