Dermoklinika partnerem łódzkich programów społecznych

« wróć

2016-02-19 

 

Dermoklinika rozpoczęła współpracę z Urzędem Miasta przy realizacji programów społecznych, kierowanych do mieszkańców Łodzi. Zostaliśmy partnerem „Łódzkiej Karty Dużej Rodziny”, „Miejskiej Karty Seniora” oraz programu „Młodzi w Łodzi”. Dla naszych Pacjentów, którzy jednocześnie są uczestnikami tych programów, oznacza to 20% zniżkę na konsultacje medyczne.

 

 - To wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, którzy już od jakiegoś czasu pytali o możliwość korzystania ze zniżek oferowanych w ramach programów społecznych. Zainteresowanie odbiorców pokazuje, że programy tego typu rozwijają się, skupiając wokół siebie nie tylko coraz więcej podmiotów partnerskich, ale co najważniejsze, coraz więcej uczestników. Cieszymy się, że zostaliśmy partnerem miasta w tak ciekawych i społecznie bardzo potrzebnych inicjatywach – mówi prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt z Dermokliniki.

 

„Łódzka Karta Dużej Rodziny” jest elementem polityki społecznej realizowanej przez Miasto Łódź na rzecz rodzin wielodzietnych. Ma promować pozytywny wizerunek dużej rodziny, a także ułatwiać rodzinom wielodzietnym dostęp do dóbr kultury, sportu, rekreacji oraz towarów i usług.

 

Z myślą o studentach łódzkich uczelni działa karta „Młodzi w Łodzi” Jej posiadacze również mogą korzystać z rabatów na produkty i usługi z obszarów takich jak m.in.: edukacja, kultura, sport, zdrowie. Karta jest elementem programu „Młodzi w Łodzi”, który ma zachęcać młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią oraz budować pozytywny wizerunek miasta sprzyjającego rozwojowi zawodowemu.

 

Dla osób powyżej 60 roku życia powstała „Miejska Karta Seniora”. Dzięki niej każdy mieszkaniec naszego miasta w dedykowanym przedziale wiekowym może korzystać ze specjalnie przygotowanych ofert, m.in. do kin, teatrów, restauracji, placówek opieki zdrowotnej, przychodni rehabilitacyjnych, ośrodków sportowo – rekreacyjnych itp.

 

Wszystkie programy mają charakter otwarty, przystąpienie do nich jest bezpłatne.

 

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych programów znajdziecie Państwo na dedykowanych im stronach internetowych, klikając w karty poniżej.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą