Bezpłatne warsztaty "Oswoić łuszczycę, czyli jak żyć a nie walczyć z chorobą

« wróć

 2018-12-06

 

 

AMICUS Fundacja Łuszczycy i ŁZS, Prof. Joanna Narbutt - Konsultant Krajowa w dziedzinie dermatologii oraz Klinika Reumatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zapraszają na BEZPŁATNE warsztaty pn. "Oswoić łuszczycę, czyli jak żyć a nie walczyć z chorobą". To spotkanie dedykowane pacjentom z łuszczycą, osobom chorującym na choroby reumatyczne (w tym ŁZS) i  Acne Inversa (HS).  Warsztaty odbędą się 13 grudnia 2018 r. w Klinice Reumatologii na terenie Szpitala "Na Stokach" w Łodzi (ul. Pieniny 30) -  I piętro (sala wykładowa).

 

 

 

 

I CZĘŚĆ - godz. 11.00 do 15.30

 

Warsztaty "Oswoić łuszczycę czyli jak żyć a nie walczyć z chorobą" pozwolą Wam spojrzeć ma chorobę z innej perspektywy.


1. Jakie są obecne możliwości leczenia łuszczycy, postępowanie w łuszczycy - Dr Anna Żuchowska - Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi.

 

2. Co decyduje o naszym postrzeganiu choroby, skąd się biorą trudności w radzeniu sobie z chorobą, jak mówić o chorobie bez smutku i żalu, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami wywołanymi chorobą oraz jak skutecznie relaksować ciało i umysł. - Agnieszka Bartczak - psycholog.

 

II CZĘŚĆ  godz. 16.00 -19.15 (osobna rejestracja)

 

1. Rola diety w terapii chorób reumatycznych - prowadząca lek med O. Brzezińska

2. Fizjoterapia w chorobach reumatycznych - omówienie najczęściej stosowanych form terapii w rehabilitacji chorób reumatycznych - prowadząca mgr. M. Łuczyńska

 

Dla uczestników został przewidziany poczęstunek.

REJESTRACJA I więcej szczegółów na temat spotkania: https://warsztatylodz.evenea.pl/?fbclid=IwAR1eTvs2Cub08kv2GFGbqf-3U6YulwpKrK-Cl_V1b7l0mX4xA4bwIE9JKW4 

 

Zapraszamy!

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą