Dermoklinika z Fit Fabric – Program „Mocna Karta”

« wróć

Dermoklinika dołączyła do partnerów „Mocnej Karty” sieci klubów fitness – Fit Fabric. Nasi pacjenci, którzy są użytkownikami karty oraz pozostali klienci tych klubów, zyskują stałą 15% zniżkę na konsultacje medyczne i dowolnie wybrane zabiegi z obszaru dermatologii estetycznej.

 

„Mocna Karta” to program zniżkowy, który zapewnia klientom Fit Fabric, (zarówno tym, którzy korzystają z karnetów oraz użytkownikom kart typu Benefit Multisport, OK System, czy Fit Profit) rabaty cenowe w punktach usługowych, restauracjach, sklepach itp. Jego odbiorcy, za okazaniem karty zyskują zniżki oraz dodatkowe bonusy.

W programie w sumie uczestniczy ponad 70 podmiotów, a korzysta z niego już kilkanaście tysięcy osób.

 

Partnerskie działania Fit Fabric i Dermokliniki zainaugurowały „Mikołajki na okrągło”. Mocna Karta jest elementem stałej współpracy obu tych marek. W planach kolejne wspólne przedsięwzięcia.

 

Fit Fabric rozpoczęła działalność w marcu 2013 roku. Obecnie w Łodzi działają cztery kluby tej marki (al. Włókniarzy przy Zielonej, Kilińskiego 122/128, Zgierska 211, oraz Sukcesja przy al. Politechniki 1.). To idealne miejsce dla ludzi aktywnych, lubiących ruch, sport, dbających o zdrowie i zdrowy styl życia.

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą