Dermatologia Estetyczna – nauka czy rzemiosło?

« wróć

2017-06-27

 

Zastosowanie mezoterapii kolagenowej –w odmładzaniu skóry”  to tytuł wykładu jaki wygłosiła Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw., podczas odbywającej się w  dniach 23-24 czerwca 2017 w Gdyni IX Konferencji Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.  Wydarzenie w tym roku obywało się  pod hasłem „Dermatologia Estetyczna – nauka czy rzemiosło”.

 

To w sumie blisko 40 wykładów w ośmiu sesjach tematycznych, które dotyczyły  szerokiego aspektu zagadnień dermatologii estetycznej.  Mówiono m.in. o wykorzystaniu dermatologii estetycznej w leczeniu różnego rodzaju chorób klinicznych, prezentowano nowości w obszarze klasyki medycyny estetycznej  - jak chociażby wypełniaczy, preparatów wykorzystujących botox, czy peelingów. Wiele miejsca poświęcono najnowszym rozwiązaniom dedykowanym dermatologii estetycznej wykorzystującym lasteroterapię. Nie zabrakło dyskusji na temat zagadnień związanych z prawem w odniesieniu do medycyny estetycznej.

Więcej na temat konferencji na stronie: https://www.termedia.pl/Konferencje?O_konferencji&e=601&p=4106

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą