Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw. gościem programu "Pytanie na Śniadanie"

« wróć

Zanieczyszczone miejskie powietrze pełne spalin i toksyn, promieniowanie UV, klimatyzowane biura, stres i wszechobecny pośpiech to nie lada wyzwania dla urody. Szkodzą skórze, przyspieszają jej starzenie.

 

O pielęgnacji skóry która spełnia wymagania dyktowane przez coraz szybsze tempo życia Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw. -a w dzisiejszym wydaniu Pytanie na śniadanieTVP2

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą