Dermoklinika partnerem łódzkich programów społecznych

« wróć

2016-02-19 

 

Dermoklinika rozpoczęła współpracę z Urzędem Miasta przy realizacji programów społecznych, kierowanych do mieszkańców Łodzi. Zostaliśmy partnerem „Łódzkiej Karty Dużej Rodziny”, „Miejskiej Karty Seniora” oraz programu „Młodzi w Łodzi”. Dla naszych Pacjentów, którzy jednocześnie są uczestnikami tych programów, oznacza to 20% zniżkę na konsultacje medyczne.

 

 - To wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, którzy już od jakiegoś czasu pytali o możliwość korzystania ze zniżek oferowanych w ramach programów społecznych. Zainteresowanie odbiorców pokazuje, że programy tego typu rozwijają się, skupiając wokół siebie nie tylko coraz więcej podmiotów partnerskich, ale co najważniejsze, coraz więcej uczestników. Cieszymy się, że zostaliśmy partnerem miasta w tak ciekawych i społecznie bardzo potrzebnych inicjatywach – mówi prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt z Dermokliniki.

 

„Łódzka Karta Dużej Rodziny” jest elementem polityki społecznej realizowanej przez Miasto Łódź na rzecz rodzin wielodzietnych. Ma promować pozytywny wizerunek dużej rodziny, a także ułatwiać rodzinom wielodzietnym dostęp do dóbr kultury, sportu, rekreacji oraz towarów i usług.

 

Z myślą o studentach łódzkich uczelni działa karta „Młodzi w Łodzi” Jej posiadacze również mogą korzystać z rabatów na produkty i usługi z obszarów takich jak m.in.: edukacja, kultura, sport, zdrowie. Karta jest elementem programu „Młodzi w Łodzi”, który ma zachęcać młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią oraz budować pozytywny wizerunek miasta sprzyjającego rozwojowi zawodowemu.

 

Dla osób powyżej 60 roku życia powstała „Miejska Karta Seniora”. Dzięki niej każdy mieszkaniec naszego miasta w dedykowanym przedziale wiekowym może korzystać ze specjalnie przygotowanych ofert, m.in. do kin, teatrów, restauracji, placówek opieki zdrowotnej, przychodni rehabilitacyjnych, ośrodków sportowo – rekreacyjnych itp.

 

Wszystkie programy mają charakter otwarty, przystąpienie do nich jest bezpłatne.

 

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych programów znajdziecie Państwo na dedykowanych im stronach internetowych, klikając w karty poniżej.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą