DERMOKLINIKA będzie gościć na 10. Jubileuszowej Edycji Kolacji Charytatywnej "Przyjaciele Gotują"

« wróć

DERMOKLINIKA będzie jednym z gości i zarazem sponsorów 10. Jubileuszowej Edycji Kolacji Charytatywnej "Przyjaciele Gotują", która odbędzie się 14.10.2017 r. w Hotelu Vienna House Andel's Łódź.

 

Z ogromną przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu. Cieszymy się, że będziemy mieli możliwość wesprzeć to wyjątkowe - i z uwagi na cel – ważne i społecznie potrzebne przedsięwzięcie. Środki zgromadzone podczas Kolacji zostaną przeznaczone na pomoc: Hospicjum Domowemu, Hospicjum Stacjonarnemu oraz Hospicjum Perinatalnemu Fundacji Gajusz, Stowarzyszeniu Łódzkie Hospicjum dla Dzieci,Oddziałowi Intensywnej Opieki Medycznej i Anestezjologii Ośrodka Pediatrycznego im. Dr. J. Korczakaoraz Oddziałowi Nefrologii i Stacji Dializ Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. N. Barlickiego.

 

Poniżej zaproszenia od gości honorowych Kolacji Charytatywnej "Przyjaciele gotują"

 

 

 

 

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą